איתמר שמעוני ותומר גלאם על כתפי האוהדים. צילום: אורי קריספין
איתמר שמעוני ותומר גלאם על כתפי האוהדים. צילום: אורי קריספין

על סף תהום: הדרך שעשתה הפועל אשקלון מפירוק ועד למתווה המוסכם

המעוז האחרון שבו עדיין שולטים אנשיו של ראש העירייה לשעבר איתמר שמעוני הוא הפועל אשקלון. דרישותיו של ראש העירייה תומר גלאם להציב שם אנשי אמון שיפקחו על כספי הציבור נענו בשלילה, והוא החליט לסגור את הברז. רק כשהקבוצה הגיעה לסף פירוק ולאחר שהאוהדים הפגינו מול ביתו של שמעוני — הגיע מתווה שצפוי לעשות סוף לסאגה ולסייע לקבוצה לשייט אל ליגת העל

פורסם בתאריך: 24.1.19 14:03

סוף טוב הכול טוב? אחרי שבוע סוער במיוחד נראה שעיריית אשקלון, חברי העמותה והנהלת המועדון בדרך לחתימת הסכם שיעניק מעט שקט לאוהדי הקבוצה אחרי שדפיקות הלב שלהם השבוע הרקיעו שחקים.

עם זאת, כאוס כזה גדול לא חווינו בהפועל אשקלון מעולם. לא האינטריגות עם פרוספר אזגי ואפילו לא הסכסוך בזמנו בין מנשה עלוואה ויוסי פרטוק, כולל החלפת המנעולים המפורסמת, יכולים להשתוות לבלגן הענק שהתחולל בשבוע האחרון בקבוצת הכדורגל העירונית.

אי אפשר לומר שהכתובת לא הייתה על הקיר במשך שבועות מספר, לאחר שכבר במהלך הגיליונות האחרונים חשפנו את מערכת היחסים העכורה בין הנהלת הפועל אשקלון לראש העירייה תומר גלאם ואת דרישתו של האחרון להיפרד מאנשי האמון של ראש העירייה הקודם איתמר שמעוני. אותה מערכת יחסים, שללא ספק עלתה השבוע על שרטון נוסף ומשמעותי, הצליחה לשבור את כל השיאים האפשריים.

גלאם: “הנהלת הפועל ירדה מהפסים”

לא בכל יום קם ראש עירייה ומתבטא בחריפות שכזו כנגד הנהלת קבוצת כדורגל, אלו שעד היום עוד היו מתפרנסים מעיריית אשקלון ומועסקים בידי גלאם עצמו. “הנהלת הפועל אשקלון ירדה מהפסים”, שיגר גלאם בהודעה לעיתונות. “היא מסכנת את הקבוצה, פוגעת באוהדים ומביאה הלכה למעשה לפירוקה של הקבוצה. מדובר בהשתלטות של גורמים פוליטיים הקשורים לגורמים מפוקפקים שמנסים להשאיר אדמה חרוכה אחריהם במטרה לנסות ולקבל כספי ציבור בדרך בלתי ראויה ובניגוד לכללי המנהל התקין”.

תומר גלאם עם יו"ר הקבוצה והמאמן. צילום: דוברות עיריית אשקלון

תומר גלאם עם יו"ר הקבוצה והמאמן. צילום: דוברות עיריית אשקלון

גלאם המשיך וטען בחריפות כי אותם גורמים לא השלימו עם תוצאות הבחירות ואף רמז על לקיחת כספים בשנים האחרונות מהקופה הציבורית לכיס הפרטי באומרו: “נגמרו הימים שגורמים מיוחסים נהנים ממטעמי הקופה הציבורית ועושים בקבוצה כבשלהם תוך שהם משרתים אינטרסים אישיים ופוליטיים. הקופה הציבורית של תושבי אשקלון היא לא הפקר”.

ראש העירייה הנבחר לקח החלטה מאוד קשה ואמיצה ומבחינתו היא גם הייתה הנכונה והחיונית: הפועל אשקלון לא תקבל תקציבים עד אשר יוחלפו חברי העמותה וההנהלה והוא אף הכריז מלחמה על אנשי העמותה וההנהלה והתחייב לנקוט צעדים משפטיים נגדם. מבחינתו, כל עוד אנשיו של איתמר שמעוני נמצאים במועדון ושולטים כספית בתזרים המזומנים, הברז מעיריית אשקלון יהיה סגור, בעיקר כי הוא לא סומך על דרור אלמלם וצ’יקו מגיה, ויתרה מכך, הוא לא סומך על ראשי העמותה חנן זילברמן ושירן מנור.

חנן זילברמן ושירן מנור

חנן זילברמן ושירן מנור

מבחינה חוקית, עמותת ותיקי הפועל אשקלון היא כיום הבעלים של קבוצת הכדורגל הפועל אשקלון. היא היחידה שיכולה לפטר עובדים, להחתים שחקנים ולשלם משכורות. זוהי הסיבה למלחמת ההתשה שעבר בימים אלו תומר גלאם, בניסיון לבצע את השינוי המיוחל עבורו. מנור, שבשנים הראשונות נחשבה לפעילה אדוקה של איתמר שמעוני אך גם הספיקה בהמשך להסתכסך עמו, בחרה השבוע לפרוש מהעמותה והגישה מכתב התפטרות. מנור לא מחפשת צרות והבינה שגלאם פונה לערכאות משפטיות וכי לא כדאי לה להיכנס למבוי סתום במקום שבו היא פועלת בהתנדבות וכלל לא מקבלת שכר.

הכניסה של אמנון גלולה

אלא שלמרות הצעד החיובי בחרה מנור להעניק את כרטיס הכניסה לעמותה לאחד מהאנשים הקרובים לשמעוני ומי שהלך איתו יד ביד בבחירות האחרונות – אמנון גלולה. תומר גלאם, שביקש מחברי העמותה לפנות את מקומם, עשה זאת כדי להכניס אנשים משלו, ולכן המהלך האחרון כלל לא תרם לכך, שכן מנור וגלולה נמצאים על אותה משבצת מבחינתו. “זה ברור ששירן לא תתקע סכין לחברים שלה במועדון ועל אף שהחליטה לעזוב היא עשתה את זה ברוח טובה תוך שמירה על יחסים טובים עם שמעוני ופמלייתו”, אמר השבוע גורם המעורה בפרטים ל"כאן דרום".

אמנון גלולה

אמנון גלולה

למרות קרבתו של גלולה לראש העירייה הקודם איתמר שמעוני והרצון לעזור גם לחברו הקרוב צ’יקו מגיה, לא מעט אנשים הרימו גבה באשר לכניסתו לעמותה ולפיכך גם לקבוצת הכדורגל. לגלולה (52), נשוי פלוס שלושה, עבר פלילי ולא בטוח שהוא האיש המתאים לשמש חבר עמותה, קל וחומר כמורשה החתימה היחידי בעמותה.

גלולה אגב, עוד לפני שמינויו אושר אצל רשם העמותות ועוד לפני שהוחלפה חתימתה של שירן מנור בזו של גלולה בבנק פועלים בסניף אשקלון, כבר נכנס לתפקיד, ולמעשה היה האדם שהתקשר לבצע את גל הפיטורים של העובדים שפוטרו.

בשורה התחתונה, היה ברור לאורך כל השבוע כי כל זמן שהרכב העמותה נשאר מזוהה עם שמעוני והמנהל הטכני צ’יקו מגיה נותר במועדון, הרי שהפועל אשקלון תסבול מקשיי קיום. אמנון גלולה הגיב ל"כאן דרום", הסביר את כניסתו כחבר עמותה ואף תקף את תומר גלאם: “אשתי חברת עמותה וחברי העמותה ביקשו ממני שאכנס ואעזור להם בפתרונות לסיים את העונה בכבוד. תומר התחייב לעבריינים שעבדו בשבילו בבחירות את קבוצת הכדורגל והיום הוא נתון ללחץ עד כדי איומים לקיים את התחייבותו, ולכן הוא מפר את הסכם העברת הכספים כדי לגרום לקבוצה ולהנהלה להתפרק”.

המפנה המפתיע

בתוך כך, לאחר שכל השחקנים קיבלו הודעת שחרור וכבר החלו בהתקשרות עם מועדונים אחרים, חלה תפנית גדולה בעלילה. כולם זומנו ביום רביעי בבוקר והתאמנו, כשהבשורה מבחינתם הייתה מפיו של צ’יקו מגיה שבישר להם שהושג מתווה בין העירייה לעמותה וכי הוא עוזב את הקבוצה.

נוסף לכך, הוא הבטיח כי את שכרם יקבלו ב-28 לחודש. השחקנים אמורים לעלות לשחק על כר הדשא במשחק הקרוב מול הפועל עכו, אך יש לציין כי עד לכתיבת שורות אלו ההסכם בין העירייה לעמותה טרם נחתם ורק אם הכול ילך כמתוכנן, הפשרה צפויה להפוך לרשמית.

חזרו להתאמן. שחקני הפועל אשקלון צילום: (דוברות הפועל אשקלון)

אם אכן המתווה ייצא אל הפועל, מסתמן כי העירייה תיקח על עצמה את כל חובות הקבוצה ואף תאפשר לאנשי המנהלה להחזיר לעצמם את הערבויות המופקדות בבקרה התקציבית ותפקיד ערבויות בעצמה. בנוסף, הרי שכל ההנהלה לא צפויה להמשיך, וחלק נכבד מחברי העמותה אמורים לפנות את מקומם.

אלמלם: “במלחמה כולם מפסידים”

מי שכבר עשה זאת מוקדם יותר השבוע הוא המנכ”ל דרור אלמלם, שהלך עם מגיה יד ביד בשנים האחרונות והיה שותף להישגים בלתי רגילים. אלמלם לקח צעד אחורה והגיע להסכמה כי העמותה תפטר אותו, על פי חוק, והוא למעשה יעזוב את הקבוצה. אלמלם מצדו הבין כי הוא לא צריך את כאב הראש הזה, הוא מספיק מבוסס כלכלית ומי שמכיר את אלמלם יודע שהוא דוגל בשלום ולא מעוניין להיכנס למלחמות.

לאורך כל התקופה האחרונה אלמלם לא הסכים להיכנס לעימותים ורצה לפתור דברים דרך הידברות מול ראש העירייה. אלא שאלמלם טען השבוע בפוסט בעמוד הפייסבוק שלו כי גלאם לא ניאות להיפגש איתו בארבע עיניים למרות כמה בקשות כאלו. אלמלם הביע את אכזבתו על כך ומיהר להבהיר: “איני נאחז ומעולם לא נאחזתי בקרנות המזבח. אין זה אני ואין זו דרכי. וכעת, בבואי לשתף את שעבר על המועדון בשנים האחרונות, לא לשם האדרה עצמית נעשה הדבר, אלא כדי להעביר מסר חד, ברור וצלול: במלחמה כולם מפסידים! העברתי מסר ברור וחד משמעי: כל החלטה שראש העיר יקבל בעניינה של הקבוצה – מקובלת עליי, אבל חשוב שהכול ייעשה באופן מסודר ומכובד. ‘ראש העיר רוצה שתישאר, איתך אין לו בעיה’, הייתה התשובה שחזרה על עצמה. לצערי עד היום ראש העיר לא מצא לנכון להיפגש עמי, למעט שלוש פגישות אקראיות”.

דרור אלמלם. צילום: אורי קריספין

אלמלם: "איני נאחז בקרנות המזבח". צילום: אורי קריספין

אלמלם, שעוזב את מועדון נעוריו לאחר ארבע שנים וחצי בתפקיד המנכ”ל, יכול לזקוף לעצמו לא מעט הצלחות והישגים, אך בעיקר נקודות זכות. לא הרבה יודעים שבזמנים קשים אלמלם היה האיש שהוציא מכיסו כספים על מנת לשלם משכורות לשחקנים. אלמלם אף הפקיד בתחילת העונה ערבויות בבקרה התקציבית, כאלו שבשלב זה עדיין נמצאות שם אף שעזב, אך צפויות לחזור אליו במידה שייחתם ההסכם. גל התגובות שקיבל אלמלם באותו פוסט מעידות על האהדה הרבה שרוחשים לו חבריו וקהל האוהדים, שאף ראו כעת כמהלך אצילי את העובדה שהוא אכן לא נאחז בקרנות המזבח.

מגיה: “שגלאם יעשה בדק בית”

אם נחזור למגיה, הרי שגם הוא בסופו של יום רוצה לטענתו בטובתה של הפועל אשקלון. מבחינתו, הוא רוצה להמשיך ולהפעיל את המועדון על הצד הטוב ביותר, אך מי שמונע זאת ממנו הוא ראש העירייה תומר גלאם, אשר עצר את התקציבים ולא מאפשר לו לשלם משכורות לקבוצה. זו גם הסיבה לכך שמגיה שחרר שחקנים בתחילת השבוע, כיוון שלא נותרה לו ברירה.

מגיה התראיין באמצע השבוע לשדר רועי צאיג ברדיו 101.5 ולראשונה בתקופה האחרונה הסביר את עמדתו: “מר תומר גלאם הוא לא ראש העיר ארבעה חודשים, הוא מעל לשנתיים. התירוץ והסיבה שלו הם שמדובר בפוליטיקה, אבל שיעשה בדק בית עם עצמו למה הוא באמת עושה את כל המהלכים האלה. הכול פוליטי, יש פה נקמנות כי אנחנו נכס של איתמר שמעוני וכמובן בגלל התחייבויות שלו לכל מיני פעילים שלו שהוא הבטיח להכניס במקומנו. אנחנו שומעים את זה וגם היה כתוב בכל מיני מקומונים שהוא התחייב להכניס פעילים שלו לתפקידים כאלה ואחרים מבלי לציין שמות. אני מציע לאדון תומר גלאם לעשות בדק בית לפני שהוא בא בהאשמות כאלה ואחרות. לפרק את הקבוצה, עם כל הכבוד, הוא עדיין לא רשם העמותות ולא בית משפט. יש הליך שהוא חוקי במדינת ישראל. אנחנו נתנו להם ארבעה חודשים מהיום שהוא נבחר והיינו עם דגל לבן, ידנו הייתה לשלום, ומשאים ומתנים לא צלחו עם שליחים של תומר. הוא לא רצה להיפגש איתנו ולצערי היינו מוכרחים לעשות את הצעד הזה של שחרור שחקנים כי אני לא אחזיק פה שחקנים כבני ערובה ולא אשלם להם משכורות, יהיה פה כאוס ובסופו של יום העמותה יכולה להגיע לפירוק. אם הייתה לעמותה את האופציה מבחינה חוזית וחוקית להשתחרר מהשחקנים עד ה-15 לחודש ובאנו והארכנו את זה בעוד שישה ימים כדי להגיע להידברות ולסגור את העניינים כמו שצריך על הדרך הטובה ביותר ואז הצד השני לקח צעד אחורה, זו התוצאה”.

גלאם ומגיה

גלאם ומגיה

מגיה אף טען כי הוצעה לגלאם קבוצת רוכשים בראשותו של דרור אלמלם שלה הוא סירב: “מנכ”ל הקבוצה לשעבר גיבש קבוצת רכישה וגיבש סכום של שני מיליון שקל לראש העיר, שטען שהוא מחפש רוכש לקבוצה. כל האופציות היו על השולחן, גם האופציה לסיים את העונה, וכל צד יעמוד בהתחייבויות שלו ולהגיע להידברות בסוף העונה כדי לא לפגוע בשוטף של הקבוצה. הפוסל במומו פוסל, אני לא אגיד שתומר גלאם ירד מהפסים, כמו שהוא אמר עלינו, אני לא ארד לרמה שלו. מי שיודע את סוד העניינים, יודע”.

 

עמותת ותיקי הפועל אשקלון מסרה בתגובה: “למען הסר ספק ולמען הסדר הטוב נבהיר בהרחבה את הפעולות שהובילו לשחרור שחקנים ולשחרור הרסן של ראש העיר תומר גלאם. עמותת ותיקי הפועל אשקלון קיימה ביום א' התכנסות שבסיומה החליטה לסיים את ההתקשרות עם מנכ”ל הקבוצה דרור אלמלם, נציג העירייה פרוספר וקנין, דובר הקבוצה שלומי לוי, סקאוט הקבוצה עומרי כהן, מאמן השוערים גיא נחשון, מאמן הכושר יוסי קקון ואנליסט הקבוצה עמר אילן. בנוסף הוחלט על שחרור שחקנים בכירים. צעדים אלה יובילו לחיסכון עצום בקופת הקבוצה שצומצמה משמעותית על ידי גלאם והגזירה הכלכלית שהחליט להטיל על הקבוצה, כל זאת מאחר שאנשיו אינם מנהלים את המועדון ואינם חלק מהעמותה. גלאם ציפה לקדם את אנשיו כחלק ממימוש הבטחות ערב הבחירות, וכשזה לא קרה, החליט לעצור את התקציב ולמוטט במו ידיו את המועדון. חברי העמותה קיבלו החלטות קשות וויתרו על אנשי מפתח בהנהלה ושחקנים אשר אמורים היו להעלות את הקבוצה לליגת העל שוב, וזאת באשמת גלאם שמשחק משחקים פוליטיים על חשבון הקופה הציבורית. בזכות הקיצוצים ושיקול דעת של חברי העמותה תוכל הקבוצה להתקיים עד סוף העונה מבלי לפרק אותה סופית. גלאם הטיל גזירות קשות על המועדון, ונפילתו תיחקק לנצח על מצחו של ראש העיר שמתעסק נטו בפוליטיקה, ואין לו כל נגיעה לספורט ושום אהדה לקבוצה. שכן אם הייתה לו אהדה, הוא היה מבין שהוא רב רק עם עצמו. חברי העמותה רואים רק את טובת הקבוצה וחשים אחריות עצומה כלפי קבוצת הכדורגל, אוהדיה ותושבי העיר”.

אוהדי הפועל אשקלון הגיעו לשכנע את ששמעוני שימצא פיתרון למצב (צילום: הפועל אשקלון - דף האוהדים הרשמי)

שמעוני מדבר עם האוהדים מחוץ לביתו. צילום: הפועל אשקלון – דף האוהדים הרשמי

האוהדים ערכו הפגנה נגד איתמר שמעוני

אוהדי הקבוצה חשים כי מי שמניע את העמותה ואת צ’יקו מגיה להלך רוח שכזה הוא למעשה איתמר שמעוני. שמעוני, שאכן הסכים עם המהלכים האחרונים של העמותה, אף פרסם בדף הפייסבוק שלו הודעת תמיכה ובה כתב: “לבנות וליצור לוקח זמן, מחשבה ותכנון מוקפד. כדי להרוס מספיקה שנייה אחת של כוח ועריצות של אדם שלא מבין את המקום בו הוא נמצא. בחודש אוגוסט 2014 הפועל אשקלון, קבוצת הדגל של העיר, הייתה בליגה א׳, ולאחר שתי עונות הובלנו אותה לליגת העל. חברי העמותה וחברי ההנהלה הצעידו אותה בבטחה לקדמת הבמה של הכדורגל הישראלי. כעת, רק מתוך מסע נקמנות פוליטי ואובססיה נטולת רסן, מבקש תומר גלאם למחוק סיפור הצלחה עירוני. תושבי העיר ואוהדי הקבוצה יודעים להבחין טוב מאוד בין מי שבנה ויצר לבין מי שמבקש עכשיו להרוס ולהחריב”.

אם תחילה נראה היה כי האוהדים מאשימים במצב את תומר גלאם, הרי שבשבוע האחרון הקערה התהפכה על פיה וכי המהלך לשחרור שחקנים הביאו את האוהדים לעבור לצד השני. לפיכך הם הגיעו ביום שלישי בערב אל פתח ביתו של איתמר שמעוני במטרה למחות ולגרום לו לשחרר את הקבוצה. לאחר שהמשטרה הגבילה את כמות המפגינים ל-50 בלבד, הכמות שהגיעה, הם התנהגו בצורה נאותה ולאחר כשעה של המתנה יצא שמעוני אליהם לצורך הידברות. האוהדים הציגו בפניו כי מי שאוחזים בעמותה עם חבריו שהלכו איתו יד ביד לאורך השנים וכי לו יש את הכוח להשפיע עליהם. “אני אוהד הפועל אשקלון אפילו יותר מכאלה שעומדים פה, אני עסוק היום במשפט שלי, אבל היה לי חשוב לבוא ולהגיד לכם שבשנים שהייתי כראש עיר הקבוצה הגיעה לליגת העל, ואי אפשר לבוא אליי בטענות על העשייה”. האוהדים הודו לו על כך, ואף חלקם ציינו כי בחרו בו בבחירות האחרונות, אך אמרו לו – “הפסדת, והגיע הזמן לפנות לאחרים את המקום”.

“יש להם מחויבות בבקרה ויש מחויבויות מבחינה משפטית, אתה היית שם ערבויות של 400 אלף שקל?” שאל שמעוני את אחד האוהדים. “אם הייתי ראש עיר, הייתי מרים טלפון להפועל באר שבע והייתי מביא את השחקנים שלהם לפה, ותוך חודש היינו בליגת העל. העמותה רוצה שישלמו לשחקנים, יש להם מחויבות אישית. ואם העירייה סוגרת את הברז, הם אלה שבסופו של דבר צריכים לשלם… העירייה צריכה לשבת עם העמותה ולתת להם התחייבויות עד סוף העונה ולהגיע להסכמים, ואז הם יוכלו ללכת, אבל הם לא יישבו איתם. תומר גלאם צריך להרים טלפון ולהגיע להסכמים איתם, ולפי דעתי ברגע שזה יקרה הם יעזבו”, חזר על כך שמעוני כאשר כמה אוהדים יחד עם עובד נוסף של המועדון, שנכח בפגישה ופוטר אף הוא במסגרת הסכסוך של העמותה, טענו כי פגישה כזו אכן קרתה ואף מונה עמוס לוזון, איש עסקים ומבעלי מכבי פתח תקווה למגשר מצעד שני הצדדים, ולמרות זאת העמותה מסרבת ללכת. “אם הייתי ראש עיר והייתי רוצה להחליף את האנשים, לא הייתי עושה את זה באמצע העונה אלא מחכה שהיא תסתיים”.

אוהדי הפועל אשקלון הגיעו לשכנע את שמעוני שימצא פתרון למצב

שמעוני המשיך לטעון כי המכשול בין הצדדים טמון בחוסר הרצון של העירייה לקחת עליה את כל ההתחייבויות אף שגלאם הסכים לשפות את העמותה, “לעמותה יש מחויבות לשחקנים אפילו שהם שחררו את כולם. אני מאמין שאם הם ידברו איתה, והעירייה תיתן להם שיפוי לכל התביעות. הם ייתנו את העמותה, כי בשביל מה הם צריכים את זה? אני לא מבין מה הבעיה לקרוא לכולם ולסגור את העניינים. אני בשנתיים הרמתי את העיר הזו למקומות שלא נראו פה אז מה הבעיה לעשות את זה? מנכ”ל לא קובע, יש הנהלה. אם אני ראש עיר, לא הייתי מציב תנאי של החלפת חברי העמותה בשביל להעביר את התקציב. הקבוצה הייתה צריכה לקבל את התקציב בכל מקרה”.


רוצים להישאר מעודכנים?

"כאן דרום אשקלון" בוואטסאפ

באינסטגרם

בטלגרם

בטוויטר

אפליקציית "כאן דרום אשקלון" באנדרואיד או באייפון


בעירייה הגיבו לדבריו של שמעוני ומסרו: “אנו מבקשים להדגיש בפני אוהדי הפועל אשקלון כי בניגוד לדבריו של חבר המועצה איתמר שמעוני, העירייה כן הציעה לשאת בהתחייבויות של העמותה, אשר נוצרו בעקבות התנהלותם החובבנית של מנהליה, המנוגדת לכל כללי המינהל התקין. לא זאת בלבד, הנהלת הקבוצה הציבה בפני העירייה דרישות לא הגיוניות, הגובלות בסחטנות וניצול ציני של הקופה הציבורית, דבר המעיד שוב על טובת האינטרסים האישיים שעומדת לנגד עיניהם ולא טובת הקבוצה והאוהדים. כפי שציינו, ראש העיר לא ייתן יד להתנהגות כזאת ויעשה כל שיידרש על מנת לעמוד על המשמר ולוודא כי כספי המיסים נמצאים בידיים הנכונות ומנוהלים על הצד הראוי ביותר”.

שמעוני אגב סירב שהפגישה תהיה מצולמת ודרש מעורך "כאן דרום" להסיר את המצלמה.

דבריהם של האוהדים עושה רושם לא נפלו על אוזניים ערלות, ולמחרת בבוקר כבר ניתן האות על שינוי חיובי ומגמה להגיע למתווה. האוהדים הצליחו לשכנע את שמעוני להוביל מהלך שבו תפנה העמותה את מקומה ויכולים להיות גאים בעצמם.

כלי הרכב כבר הוחזרו, גם המנעולים הוחלפו

בתוך כך, תאמינו או לא, הפועל אשקלון עדיין נמצאת במקום השישי בליגה הלאומית, ויש לה משחק על הראש: יום שישי, 15:00, בבית מול הפועל עכו. הקבוצה תעלה עם כל השחקנים, כשעדיין לא ברור אם שחר הירש וגל צרויה ימשיכו במועדון.

עוד קודם לכן וכחלק מהמציאות החדשה השבוע, הרי שהעובדים שעוד נשארו במועדון נתבקשו להחזיר את כלי הרכב שלהם לחברת אלבר ואת הדלקנים. בנוסף, הרי שראש העירייה הורה על החלפת המנעולים באצטדיון העירוני, ונכון לעכשיו רק הכניסה הראשית הוחלפה. נראה שכל אלו היו רק הפגנות כוח, ואם אכן ההסכם ייחתם במהלך השבוע, הכול יבוא על מקומו בשלום. אנשי העמותה יתחלפו, ימונו חברי הנהלה חדשים מטעמו של גלאם וגם התקציב העירוני יועבר ויביא לשקט בקרב האוהדים.

תגיות:

תגובות

אולי יעניין אותך גם

🔔

עדכונים חמים מ"כאן דרום אשקלון"

מעוניינים לקבל עדכונים על הידיעות החמות ביותר בעיר?
עליכם ללחוץ על הכפתור אפשר או Allow וסיימתם.
נגישות
הורידו את האפליקציה
לחוויה מהירה וטובה יותר
הורידו את האפליקציה
לחוויה מהירה וטובה יותר