הרב נתנאל שריקי
הרב נתנאל שריקי

איסור התייחדות עם נשים ל-90 יום: הרב נתנאל שריקי שוחרר עם הגבלות

שלושה ימים לאחר שנעצר בחשד לביצוע מעשים מגונים בנשים, שוחרר הרב המקובל נתנאל שריקי לביתו תוך מגבלות רבות כמו איסור לקבל נשים במשרדו

פורסם בתאריך: 3.9.20 13:42

הרב נתנאל שריקי החשוד בביצוע מעשים מגונים בנשים שבאו לקבל ממנו ברכה, הובא היום לדיון בבית משפט השלום בבאר שבע. כזכור, שתי נשים הגישו נגדו תלונה למשטרה, אחת המתלוננת, רופאה מאזור אשקלון, טענה כי הוא ביקש ממנה להרים את החזייה ואת החולצה והוא אף נגע לה בבטן. אחרת סיפרה גם כן כי ביקש ממנה לחשוף בפניו את החזה שלה. לפני שלושה ימים הוא נעצר ומעצרו הוארך עד להיום.

בדיון היום ביקשה המשטרה לשחרר את הרב שריקי ממעצר, אך תוך הגבלות רבות כמו איסור כניסה לנתיבות למשך 30 יום, הרחקה מהמעורבים למשך 90 יום, איסור שהייה ביחידות עם נשים במסגרת פעילותו לפרק זמן, איסור יציאה מהארץ ועוד.

הרב נתנאל שריקי

הרב נתנאל שריקי

סנגורו של הרב עו"ד ציון אמיר הגיב בדיון לבקשות הללו ובגדול התנגד בעיקר לאיסור קבלת נשים בלשכתו ולהרחקה מהעיר נתיבות, הוא טען כי המתלוננות אינן מתגוררות בנתיבות ולכן אין סיבה להרחיק את הרב ממקום מגוריו.

"מדובר באישיות רוחנית", אמר אמיר, "הוגשו תלונה או שתיים המעוררות חשד סביר מאוד ביחס לנסיבות הגשתן, מועד הגשתן והתכנים שלהם, כמו גם הנסיבות שבהן הגיעו במחול תקשורתי כתבי ערוך 12 עוד לפני שהתיק הגיע למשטרה. כל הדברים הללו שפכו את דמו של מרשי".

רוצים להישאר מעודכנים?

הצטרפו לוואטסאפ של "כאן דרום אשקלון"

הצטרפו לטלגרם של "כאן דרום אשקלון"

חדש! "כאן דרום אשקלון" בטוויטר

אפליקציית "כאן דרום אשקלון" באנדרואיד או באייפון


הוא התנגד כאמור לבקשה להרחיק אותו מהעיר נתיבות, "מבקשים להרחיק אישיות רוחנית, אדם בן ארבעים, שלראשונה בחייו מתגלגל לאירוע כזה, שלא נחשד בשיבוש וששיתף פעולה… באים ומבקשים להוציאו מעירו, אב לשמונה ילדים בני חמש וחצי עד שש-עשרה, כשאנו לפני החגים, והוא צריך להיות בבית-הכנסת שלו הסמוך לביתו".

בנוסף טען אמיר כי אין סיבה למנוע ממנו לקבל נשים, הוא סיפר על "מתקפת טלפונים" על משרדו, מנשים ומעורכי-דין שביקשו לחזק את הרב, "אחת אמרה לי שהיא מקבלת אצלו ייעוץ חמש-עשרה שנה. אז עכשיו אוסרים עליו למנוע מכל נשות תבל לקבל ממנו ייעוץ, הגם שהן רוצות. האם עולה על הדעת שכעת תבוא מישהי והוא יטריד אותה? יפנה אליה ויגיד משהו? כשכל הפרשה הזו ידועה? אנחנו חיים בעולם של היגיון", אמר אמיר.

צפו בעדותן של הנשים בחדשות 12:

השופט יריב בן דוד קבע בהחלטתו כי החשד לעבירות מצד הרב מתבסס על תלונתן של שתי נשים המפרטות את אשר התרחש בביתו של הרב כאשר הן עמו ביחידות במסגרת פעילותו כרב המייעץ לאנשים. לכן קבע השופט כי יש טעם לאסור עליו להתייחד עם נשים. מנגד, השופט כתב כי אינו מוצא טעם בלהרחיק את הרב מנתיבות, מאחר והמתלוננות אינן גרות בנתיבות.

לבסוף, החליט השופט כי על הרב ייאסר לשהות ביחידות עם נשים למשך 90 יום. כמו כן, ייאסר עליו ליצור קשר ישיר או עקיף עם המתלוננות במשך 90 יום. לצד זאת הוצא לו צו איסור יציאה מהארץ לצד ערבויות כספיות מצדו ומצד אשתו.

 

אולי יעניין אותך גם

תגובות

41 תגובות
 1. שיראל

  הוא זכאי לא הגיוני שהם אומרות שהחבר שלו אף פעם לא פתוחה הדלת ואסור להפריע לו באמצע פגישה לפי זה זה חארטה בפיתה

 2. אבישי

  מעניין אותי למה חבורת הרשעים של התקשורת לא מפרסמת שהרב שוחרר וחזר לביתו. הכל מחול שקרים!
  אני מכיר את הרב מעל 10 שנים, מתייעץ איתו בענייניי ומעולם לא דלתו לא היתה סגורה. תמיד פתוחה ומחוץ לדלת ישב העוזר שלו והבאים בתור.
  מחזק את ידי הרב! ה' בעזרך והצדק יצא לאור!

 3. מכיר את הרב ואני ואישתי וילדיי מגיעים ללשכתו מעל 10 שנים.

  מעל 10 שנים אני ואישתי מגיעים לרב , במהלך כל השנים הללו לא היתה אפילו פעם אחת שהרב התנהג בצורה לא נאותה ,לשכתו תמיד פתוחה לכולם. הרב לא מרים את העיניים ולא מסתכל לכיוון הנשים.
  להפך אלא מסתיר מבטיו מהן.
  לפני מספר חודשים חיכיתי להכנס ללשכתו אחת הנשים סגרה את הדלת מיוזמתה עוזר הרב ראה זאת וישר פתח את הדלת וביקש לסגור.
  איך יכול להיות מתוך עשרות אנשים שמגיעים לרב ולכולם זב לא קורה.
  פשוט כואב לראות באתרי החדשות ינט כשהוא נכנס למעצר כתבו כתבות גדולות, וכשהשחרור מעצר מגיע רשום בקושי כאן

 4. חנוך

  כבר שוחרר ??
  השוחד והקומבינות שורפות כל חלקה טובה
  מישהו אחר היה נקבר בתא המעצר

 5. אני

  השם ישמור גם אני הייתי אצלו…. ולא הגשתי תלונה אבל עזבתי לפני שהוא יגע בי. האיש חולה והשכנה של אמא שלי חולה בסרטן הריאות הוא אמר לה לשלם סכום מסויים ויעבור לה …והיא לא במצב טוב?בכלל הוא ביקש שלא תבדוק וחא כלום זה העונש שלו הם חלאות הדתיים האלה הכרתי גם דתייה כזאת שעשתה לנו חשפנות באומן וקראה לעצמה רבנית …שנה אני חוששת מזה שאתרחק מאהבת השם בגלל זה ואני לא אשכח לעולם מה שהאיש הזה עשה לי

 6. יוליה

  "דמות רוחנית". תמשיכו להאמין לדמויות רוחניות מומצאות. גם אני דמות רוחנית, נו באמת…
  יש דמויות רוחניות שנוצרו על מנת להתעשר בלבד, כל ההתעטפות בדת לצורך העניין זהו מצג שווא שבא להטעות אתכם התמימים ולטעת בכם תקוות שווא. גם אני יודעת להקשיב לעודד ולתת ללקוח הרגשה טובה ולייעץ, אבל לא ארמה ואשלה לקוח שיש לי כוחות על טבעיים כמו שטוענים כל הבאבות וכל מגידי העתידות השרלטנים.
  שימו מבטחכם רק בהשם יתברך והוא יושיעכם.
  מקוממת מאוד ההחלטה של השופט. זה לא אמיתי! אבל ברור פה שהכסף של הרב משחק פה תפקיד. בושה וחרפה.

 7. בורקיטוסףף

  לכל אלה שכתבו שהם מכירים את הרב והולכים הם ונשותיהם לביקורים אצלו,מציע להם לעשות בדיקת d.n.a לבדוק אם בניהם של המתקרא רב

 8. הרב קמה

  נכון הרב לא רואה נשים רק נוגע בהם ועוד במקומות שכול גבר היה רוצה אבל…בהסכמה מלאה אישה היא לא חפץ.לדעתי ובכדי שישמור על השלום בית שלו ושל ילדיו שיגמל מכול הקבלת קהל וכול הגירויים שיש מסביב ועוד על מעשיו הנפשעים אנשים משלמים כסף והרבה? זו דרכה של התורה? זו דרך ארץ? "הרב" עדיף לך לברוח מנתיבות ולהעלם לשנים וככה סיימתה את הביזיון שהבאתה על עצמך..ולנשים היזהרו מבבות

 9. דוק

  אלה לא רבנים אלה שרלטנים המנצלים אנשים טיפשים ואת חולשתם אותן רבנים מבזים את הדת וחבל

 10. משתמש אנונימי (לא מזוהה)

  ציון עמיר תתבייש לך על מיאתה מגן קודם קצב ועכשיו החלאה הזה בושה !! מה לא עושה תמורת כסףףף

 11. טטט

  נוכל רמאי בושה וכלימה לרבנמם כאלה שעושים קופה דשנה ממעשים אלו די לרשעות

 12. יעקב

  איזה מקובל איזה בטיח,שקרן בלבוש חרדי,הוא לא ראשון ולא אחרון,לצערנו יש הרבה חלאות כאילו שמטילים רפש על היהדות,נבאי שקר לא פסקו עדין,שומר נפשו ירחק מכל המקובלים השקרנים,אין היום שום מקובל,מקובל זה אדם שיכול להגיד לך מה יקרא מחר בבוקר בדיוק,או עוד שבוע ובדיוק,אם הוא לא יודע זה נוכל כמו נאסרלא,ראו הוזהרתם

 13. רפאל

  מכיר את הרב מעל 15 שנה לעולם הדלת לא הייתה סגורה שקרים הרב עוזר עזר לכולם תמיד בושה שככה מנסים להכשיל אותו בושה כמה שנאת חינם וקנאות הרב תמיד נמשיך לבוא לקבל את ברכתך אוהבים אותך

 14. משתמש אנונימי (לא מזוהה)

  איך , איך יד הצדיקים לא מתאפקת משמירת נגיעה בציצים….תפילה ומחילה ורפואה באים מרצון, אהבה, נתינה ותפילה. את זה כל אחד יכול ומחוייב.

 15. מיכאל

  "רב מקובל"
  רבי חרטא !!!
  מספיק עם ההבלים והנוכלות!
  הכי מצער איך כל הפתאים ממשיכים להעריץ את "הרב המקובל"

 16. הרמבם ספר המדע · הלכות יסודי התורה

  יש דברים אחרים שהן בכלל חילול השם והוא שיעשה אותם אדם גדול בתורה ומפורסם בחסידות דברים שהבריות מרננים אחריו בשבילם ואף על פי שאינן עבירות הרי זה חילל את השם כגון שלקח ואינו נותן דמי המקח לאלתר והוא שיש לו ונמצאו המוכרים תובעין והוא מקיפן או שירבה בשחוק או באכילה ושתיה אצל עמי הארץ וביניהן או שדבורו עם הבריות אינו בנחת ואינו מקבלן בסבר פנים יפות אלא בעל קטטה וכעס וכיוצא בדברים האלו הכל לפי גדלו של חכם.

  כל שכן אם אלו כן עבירות

 17. אורן

  "כל המחלל שם שמיים בסתר,נפרעים ממנו בגלוי.אחד שוגג ואחד מזיד בחילול השם"

  רבי יוחנן בן ברוקא אומר:
  כל המחלל שם שמים בסתר- בדרך כלל, כשנאמר בחז"ל הביטוי "מחלל שם שמים", הכוונה היא לביזוי שם שמים בפרהסיא. אך כאן במשנה אי אפשר לפרש כך, שהרי נאמר במפורש "המחלל שם שמים בסתר". מחמת קושי זה, ביארו המפרשים בדרכים שונות מהו ה"חילול" במשנה זו, ונלך בדרכו של רבינו יונה: "מחלל שם שמים" הנזכר כאן הוא מי שעובר עבירות שמעצם מהותן הן בגדר חילול ה' וביזויו, כגון עבודה זרה, או שנשבע בשם ה' לשקר וגונב את דעת הבריות תוך ניצול שם ה'; המשנה מתייחסת למי שעושה כך בסתר, ומעלים מעשיו מעיני הבריות.

  נפרעים ממנו בגלוי – ניסיונו להסתיר את מעשיו לא יצלח, וחרפתו תתגלה ברבים.

  אחד שוגג ואחד מזיד בחילול ה' – כלומר, מה שנאמר לעיל "נפרעים ממנו בגלוי", נכון לא רק ביחס למי שעשה עבירות אלה בזדון ממש,  אלא גם אם נעשו בשוגג (כגון שהורה לעצמו היתר כלשהו לעשות מה שעשה). ואין כוונת המשנה לומר שעונשם של מזיד ושל שוגג שווה, אלא רק לומר שמשניהם "נפרעים בגלוי".

  נפרעין ממנו בגלוי
  לכאורה משנה זו של רבי יוחנן בן ברוקא אינה עולה בקנה אחד עם דרך הנהגתו של הקב"ה – מידה כנגד מידה. האדם חוטא בסתר ואילו הקב"ה נפרע ממנו בגלוי?!

  ראשית, רבי יוחנן בא ללמדנו כלל חשוב – צריך להיות אכפת לנו מספיק מהמצוות כך שנהיה זהירים ולא נעבור עבירה אפילו לא בסתר ואף לא בשוגג.

  שנית, רבי יוחנן מדגיש את האמת הפשוטה, למעשה יש כאן מידה כנגד מידה, שכן החטא נעשה דווקא בגלל שהוא היה בסתר (אפילו נעשה בשוגג, בעל העבירה היה נזהר יותר לו זה היה בגלוי), ולכן סוף הדבר להתגלות ברבים… ו-"עוף השמים יוליך את הקול" [5].

   

 18. רבי נחמן איש של אמת

  מפורסם של שקר!!!

  אבא שלי החזיר קירב אותו לרבינו עוד שהייה חילוני או בתחילת דרכו
  ואז יום אחד הוא אומר לאבא שלי שהוא מרגיש שהוא חייב להנהיג.
  ואבא שלי אמר לו שזה לא דרך רבי נחמן להנהיג. רק ליהיות איש פשוט.
  אבל הוא לא הקשיב
  עשה לעצמו סידורים עם תמונות שלו
  ומלא דברים עם תמונות שלו
  ומאז אבא שלי עזב אותו ומי שהזכיר אותו אבא שלי אמר לו להיתרקח מימנו כמו מאש
  ואני זוכר את כל זה עוד כשהייתי ילד

  קיצר מפורסם של שקר קלאסי!!!

 19. זהבה

  הכללל עלילת שווא!!! ימים יגידו!!! כל אותם מלעיזים למיניהם יאכלו את הכובע!!! הישמרו לכם מלשון הרע!!! דלתו של הרב תמידדד פתוחההה!!! שלושת המתלוננות הכינו היטב היטב שיעורי בית רק חבל שבמקום ללכת להופיע בקמארי בחרו להופיע במשטרה!!! כל הנוגעים בדבר יבואו על שכרם!!!

 20. Alon

  This old man gotta be dead!!!! Kill this rapers!!!!! They gotta make a “Death Punishment” to rapers!!!!!!
  Fuck You!

 21. אוביקטיבי

  רב המנהרות. לא יודע כלום. יודע רק כסף
  רב שלוקח כסף על אנשים תמימים . כסף קל
  מענין 1. רנטגן
  2. סיטי
  3. המראי
  4 מנהרות
  5. קורונה
  6. גוג. ומגוג
  שורה תחתונה אל תלכו לכול התעשיה של הכסף. לכו לרבנים אמתיים שלא. יבקשו פרוטה מי שמבקש הוא שרלטן.
  שדואג. למרצדס . לבית מפואר

 22. משתמש אנונימי (לא מזוהה)

  ,, מניעק תלמדו רב שמבקש כסף לא יכול לרפות פצע אחי קטנה לא ללכת אליהם נקודה הוא מגעיל הייתי יורק לו בפרצוף

 23. אחד שמבין

  הנשים ניסו לתפור לו תיק
  התלונה הומצאה רואים זאת
  עשו לרב רצח אופי והגישו נגדו תלונות מבוימות
  נראה את הנשים הללו המתלוננות הולכות לפוליגרף ומראות לכולם שדבריהם אמת
  הם לא יסכימו לעשות זאת כי הכול שקרים לשם סחיטת כספים מהרב ולהכפיש את שמו
  הרב שריקי לא יעשה מעשים כאלו לעולם

 24. אנונימי

  הינו אצל הרב נתן אל כמה פעמיים הוכיח שהוא מבין ידען פשוט ותמיד צדק ה יעזור שיצליח

 25. יפרח גורי

  חבל שלא שתלו לרב – אישה שתתועד עם מצלמה. ואז לא היה ספק… מעתצבן להישאר בספק

 26. ברטה חברה

  תגובה חדשה על נושא אחר לגמרה הייתי אצל הרב לפני מספר חודשים כי לא מסתדר לי בחיים ולא עם ההורים.הוא אמר לי לעבור בית כי הבית שאני גרה בו לא עושה לי טוב ואני גרה עם ההורים .הוא אמר שאמא שלי עשתה לי כישוף שיהיה לי רע ללכת לישון עם סכין מתחת לכר חימם אות יותר על ההורים עכשיו אני לא יכולה להסתכל עליהם למרות שעברתי דירה וגרה רחוק מהדיבורים שלו .כבוד הרב אני גרה רחוק לא מסוגלת להכנס לבית של ההורים .חשבתי שיתן ברכה ונעשה סולחה ביני לבינם המצב נעשה יותר גרוע הודות לדבורים שלך. כתוב בתורה כבד את אביך ואת אמך אתה גרמת לי לקלל אותם וגרמת לי להרים יד על הורי.איפה החוכמה שלך והיעוץ לטובת המשפחה הרסת לנו עוד יותר את החיים במקום לקרב לבבות איך אפשר לתקן את הנזק שעשית .איזה מין רב אתה

🔔

עדכונים חמים מ"כאן דרום אשקלון"

מעוניינים לקבל עדכונים על הידיעות החמות ביותר בעיר?
עליכם ללחוץ על הכפתור אפשר או Allow וסיימתם.
נגישות
הורידו את האפליקציה
לחוויה מהירה וטובה יותר
הורידו את האפליקציה
לחוויה מהירה וטובה יותר