בני שלמה
בני שלמה

"תראה נְמָלִים כל החיים": ראש ארגון פשיעה מואשם בסחיטה

ראש ארגון הפשיעה, בני שלמה, מואשם כי סחט קבלן ודרש ממנו להיפרד מבת הזוג שלו וגם לפצות אדם אחר שהתקוטט איתו. הקבלן המפוחד עזב את ביתו ועבר להתגורר בבית מלון

פורסם בתאריך: 4.3.19 14:04

     

העבריין בני שלמה, מי שהמשטרה רואה בו ראש ארגון פשיעה ומתגורר במושב חלץ, מואשם היום כי סחט קבלן ודרש ממנו להיפרד מבת הזוג שלו.

על פי כתב האישום שהוגש על ידי עו"ד אלכס דרנבוים מפרקליטות מחוז דרום, לקבלן יש בת זוג מזה כשנתיים, אלא שהגרוש שלה לא ראה את הקשר ביניהם בעין טובה. על רקע זה הגיע הגרוש יחד עם אדם נוסף בשם עופר מכלוף אל אתר עבודה בו עבד הקבלן. במקום התפתחה תגרה בין הצדדים. למקום הוזעקה משטרה שעצרה את הגרוש ואת מכלוף. לאחר האירוע כעס מכלוף על מעצרו והוא דרש מהקבלן כי יפצה אותו על כך.

לאחר שלא קיבל את מבוקשו, פנה מכלוף לבני שלמה וביקש ממנו לגרום לקבלן לשלם וכן לעזוב את בת הזוג שלו. כמה ימים לאחר מכן, זימן שלמה את דודו של הקבלן, משה עשוש שהוא קבלן בפני עצמו ודרש ממנו להביא את אחיינו אליו לביתו במושב חלץ.

עשוש סיפר זאת לאחיינו ואמר לו כי בני שלמה יחליט מה לעשות עם הדרישות של מכלוף, אך ציין גם כי אם הוא יתחייב לעזוב את בת זוגו, ניתן יהיה להסכים על סכום נמוך יותר מדרישתו המקורית של עופר, הסכסוך יסתיים ואף אחד לא יפגע במתלונן.

בני שלמה

בני שלמה בהארכת מעצרו

הקבלן ודודו הגיעו לביתו של שלמה במושב חלץ בשעת לילה, שם המתין להם שלמה וכשהם נכנסו לביתו, נדרש הקבלן להשאיר את הטלפון הנייד שלו בחץ.

מיד בתחילת הפגישה, פנה בני שלמה לקבלן, כשהוא כועס עליו, ודרש ממנו לעזוב באופן מיידי את בת זוגו, וכן לשלם למכלוף את כל ההוצאות שנדרש להן בעקבות המעצר.

שלמה, על פי כתב האישום, איים על הקבלן "בכך שאמר לו כי אם לא יענה לדרישתו, הוא יראה נמלים כל שארית חייו, וזאת על מנת להבהיר לו כי יהרגו אותו ולהפחידו", נכתב. הקבלן, אשר מלכתחילה חשש משלה ועכשיו כבר שמע איום מפורש, הסכים לדרישתו ותוך דקות ספורות עזב את הבית עם דודו.

מושב חלץ

מושב חלץ

הקבלן שחשש מפגיעה בו הודיע לבת זוגו ולבני משפחתו, כי הוא עוזב את הבית, ולמחרת היום, עזב את הבית המשותף ועבר להתגורר בבית מלון, ולאחר מכן בבית אימו.

שלמה, על פי כתב האישום, קיבל החלטה כי יש לפצות את מכלוף בסכום של 50 אלף ש"ח. הקבלן העביר תחילה 20 אלף ש"ח, בהמשך שלח עוד 20 אלף ש"ח באמצעות צ'ק, אך התחרט והורה לקרוע את הצ'ק.


רוצים להישאר מעודכנים?
הורידו את אפליקציית "כאן דרום – אשקלון"
המשטרה שניהלה חקירה סמויה בפרשה הזאת, עצרה את שלמה שבחקירתו הראשונה הוא שמר על זכות השתיקה ואף טען כי מעולם לא ראה את את הקבלן ואין לו קשר אליו, אך בחקירות לאחר מכן, רק לאחר שנחקרו מעורבים נוספים ומסרו גרסה, הוא קשר את עצמו למפגש עם הקבלן אך הכחיש כי איים וסחט.

בפרקליטות דורשים כי שלמה ישהה במעצר עד לתום ההליכים המשפטיים נגדו ומביעים חשש כי אם ישוחרר, "יש חשש ממשי, שמא יניע אחרים, אולי אף באיומים, לפגוע במתלונן ובקרובים לו, בשל גילוי המעשים, או ינסה להניעם לחזור בהם מדבריהם, תוך שימוש באיומים ובהטלת אימה נוספים", נכתב בבקשה שהוגשה לבית המשפט.

תגובות

אולי יעניין אותך גם

🔔

עדכונים חמים מ"כאן דרום אשקלון"

מעוניינים לקבל עדכונים על הידיעות החמות ביותר בעיר?
עליכם ללחוץ על הכפתור אפשר או Allow וסיימתם.
נגישות
הורידו את האפליקציה
לחוויה מהירה וטובה יותר
הורידו את האפליקציה
לחוויה מהירה וטובה יותר