הרב יהודה בן דוד
הרב יהודה בן דוד

"הרתעה כלפי עברייני מין": נדחה סופית ערעורו של הרב יהודה בן דוד

הרב המקובל שהיה אחד הרבנים הידועים באזור אשקלון ואשדוד ערער לבית המשפט העליון נגד הרשעתו בביצוע מעשים מגונים בשלוש אחיות קטינות ונגד העונש שנגזר עליו - 4 שנות מאסר. הערעור נדחה פה אחד. הרב החל כבר לרצות את עונש המאסר בדצמבר האחרון

פורסם בתאריך: 15.7.20 15:24

בית המשפט העליון דחה את ערעורו של המקובל הרב יהודה בן דוד נגד הרשעתו בביצוע מעשים מגונים כלפי שלוש אחיות קטינות ונגד העונש שנגזר עליו – 4 שנות מאסר. "השיקולים המרכזיים שבענישת עברייני מין שביצעו עבירות מין בקטינים הם שיקולי גמול והרתעה, הן כלפי העבריין והן כלפי עבריינים פוטנציאליים, וכי על העונש לשקף את חומרת המעשים וסלידת החברה ממעשים מעוותים אלה", נכתב בפסק הדין.

הרב בן דוד, בן 73, אב ל-19 ילדים וסב ל-72 נכדים, היה במשך השנים, בעיקר בשנות ה-90 רב מקובל ידוע בכל אזור אשקלון ואשדוד, ותלמידים רבים היו לו גם בעיר אשקלון וגם בעיר אשדוד. בשנת 1997 הוא הורשע במעשה מגונה בבת משפחה שלו ונידון לחמישה חודשי מאסר. לאחר מכן ירדה קרנו של הרב, אך עם השנים הוא חזר וקיבץ סביבו חסידים ותלמידים אשר שתו בצמא את דבריו. עד לפני מעצרו לפני כשנתיים הוא קיים שיעורים ברחבי העיר אשקלון והיה אורח מכובד באירועים משפחתיים של תלמידיו.

הרב יהודה בן דוד

הרב יהודה בן דוד בשנות ה-90'

במקרה הזה, הרב בן דוד הורשע בביצוע עבירות של מעשים מגונים כלפי שלוש קטינות בנות 8,12 ו-14 עת הגיעו לבית הכנסת שלו עם בני המשפחה. הרב בן דוד ביצע את המעשים בחמש הזדמנויות שונות החל משנת 2012  סמוך למשרדו בבית הכנסת.

על פי האישום הראשון – בשנת 2012 כשהייתה א' כבת 8 היא לקחה את אחיה הקטן לבית הכנסת, וכשאחיה התפלל, ישבה א' עם הנאשם בסמוך למשרדו, והשניים שוחחו. בזמן הזה ליטף הרב את רגלה של א', ובהמשך ליטף ומישש את חזה של א'.

על פי האישום השני – בשנת 2012 כשהייתה ב' כבת 12, היא הלכה עם שני אחיה הקטינים לבית הכנסת בכדי לקבל ברכה מהנאשם. בזמן שהם בבית הכנסת, הורה הרב לשני אחיה של ב' ללכת לחדר אחר במתחם ואמר לב' לבוא עימו לחדר אחר שהיה במתחם בקומה הראשונה. או אז, שאל הנאשם את ב' אם היא אוהבת אותו, ונישק את ב' על פיה. לגבי עובדה נוספת אשר נטענה באישום השני על כי הנאשם החדיר את לשונו לפיה של ב', נקבע בהכרעת הדין כי עובדה זו לא הוכחה.

תיק החקירה של הרב יהודה בן דוד

תיק החקירה של הרב יהודה בן דוד

האישום השלישי – באישום זה מפורטים חמישה אירועים, ובגין שלושה מהם מיוחסות לו 9 עבירות.

האירוע הראשון הינו משנת 2018: ג' הגיעה לבית הכנסת, פגשה ברב בן דוד, אשר נצמד אליה, הצמידה לקיר, הגע בחזה, מישש את ישבנה, והתחכך עם איבר מינו באיבר מינה כששניהם לבושים.

האירוע השני: הנאשם הצמיד את ג' לקיר, ליטף את חזה וישבנה של ג' מעל הבגדים, נצמד אליה, ובמשך מספר דקות התחכך עם איבר מינו באיבר מינה כששניהם לבושים.

הרב יהודה בן דוד

הרב יהודה בן דוד

האירוע השלישי: בו לא מיוחסת עבירה – ג' הגיעה למשרדו של הנאשם בבית הכנסת, הוא ביקש ממנה לכתוב על פתק כמה היא אוהבת אותו, שאל אותה אם היא רוצה להתנשק איתו.

האירוע הרביעי: הרב הצמיד את ג' לקיר וביקש ממנה לגעת באיבר מינו, וג' עקב פחדה מהנאשם ועקב הסיטואציה בה היתה, נגעה באיבר מינו של הנאשם מעל בגדיו. אזי שאל הנאשם את ג' אם היא רוצה לראות את איבר מינו והקטינה השיבה בשלילה.

האירוע החמישי: בו לא מיוחסת עבירה עניינו החלפת דברים בין הרב לבין הקטינה ל-ג'.

בית המשפט המחוזי בב"ש גזר עליו, כאמור, עונש של 4 שנות מאסר בפועל, מאסר על תנאי ופיצוי כולל למתלוננות בסך של 150,000 ש"ח.

הרב יהודה בן דוד בבית המשפט

הרב יהודה בן דוד בבית המשפט

הרב בן דוד ערער על כך ובין היתר טען כי מדובר בעלילת שווא. בית המשפט העליון בהרכב של שלושה שופטים דחה אחת אחת את כל טענותיו של הרב וקיבל את עמדת הפרקליטות וקבע, כי בנסיבות בהן קיים פער גילים כה גדול בין הנאשם למתלוננות וכן העובדה שלנאשם היה מעמד נערץ בעיניי המתלוננת ובני משפחתה, "אין המערער יכול להישמע בטענה כי האמין באמת ובתמים שהמעשים נעשו בהסכמתה החופשית של המתלוננת", וכי מדובר בקו הגנה חלופי שאינו סביר שאין לו אחיזה בחומר הראיות.

להוכחת דבריהם הביאו השופטים את עדותה של אחת הקטינות כשנשאלה מדוע לא התנגדה למעשים והשיבה: "כי הייתי קפואה בפעם הראשונה וידעתי שכאילו אם אני אתנגד אז אחר כך כאילו, לא היה לי גם את הכוח כאילו להתנגד, לשום דבר לא היה לי את הכוח. פעם אחת אני זוכרת משהו כזה שהוא קירב את היד שלו לאיבר שלי אז הזזתי אותו", והוסיפה עוד כי "פחדתי וידעתי שכאילו אם אני אתנגד אז ככה הוא לא יהיה קרוב למשפחה וירצה לנתק איתנו קשר".

רוצים להישאר מעודכנים?

הצטרפו לוואטסאפ של "כאן דרום אשקלון"

הצטרפו לטלגרם של "כאן דרום אשקלון"

חדש! "כאן דרום אשקלון" בטוויטר

אפליקציית "כאן דרום אשקלון" באנדרואיד או באייפון


ביחס לטענת הנאשם כי מדובר בעלילת שווא, ציין בית המשפט העליון, כי "מדובר בהשערות קלושות אשר לא נתמכו אף לא בראשית ראיה".

בנוסף, הותיר בית המשפט על כנו גם את שיעור הפיצוי בסך של 150,000 ש"ח שהושת על הרב וקבע, כי "בהתחשב בנזק הרב שנגרם למתלוננות ולבני משפחתן עקב מעשי המערער, ונוכח ההשלכות ארוכות הטווח שצפויות להיות למעשים אלו על חייהן של המתלוננות ובני משפחתן, סבורני כי מדובר בפיצוי הולם".

את המדינה ייצגה בהליך הערעור עו"ד סיגל בלום מהמחלקה הפלילית בפרקליטות המדינה. בבית המשפט המחוזי נוהל התיק ע"י עו"ד רחלי אטיאס מפרקליטות מחוז דרום (פלילי).

עו"ד משה מרוז סנגורו של הרב טוען: "מעולם לא נגע במתלוננות בשום צורה שהיא והתלונות שלהן נובעות מאכזבתן מהנאשם שהפסיק לסייע להן".

 

תגיות:

אולי יעניין אותך גם

תגובות

76 תגובות
 1. שמשון

  עלילת שווא.גם אם הדברים נכונים,הם היו בהסכמה.הבנות יכלו לספר ישר להורים ולמנוע זאת,עצם העובדה ששיתפו פעולה מורה כי היה להן סיפוק ממעשיהן ורק לאחר מכן התחרטו.המעשים המתוארים בכתב האישום קלושים והרב לא ראוי לעונש כזה חמור ובודאי לא לפיצוי כספי כזה גבוה.אין על מה.הבעיה,שבתקופה האחרונה ישנה עליית מדרגה חריפה כנגד החרדים וכל פיפס קטן יזכה לעונש גדול.בשורה התחתונה,היה ראוי עונש לא יותר מחצי שנת עבודת שירות.הן מפאת המעשים והן מפאת גילו המבוגר של הרב.כנראה,לפי מבט מקצועי,מדובר יותר כעלילת שווא מאשר באמת מעשים מגונים.

 2. ציפורה

  מזה עם בהתחלה אמרתם בית מישפט מחוזי שקרן ומה עם העליון

 3. תלמידה של הרב

  לא מאמינה לאף מילה מכירה את הרב שנים על גבי שנים יודעת איך נזהר בנגיעה איך נזהר לא לעבור בין שתי נשים. בחיים לא הוציא מילה לא בחגים ולא בשבתות. גם כשהיו נסיונות עם הילדים שלו. וקרו כל מיני סיטואציות .שכל אבא היה מתעצבן .הוא לט דיבר וזה קרה כשאני ראיתי במו עניי. והכל רק עלילת שווא רק נקמה. בושה להן. הרב ישר וצדיק וקדוש. ולא הודה בכלום הכל פיברוק של המשטרה. הרב והרבנית תומכים שנים במשפחות בכל המובנים. בגיל 73 סבא לכל כך הרבה נכדים הוא יגע בילדות? ועוד בשבת? איזה שקר איזה עוול. למה חיכו עד עכשיו? איזה מין אמא זאת? מעניין רק מאוד רק כשהיה ויכוח שלא קשור אפילו לרב .החליטו לנקום בו. כפיות טובה .
  בושה וכלימה. כמה שקרים. הקדוש ברוך יוציא משפטו קדוש ובצדק אמיתי. היום כל רב מספיק שיעטה כיפה וימסור שיעורים .מועד לפורענות .הרב צדיק וישר .
  האמת תצא לאור בקרוב מאוד🙏

 4. אבישג

  הכל שקרים .הרב אדם ישר והגון. מכירה אותו כמעט 35 שנים. אין סיכוי בעולם שיעשה את המיוחס לו לצערי .מפחיד להיות רב היום ובכלל דתי .השם יוציא צידקתו אמת וישר ויציב. וכל הקמים עליו לרעה יבושו אמן🙏

 5. שראפ הגדול מכולם

  מה? מודה בחלק מהדברים,לא יוכל להיות,הוא 'צדיק", הוא "קדוש," אה הוא פדופיל טוב נו

 6. שראפ הגדול מכולם

  שמעון אני מבין שאין לך בנות,שים לב לגיל הבנות,
  ואם כן צריך לבדוק מה קורה אצלך בבית, שובב

 7. הצדיק

  מה אם הדירות ואוטו על שם התלמידים שלו גם זה לא נכון,? בוא ננסה לחשוב ביחד,עולה לי רק הלבנת הון, יש עוד רעיונות?

 8. שראפ הגדול מכולם

  שמעון זה שהרב שלך שיפשוף לך את הפרוסטטה וזה עשה לך נעים לא אומר שילדה בת שמונה נהנת מזה

 9. שראפ הגדול מכולם

  שמעון זה שהרב שלך שיפשוף לך את הפרוסטטה וזה עשה לך נעים לא אומר שילדה בת שמונה נהנת ממעשה מגעיל כזה, אתה זה משהו מיוחד

 10. שארפ תהיה קטן תוך שעה

  שארפ תוך שעתיים תצא הכי קטן בעולם
  הרב לא הודה בכלום עדיין מכחיש הכל
  תוך שעה תראה איך העיתון משנה את דבריו
  צר לי לומר לך אבל אתה אדם תמים מאוד שעדיין לא יודע מזה עיתונות ותקשורת
  כל ילד וילדה יודעים שחוץ מהתאריך בעיתון הכל מעוות
  כאחד שהיה בדיון עם משפחת המתלוננות יודע אני בוודאות שהרב לא הודה
  הלוואי והיה מודה

 11. שראפ הגדול מכולם

  טוב עבר שעתיים מפנה את כולם לאשדוד 10 אגב בגלל הקרונה אין כניסה של קהל לאולם בית המשפט אז אם ואני אומר אם אתה כאילו היתה בבית משפט אם המשפחה אז זה קצת מוזר ,מי יוצא קטן עכשיו,

 12. ציפורה

  סוף סוף הצדק נעשה יש דין ויש דיין כול עבריין סופו לטליה מגיעה לו

 13. שירה

  מצד אחד כותבים שהרב אמר שהכל .הכל כן?עלילת שווא . זה אומר מכחיש. מצד שני הודה.
  מוזר.הם סותרים את עצמם בעצמם .ומוכחים כמה הכל שקר .עיתונות מרשעת מחפשים לעניין את הציבור ע"י שפיכת דמים. תחליטו
  אמר עלילת שווא הכללל. או הודה.
  ש ק ר נ י ם !!! מה חדש?!

 14. חדווה

  עם הית קוראת כמו שצריך אז כתוב שזה עלילת שווא למעט דבר אחד שהוא מסכים שזה היה בהסכמה מה הוא דפוק מזה בהסכמה הם בגיל הנכדות שלו

 15. הדסה

  אף אחד לא היה עם המישפחה המתלוננת וגם אף אחד לא בא לתמוך בפדופיל מהמישפחה שלו אפילו הם התביישו בו

 16. ציפורה

  אם למישהיא היה הבנת הנקרא כתוב שחור על גבי לבן הוא אומר הכול עלילת שווא חוץ מימקרא אחד שהיה בהסכמה תראי כמהנדפוק הוא ואתם בטח חסר לכם היחס במיוחד לכמה תלמידות וכול הבעלים תעשו בדק בית מה קורה עם הילדים ועם הנשים שלכם נראה אותכם תעשו חשבון נפש אמיתי כמו כיפור

 17. שירה

  לא הודה ולא יודה הכל עיתונות בזויה.
  ונגיד שהיו קטינות ופחדו להתלונן. נגיד
  אפה הייתה האמא 8 שנים??? תמוה

 18. שרה

  שירה עם היה לך שכל בעצם אין לך אמא לא ידע ולא האבאאז איך יכלו לעעזור ברגע שידעו פעלו בחוכמה וכול הכבוד וכתוב שבאחת מהם הוא מודה שהיה בהסכמה נו באמת היא יכולה להיות הנכדה שלו

 19. משתמש אנונימי (לא מזוהה)

  שירה אני מבין את הבושה שאת חשה בכול זאת אדם שאת סומכת עליו התגלה כפדופיל מסוכן שאורב לילדות קטינות,אבל להאשים את את האמא,באמת?

 20. לשראפ האידיוט הגדול מכולם

  מה קורה שראפ? משלמים לך על כל תגובה פה?! טוב כן יש מצב, בטח מי ששילם לבנות הפרוצות האלה…
  אידיוט מובטל חסר חיים, לך תחפש במה להתעסק.

 21. שראפ הגדול מכולם

  חבר'ה חבר'ה הנושא היום הסוטה מודה או לא מודה נא להתרכז לפי רמת סיגנון הכתיבה מדובר באנשים "יראה שמים"

 22. שירה

  אני יגיד לכם בדיוק אפה הייתה האמא של הבנות כי את זה לא מפרסמים .
  אחרי שהיה ויכוח עם אחד מבני המשפחה.
  היא החליטה לנקום ברב שתמך בהם שנים על גבי שנים כי זה הכי קל.
  אז היא אמרה שגם בה הוא נגע וסחבה איתה את הבנות. היא יצאה שקרנית וירדה מהתביעה למי שלא יודע!
  בגלל שהבנות היו קטינות נטו שלא בצדק לטובתן. הרב לא הודה ולא יודה כי אין לו על מה להודות. והאמת תצא לאור ומהר.
  אז למי שמכפיש סתם את הרב אני מציעה לו היזהר מאוד מאוד. כי הרב לעולם מוחל על כבודו. וגם היום רק מבקש שהשם יחזיר אותם בתשובה. כי הוא צדיק אמיתי. אבל תיזהרו השם לא מוחל על כבוד צדיקיו.
  תיזהרו תיזהרו תיזהרו. שימרו על עצמכם מלהוציא לעז ולשון הרע. לא הייתם שם.
  ושוב מזכירה שהאמא יצאה ש ק ר נ י ת!!!
  ונפלה בתביעה. שבת שלום.

 23. שראפ הגדול מכולם

  שירה הצדק יצא לאור הוא הודה,אם את אומרת שלא אז העורך דין שלו משה מרוז אחד הכבדים בתחום הפלילי יכול לתבוע את התקשורת על הוצאת דיבה כי הם רושמים מודה בחלק מהדברים אני, לפני מספר שנים הייתי בא לשיעורים שלו אם חבר באחד הימים אחרי הלימוד ביקש, הרב" אותי לשיחה בשיחה שאל אותי "הרב" כמה שאלות אישיות לבסוף שאל אותי אם אני מוכן לרשום דירה על שמי אני אפילו זוכר את שם העורך דין באשקלון , מאז לא שבתי לפקוד את בית הכנסת אז צדיק הוא לא,,,אבל יפה הנסיון להפנות את האש נגד האם של הבנות שבת שלום,

 24. מאיה

  הגיע הזמן שהאמת יצא לאור אחרי הרבה שנים והרבה קורבנות ששתקו ונפגעו סוף סוף העברין מין הפדופיל בכלא

 25. שראפ הגדול מכולם

  אני ממליץ להורים של הקורבנות לפנות לתקשורת ארצית כולל טלוויזיה וגם לפרסם את התגובות של המשפחה של הפדופיל

 26. מאיה

  סגנון דיבור של אדם תת רמה גועל נפש איכס ואני מאיה מכירה טוב את האמא והבנות הצדיקות זה כמו שאמרו שאם הכלה לא היה כלום אז לאחד הבנים תתחילו להוריד הילוך וסיגנון דיבור הרי יש לכם הרבה "יראת שמיים" ומספיק עם האיומים שלכם על מישפחה ופירסום שמות הנפגעות

 27. יעקב. א.

  היי לכל הכותבים למיניהם
  האמינו לי אני מכיר טוב טוב את 2 המשפחות
  לעניות דעתי כל המגיבים פה הם המשפחה של של המתלוננות מול אנשים שאוהבים את הרב
  המשפחה של הרב מכובדת מספיק בשביל לא לרדת לרמות האלה ובטח לא להגיב לכל שטות שנכתבת בעיתון
  הם מכירים את אביהם מספיק טוב
  אין להם צורך בשום תגובה
  תמיד הייתה קנאה במשפחת הרב הצדיק והקדוש
  וככל הנראה תמיד תהיה הקנאה החולה הזו
  אין מה לעשות בלי עין הרע משפחה ככ גדולה וכולם אחד אחד מוצלחים ומצליחים במה שהם עושים
  אני כאחד שמכיר את 2 המשפחות יכול לומר בלב שקט
  "יחיו הקנאים ויסבלו" עד סוף ימיהם
  בהצלחה משפחת בן דוד היקרה
  אוהבים אתכם ללא סוף ותמיד נהיה איתכם ואחריכם
  תלמיד בשם כל התלמידים של הרב

 28. מורנו ורבנו צדיק יסוד עולם

  מאיה אני רואה שיש לך אובססיה עדיין למשפחה של הרב. למה את חושבת שזה אחד הילדים שלו? הרי הייתם כל היום בין הרגליים של התלמידים בכולל שלו כולם מכירים אותכם. דווקא הילדים של הרב פחות מכירים אותכם וחבל כי אם היו מכירים אותכם מוקדם הרב לא היה במצב הזה

 29. מנשה הספר

  אז מה אם הוא עבריין מין
  גם מי שהיה נשיא במדינת ישראל
  משה קצה עבריין מין . הפכו את כל המדינה למדינת סדום . מה כולם
  עברייני מין כי העונשים קלים מדי .

 30. התלמידים

  לכל הקנאים
  תדחפו אצבע עמוק לתחת ותצעקו אנחנו עצמאים
  אין על משפחת בן דוד בעולם
  שרופים עליכם כל תלמידי הרב

 31. משתמש אנונימי (לא מזוהה)

  אנחנו נלך עם הרב והמשפחה עד סוף העולם חבל שכולם נכשלים בלשון הרע ורכילות שזה יותר גרוע מכל עברה שכתובה בתורה ואין לו כפרה לא בעולם הזה לא בעולם הבא עד שיבקש מחילה מחברו בין אדם לאדם אין יום הכיפורים מוחל עד שירצה את חברו אז חבל לכם על הזמן בקרוב נזכה כולנו לראות את פני משיח צדקנו בן דוד ויוסף ויוכיח את כולם בושה גדולה תהיה לכולם בהצלחה מורינו ורבינו עטרת ראשינו תפארת אוזן ה ישמור אותו מכול השונאים ומקטרגים

 32. איתן

  אנחנו נלך עם הרב והמשפחה עד סוף העולם חבל שכולם נכשלים בלשון הרע ורכילות שזה יותר גרוע מכל עברה שכתובה בתורה ואין לו כפרה לא בעולם הזה לא בעולם הבא עד שיבקש מחילה מחברו בין אדם לאדם אין יום הכיפורים מוחל עד שירצה את חברו אז חבל לכם על הזמן בקרוב נזכה כולנו לראות את פני משיח צדקנו בן דוד ויוסף ויוכיח את כולם בושה גדולה תהיה לכולם בהצלחה מורינו ורבינו עטרת ראשינו תפארת אוזן ה ישמור אותו מכול השונאים ומקטרגים

 33. שולה

  הרבנים של היום ,זה לא מה שהיה פעם .
  הרבנים של היום מגעילים אותי ,לכן אני לא אתחתן ברבנות .
  ושילכו לעזעזל .

 34. מאיה

  בתקווה שתראו את מי שהוביל אותכם נמצא אשם ועבריין מין ולא אדם צדיק ושהגיע הזמן שתיצאו מהחושך

 35. אחד שצוחק

  וואי שולה אל תהי כזאת
  בבקשה תתחתני ברבנות
  חחחחחח
  את מי את מעניינת בכלל יא מצחיקה

 36. מאמין שתצא האמת בקרוב (...מלך אוהב צדקה ומשפט)

  מכיר את הרב שנים מקרוב מאוד.. אותה משפחה שהתלוננו על הרב, הרב בעצמו היה מחזיק אותם בכסף כל חודש בחודשו לתקופה לא קצרה.. (אפשר לברר את זה מי שרוצה בשמחה.. יקבל טלפון של בעל המשפחה) וחוץ מזה הם גם גרו בדירה קטנה שהרב נתן להם ללא תשלום שכירות כי ריחם עליהם.. בסוף כשהיה צורך להוציא אותם משם אחרי תקופה ארוכה יחסית הם החליטו לנקום במקום להעריך את החסד שעשה איתם גועל נפש אין לזה מחילה זה ממש מקרה מזעזע.. השם יוציא את האצת לאור.. וודאי שלא דרך בתי המשפט המשוחדים וחסרי הצדק שלנו לצערינו הרב..

 37. השם יעזור..

  מכיר את הרב שנים מקרוב מאוד.. אותה משפחה שהתלוננו על הרב, הרב בעצמו היה מחזיק אותם בכסף כל חודש בחודשו לתקופה לא קצרה.. (אפשר לברר את זה מי שרוצה בשמחה.. יקבל טלפון של בעל המשפחה) וחוץ מזה הם גם גרו בדירה קטנה שהרב נתן להם ללא תשלום שכירות כי ריחם עליהם.. בסוף כשהיה צורך להוציא אותם משם אחרי תקופה ארוכה יחסית הם החליטו לנקום במקום להעריך את החסד שעשה איתם גועל נפש אין לזה מחילה זה ממש מקרה מזעזע.. השם יוציא את האצת לאור.. וודאי שלא דרך בתי המשפט המשוחדים וחסרי הצדק שלנו לצערינו הרב..

 38. משתמש אנונימי (לא מזוהה)

  מה אתה אומר? וכול זה עורך דין פלילי כבד כמו משה מרוז לא אמר בבית המשפט לא מחוזי ולא עליון אז "הרב "שלך לא חכם כמו שאתה חושב ואתה חיכית למה עד עכשיו שיגידו אשם גם במחוזי וגם בעליון כולם קראו את השיח שנוהל כמה חודשים קללות וגידופים להורים של הקורבנות כולל פרסום שמות הקטינות הקרבנות של הפדופיל מה אתה עשית לעצור את השיח וכולם יודעים מי המשפחה של הרב שלך אל לך לספר מעשיות שום קשר לקדושת השם למשפחה של "הרב"

 39. ברכה

  בוקר טוב לכולם סוף סוף בלי קללות ובזויים למישפחה של המתלוננות אתם יכולים לשבח עד כמה שאתם רוצים את הפדופיל זה לא מפריעה כול עוד אין קללות תודה

 40. סיפור מכור

  למשתמש האנונימי
  בוא אחדש לך כמה דברים קטנים
  א. עוה"ד טען את כל מה שאתה אומר שלא
  ב. טען דברים נוספים כמו
  שיש קנוניה נגד הרב שהרי שוטר מגיש דוח חסוי לשופט בבית משפט השלום באשקלון שעל סמך זה אגב הוגש כתב האישום
  ובבית משפט המחוזי נחקר השוטר איך הוא ממלא דוח שכזה שהרי הוא שקר כולו משום שבמצלמת החקירה הוכח שהרב לא אמר שום דבר ממה שנכתב בדוח
  ואתה יודע מה אמר השוטר בסוף ?
  לא יודע איך כתבתי דבר כזה
  אבל לא מתוק שלי השופט לא עשה עם זה כלום
  עוד טען העו"ד שהרי בזמן שאחת מהמתלוננות טוענת שזה קרה בכל אותה השנה הם לא היו גרים באיזור בכלל הם היו גרים בצפת הרחוקה כ200 ק"מ מכאן
  וגם שם הוכח ע"י המנהלת של אותו בית הספר בצפת שהיא למדה שם וכן לפי הרשימות במשרד החינוך
  וגם כאן השופט בחר להתעלם
  אז הנה לך הרב הרבה יותר חכם ממה שאתה חושב
  רק שאתה או מהמשפחה או סתם אחד שאוכל כל מה שכתוב
  לשיקולך

 41. משתמש אנונימי (לא מזוהה)

  תגובה מכובדת עונה באותה דרך ,למה לא ביקש פוליגרף?,בית הכנסת מצולם כולו איפה הצילומים, ? תן לי לחשוב לא קראת את הפרוטוקולים של הדיונים אז אתה מוזן ממידע שאתה מקבל ממנו או מהמשפחה שלו

 42. אנונימי

  להיות מדויקים צפת נמצאת 227 קילומטר מאשדוד אף דיון המישפחה של עברין לא היתה ואסור לאף אחד להיכנס לתוך בית מישפט לכן מספיק להגיד דברים בלי דיוק מוקפד גזר הדין יש למישפחה שרשום הכול להבדיל מכול מה שנרשם פה להטעות את כולכם ולרחם על אדם שהוכח עברין מין פדופיל

 43. אנונימית כללית

  שבוע טוב לכולם עם להיות מדיוקים מצפת לאשדוד 227 קמ
  ונוסף לכול אף אחד מבני המישפחה של הפדופיל לא היה איתו לאורך כול המישפט אז עם אתם מפרסמים משהוא שזה היה אמיתי כי לי יש את פסק הדין !!!!!!! שבומפורט הכול אז בלי בלבולי מוח

 44. שרה בן דוד

  ב״ה
  שלום לכולכם
  קוראים לי שרה בן דוד, אני הבת של מי שחלקכם קוראים אותו רב.
  שלושה דברים רוצה לומר לכם:
  1. אל תלמידיו ומעריציו, לצערי העצום מוכרחה לספר לכם שהוא אכן עבריין מין. הוא פוגע מינית בבנות. הוא רשע. אם אתם מכירים את המשפחה מקרוב בטח אתם יודעים שכבר כמה שנים שאני לא בבית. זה קרה לאחר שגיליתי שמי שהערצתי יותר מכל פגע מינית במשהי קרובה אלי מאוד. חיי התמוטטו ולא יכולתי לשאת את זה. בתחילה לא האמנתי לה אבל אחרי שראיתי את הסימפטומים האיומים של נפגעת מין אוכלים את גופה ונפשה כבר לא היה אפשר להכחיש.
  עזבתי את הבית בלי לומר למה. לקח לי המון זמן לאגור כוחות ולרמוז לאמא שלי על כך, אבל היא השתיקה אותי מהר ואמרה שזה שטויות ומאיפה הבאתי את זה. כך גם אחיות שלי שספרתי להן כולן היו בתחילה בהלם ואח״כ בחרו להתעלם לחלוטין ממה שספרתי להן.
  אני אישית עזבתי את הבית עד היום.
  פונה אליכם מתוך הבנה שהנכתב כאן מהווה הלם ואובדן אמון בסיסי במנהיג בעל שאר רוח וקומה, במשהו שהיה משען וכתובת שלכאורה אין טובה ממנה. אתם מאבדים רב ואני אבדתי אבא (לפחות עד שיודה במיוחס לו וייקח אחריות על מעשיו כמו גם טיפול רציני ואם צריך סירוס אז אדרבא)
  ובכל זאת חכם עיניו בראשו. ההשלכות של פגיעה מינית הן הרסניות ומעטים האנשים שמצליחים להתאושש מהן לחלוטין. פגועי מין הם מתים מהלכים, חסרי משאלות לב, חסרי תחושות אנושיות כמעט לחלוטין, אפופי עצבות תמידית, חסרי רצון חיים. תשמרו על הילדים שלכם. כי אני לא מקנאה במי שצריך לעבור את הדרך הזוועתית של שיקום מפגיעה מינית. ולצערי צריכה לומר לנשים, השמרנה גם אתן. לי אישית יצא לשמוע כשהייתי איתו ברכב איך הוא מדבר לנשים זה לא היה באופן של רב ותלמידה אלא באופן אחר לחלוטין..
  2. למשמיצים אותו ואת המשפחה, צודקים שאתם משמיצים אותו. הוא ראוי לכל גנאי ואף ליותר גרוע מגנאי.
  אבל לגבי המשפחה אתם צריכים להבין, הבנ״א הזה נראה כלפי חוץ שיא השלימות. הוא נראה כאיש בעל חסד גדול מאוד, כאילו בעל מידות טובות, כאילו עניו מאוד, כאילו צדיק מאוד. אני בתור בת אף פעם לא שמעתי אותו מרים קול בבית. אף פעם לא צעק על אף אחד. המטבע לשון שלו היתה כאילו אמונה בה׳ כלפי חוץ הוא היה מושלם ולכן כל מי שהרגיש ׳קרוב׳ אליו מחשיב את האשמות למופרחות. אתם צריכים להבין אותם שהם כך יוצאים חוצץ. אל תתעמתו איתם, זה לא יעזור. תרחמו עליהם שבחרו להיות בצד הלא נכון כאילו מחוסר ברירה.
  3. לתקשורת, מוכרחה לומר לכם שההגדרה רב חרדי במקרה הזה לא נכונה שכן אף פעם לא נחשב לחרדי. אף פעם לא שייך את עצמו לחוג חרדי כלשהו. הוא תמיד כאילו היה כל ישראל. יהודי שומר תורה ומצוות באמת מחויב ברב. במסכת אבות כתוב ׳עשה לך רב׳ אין לו רב. הוא דעת יחיד עושה מה שהוא רוצה. הוא לא שומר תורה ומצוות הוא עושה מה שנח לו.

  כעת נמצאת באמריקה אבל בעז״ה כבר ביום רביעי אהיה בארץ הקודש.
  לצערי העצום תוכלו אז לאמת את זהותי ואת הפרטים שלעיל בטלפון שלי:054-8471647

  דבר נוסף, שולה יקרה בוודאי שאת חשובה לעם ישראל. אני מאחלת לך שה׳ יזמן לכם רב ירא שמים אמיתי שיחתן אתכם ( יש כאלה ברוך ה׳! אני אישית מכירה כמה)

 45. משתמש אנונימי (לא מזוהה)

  לזה קוראים המסמר האחרון,,,,, גדול,חחחחח

 46. משתמש אנונימי (לא מזוהה)

  לשרה בן דוד הודעה אחרונה שלי מיועדת לסיפור מכור, לא לך אחותי ישר כוח על האומץ,תבורכי,

 47. אחת שיודעת.....לצערי

  שקלתי רבות אם להגיב או לא וכפי שאתם יכולים לראות אחרי הרבה ימים בחרתי להגיב .
  אני מאוד מבינה את כל התלמידים ובאמת מלב אוהב מרחמת עליכם מאוד מאוד, בכאב גדול אני כותבת לכם ומנפצת לכם את אשליית החיים , הכל נכון יהודה בן דוד עשה את הדברים הללו ולא רק לבנות האלה אלא לעוד הרבה בנות אחרות אך כולן פחדו ובעיקר ממכם התלמידים שהולכים אחריו בעיינים עצומות .
  לא היה לנו את האומץ לדבר לפני 25 שנה …. אך אני מאושרת לראות כי יש דין ויש דיין וסוף האמת להתגלות .
  מקווה שלפחות תשמרו על הבנות שלכם גם אם בחרתם עדיין ללכת אחריו .
  את הנזקים להתעללות המינית והנפשית שעברתי על ידו אני סוחבת איתי עד עצם היום הזה לצערי .
  אני מבינה אותכם ומוצאת מקום בליבי לרחם עליכם רק מתחננת בפניכם שמרו על הבנות שלכם

 48. סיפור מכור

  עוד סיפור מהתחת
  מכיר היטב הכל
  לא דובים ולא יער
  תביעת דיבה כן
  ימים יגידו

 49. חושף השחיתויות

  עוד קצת ותשמעו איך משפחה מפורסמת מאוד היא זו שמימנה את המשפחה כדי שתתלונן
  איך אותה משפחה בחרה אילו שוטרים יחקרו את פרשת הרב
  איך אותה משפחה בחרה בפרקליטה שתהיה
  איך היא זו שגרמה לשופט לפסול את עצמו
  ואיך היא זו שגרמה למינוי השופט במחוזי
  ואפי להחלפת שופט בדקה ה 90 בעליון
  רעידת אדמה בדרך תזכרו

 50. אנונימית כללית

  נכון יש דין ויש דיין אבל כמה קורבנות מאז עם מישהיא היתה רק קמה ולא חושבת על מה עם שידוכים ומה יגידו זה היה מפסיק הבנות שלי קמו ואמרו אנחנו פה לא נשתוק יותר אאנחנו פה בשביל אותם נשים שפגעתה ולא ניתן לך לפגוע יותר אני יודעת שהבנות שלי חזקות ובזכותם כול אותו תקופה אף אחת לא נפגע יותר זה היה להם לזכות בתקווה שיקומו לא רק על גבי הנייר כדי לכפר על שתיקה צריך לקום

 51. משתמש אנונימי (לא מזוהה)

  השם יעזור אתה מוזמן לפרסם את הטלפון של בעל המשפחה יש לי כמה שאלות ,כמו שאמרת,

 52. חושף השחיתויות

  צפו לרעידת אדמה אמרתי כבר ?
  בואו רק אעשה לכם סדר בראש של מה שהולך להיות
  יהיו פה שוטרים שיאבדו את מקום עבודתם
  תהיה פה פרקליטה שתאבד את מקום עבודתה
  אגב לגבי הפרקליטה יש הקלטות שלא משתמעות ל2 פנים
  יהיו פה שופטים שיאבדו את מקום עבודתם
  אבל הכי חשוב זה , שפעם אחת במדינת ישראל יהיה מי שיעצור את השחיתות
  ויחשוף אותה עד להיכן לעזאזל היא הגיעה
  בית משפט עליון במדינת ישראל
  מי היה מאמין
  שחיתות אצל בעלי כח אפי שהם רבנים שמענו
  שחיתות במשטרה שמענו ע"ע תיקי ביבי
  שחיתות בפרקליטות שמענו ע"ע תיקי ביבי
  אבל בבתי המשפט ששם אמורים למצוא את הצדק
  זה עוד מעט תשמעו
  כמו שאמרתי רעידת אדמה – צונאמי

 53. אנונימית כללית

  לחושף השחיתות עוד מעט יחספו דברים שתהיה בהלם סוף סןף הבת שלו קמה גם זה שחיתות מספיק לבלבל במוח

 54. משתמש אנונימי (לא מזוהה)

  לחושף השחיתויות,לך על זה,על תשכח שבמקרה של תביעה דיבה בודקים גם מה שאתה אומר,,,קבל טיפ מאוד אבל מאוד חשוב לקחת תרופות בזמן

 55. יהודה

  חמוד תיתחבר למציאות הוא מודה, מודה, מודה, בדברים מאוד קשים ,אז הבנתי שאתה מנסה להרשים את המשפחה שלו והחברים שלו וגם התלמידים ולהלך אימים על כול מי שאומר את האמת,אבל תבין אני לא איזה ילדה בת שמונה במרתף של הכנסת ,אני אומר לכול הניפגעות שלו זה הזמן לתת בראש כמו ההוא לא ריחם עליכם בהתעללות המינית,ילדה בת ארבע עשרה נילחמה בו, אם המשפחה המקסימה שלה למרות כול הקושי, איפה אתם, למה הם בחזית לבד,אומץ בנות אומץ, השם רואה אתכם,

 56. אנונימית כללית

  חכה ליום רביעי שהבת חוזרת אתם מסכנים שאתם עדיין בחושך ולא מקבלים את זה שהוא עברין מין נראה שאפילו שהיא תחזור ותדבר גם לא תאמינו

 57. יהודה

  נישמע כאילו אתה החבר שלו לתא אז תסתובב למי מחבק אותך עכשיו ותלחש לו באוזן אך אתה מודה אך?

 58. אנונימית כללית

  לתלמידים שלא רואים נא לכבד ולכתוב בצורה מכובדת הרי אתם טוענים שלמדתם מימנו דרך ארץ חחחח לא נרא לפי הקללות

 59. אנונימית כללית

  לשרה בן דוד אני מחכה שאחרי כול הסבל שעברנו תעשי את הדבר הנכון שאת צריכה ואת יודעת מהוא וכול הכבוד לך עם בהמשך תרצי נדבר

🔔

עדכונים חמים מ"כאן דרום אשקלון"

מעוניינים לקבל עדכונים על הידיעות החמות ביותר בעיר?
עליכם ללחוץ על הכפתור אפשר או Allow וסיימתם.
נגישות
הורידו את האפליקציה
לחוויה מהירה וטובה יותר
הורידו את האפליקציה
לחוויה מהירה וטובה יותר