בנימין נתניהו בהתייעצות עם טופז לוק
בנימין נתניהו בהתייעצות עם טופז לוק

"הוא דמות היסטורית": היועץ האשקלוני של נתניהו, טופז לוק, מסכם קמפיין

טופז לוק, שנולד וגדל באשקלון, הוא האיש ששטף לכם את הפייסבוק, ובעצם כל פינה ברשת האינטרנט, בחודשים האחרונים. ראיתם את ראש הממשלה מטגן ביצים או מדבר אליכם באופן ישיר? אז בדרך כלל זה טופז לוק שמחזיק את המצלמה. בריאיון מיוחד הוא מספר על ראש הממשלה ומשיב לטענות על קמפיין פוגעני, מותח ביקורת על התקשורת ומספר על הבילויים בחוף דלילה

פורסם בתאריך: 12.4.19 09:55

     

אין מישהו מבין הקוראים שלא נחשף לסרטון כלשהו מהקמפיין של ראש הממשלה בנימין נתניהו. אם זה סרטון עם הסיסמה האלמותית “גנץ. שמאל. חלש” או הסרטון שבו בנימין נתניהו מטגן ביצת עין ואומר: “אני יודע מה הם מבשלים, הם מבשלים ממשלת שמאל”. הסרטון הזה אגב זכה ליותר מ-1.2 מיליון צפיות.

קשה לפספס את המהפך שעבר על ראש הממשלה בשנים האחרונות בכל הקשור לקשר שלו עם הציבור. בסרטונים הללו הוא הרבה פחות מעונב והרבה יותר אנושי, כאשר חלק גדול מהסרטונים מצולמים במצלמה של סמארטפון בצורה חובבנית בעליל. בדיוק כמו שאתם מצלמים. אבל הכול מתוכנן, או כמו שנתניהו נוהג לומר “מתוזמן ומתוזמר”. החל מהפניות האישיות שלו לגולשים ועד למשחק שלו באינסטגרם “שוחד בלי כסף זה כמו…”.

אז על המהפך הזה שעבר נתניהו, שהפך לדמות הפוליטית הכי פופולרית במדיה החברתית, אחראי טופז לוק. לוק, תאמינו או לא, הוא רק בן 26, ואת תפקידו בדף הפייסבוק של ראש הממשלה הוא החל כבר בגיל 22. בזמן שחבריו טסו לדרום אמריקה או חיפשו מה להתחיל ללמוד, לוק כבר היה המגאפון של ראש הממשלה ברשתות החברתיות.

במהלך מערכת הבחירות הוא מתפקד כמנהל הדיגיטל, מנהל ההפקות של הקמפיין ואחד ממנהלי הקמפיין. כשהוא לא מנהל את הקמפיין הוא עובד כיועץ תקשורת לניו מדיה במשרד ראש הממשלה. מאז הוחלט שיוצאים לבחירות, לוק יצא לחופשה מהתפקיד הממלכתי במשרד.

אז איך מגיעים לתפקיד כל כך משפיע בגיל כל כך צעיר? הוא מסביר שזה היה ממש במקרה, “האמת שזה רצף של צירופי מקרים. השירות הצבאי הביא לי את ההזדמנות לעסוק בשיווק בדובר צה”ל. שם באמת למדתי שיווק בדיגיטל ואיך משתמשים בכלים של הניו מדיה. הייתי חלק מהצוות שהקים את הפייסבוק של צה”ל באנגלית ובעברית. הניסיון הזה בעצם אפשר לי להגיע לתפקידים האלה בהמשך”.

גם יאיר נתניהו שירת בדובר צה”ל, זה משם?
“לא שירתנו ביחד, וגם לא באותה המחלקה, הוא שירת כמה מחזורים לפניי. אנחנו כן נפגשנו במהלך השירות, והייתה היכרות מסוימת. יש בינינו היכרות, והוא המליץ עליי לתפקיד. בשונה ממה שאומרים בתקשורת, אנחנו לא היינו באותו המדור, ולא הייתה עבודה משותפת וגם זה לתקופה מאוד מצומצמת, כי הוא סיים את השירות לפניי”.

“זו באמת זכות גדולה”

לקראת התפקיד הראשון שלו בליכוד בסוף 2014 הוא עבר מיונים אצל דובר הליכוד באותה התקופה שי חייק, שקיבל אותו לתפקיד. המינוי עבר כמובן את האישור של ראש הממשלה.

וכך בגיל 22 הוא נכנס לתפקיד של ניהול דף פייסבוק שיהפוך בהמשך לדף הכי פופולרי בארץ. “לראש מהמשלה יש מערך שלם של פלטפורמות אישיות פוליטיות בניו מדיה שמנוהלות על ידי הליכוד, כמו העמוד המרכזי העמוד של בנימין נתניהו, ואני נכנסתי לניהול של העמוד הזה וגם של המשתמש בטוויטר שנקרא בנימין נתניהו, ולאחר מכן פתחנו גם באינסטגרם משתמש של בנימין נתניהו, אז בעצם לזה נכנסתי לניהול של העמודים האישיים”.

"מדובר באישיות היסטורית". נתניהו מקבל מסר מלוק. צילום: AFP

איך ההרגשה להיכנס לתפקיד כזה?
“הרגשה של הזדמנות אדירה, גם לשפר את הפעילות, כי הייתה פעילות מאוד מינימלית בתקופה שנכנסתי וראיתי את זה כהזדמנות כי מדובר באישיות היסטורית, בראש ממשלה מהטובים שהיו לנו בהיסטוריה של המדינה. וגם הזכות ללמוד ממנו וגם הזכות לפתח ולהשפיע דרך הפלטפורמות האלה שמאפשרות לו לתקשר באופן ישיר עם אזרחי ישראל כציר עוקף של עורכי העיתונים והמהדורות, שבאופן כללי רוב כלי התקשורת בארץ נוטים שמאלה במפה הפוליטית, וגם אתה יכול לראות שיש די שנאה כלפיו בתקשורת הכללית.והעוצמה של הכלי הזה מאפשרת לו לתקשר באופן ישיר, וראית את זה בקמפיין עכשיו. גם בתקופה שאני נכנסתי לתפקיד כן הייתי בחור צעיר, וזה דווקא אפשר לי להבין את המערכת החדשה הזאת. גם הניסון שהיה לי בצבא שהוא היה קריטי, גם ההבנה האישית של הדבר הזה שפיתחתי באופן עצמי ובלימוד עצמי, והכלים האלה הם דבר מדהים שמאפשר לו לתקשר באופן רציף וישיר. כשהוא מדבר בשידור חי ומתקשר באופן ישיר עם אנשים, ואתה יכול לצרף את זה בצורה יצירתית בעמודים שלו, זה עושה את כל ההבדל, וזו באמת זכות גדולה”.


קבוצת ה-WhatsApp של "כאן דרום"

רק חדשות ועדכונים, בלי דיבורים ובלי חפירות. הקליקו להצטרפות: https://bit.ly/2FDL1Xr


“ראש הממשלה מוביל אותנו ביצירתיות”

נתניהו צוטט באחד מהטורים הפוליטיים כאומר שהוא אינו מגייס יועצי תקשורת בני יותר מגיל 30. הוא כבר הבין שאם הוא רוצה להיות פופולרי ברשתות החברתיות, הוא צריך מישהו צעיר ששוחה בתחום, ולוק הגיע בזמן לתפקיד הזה שהיה זקוק לריענון והצערה.

אחד השינויים הראשונים שעשה לוק בתפקידו היה לשנות את שפת הפוסטים מגוף שלישי לגוף ראשון, “מה שהיו עושים היו לוקחים הודעות דובר ועושים העתק-הדבק לתוך העמוד, והדבר הבסיסי שאתה עושה בניהול דף פייסבוק של בן אדם שהוא מכתיב לך את הטקסטים שלו ואת הדברים שלו זה לדבר בגוף ראשון, זה השינוי הקריטי והמשמעותי ביותר.

"זאת זכות גדולה". נתניהו ולוק

“אם אתה רואה את ציר ההתפתחות של הניו מדיה ורואה איך ארגונים כמו צבא פחדו להיכנס לעולם הזה ואיך פוליטיקאים נכנסו לאט לאט לעולם הזה של הפייסבוק והטוויטר, ואתה רואה ציר התפתחות ומה מקובל ומה פחות מקובל ואיך פתאום פוליטיקאים ואנשי ציבור עושים סרטונים מצחיקים כדי להעביר מסר ועושים גימיקים כדי להעביר מסרים מורכבים. זה דבר שנראה היום טריוויאלי שיש לכולם, משום שמובילי דעת קהל ואנשי ציבור עושים את זה, ואם תחזור אפילו לשנת 2014, אז זה היה נראה משהו שהוא פחות מקובל”.

חלק מצוות הקמפיין הוא גם הצוות שמלווה את ראש הממשלה בימים כתיקונם. רבים במערכת הפוליטית בוודאי מביטים בקנאה במערך הזה. לוק מדגיש כי זה בזכות אדם אחד: “הייחודיות שלנו זה שאנחנו יודעים לעבוד ביחד כקבוצה מנצחת וזה שראש הממשלה מנהל הקמפיין והוא יודע באסטרטגיה וביצירתיות להוביל אותנו, תוך כדי שהוא מנהל את המדינה ועושה מיליון ואחד דברים”.

“מדובר בבן אדם סופר אנושי”

את הביקורת שיש לראש הממשלה על התקשורת כולנו מכירים, אבל מתברר שגם בסביבתו זו התחושה. “התקשורת המסורתית הארצית, היא נוטה נגד נתניהו”, אומר לוק. “וכשאתה רואה ניסיון ליצור דימוי, גם הדימוי שלפיד וגנץ ניסו לעשות בהמשך למה שהתקשורת עושה שנים לראש הממשלה, זה ניסיון ליצור אותו לא אנושי, מלאכותי, כאילו הוא לא בן אדם. אבל מדובר פה, ואני אומר לך מהיכרות שלי אישית איתו, שמדובר בבן אדם סופר אנושי, גם מצחיק, יש לו חוש הומור וכל כך הרבה יכולות שהתקשורת מנסה להסתיר. וזה הכיף בפייסבוק, שאתה יכול להראות את זה שהוא יודע לתקשר בדרכים שהתקשורת לא כל כך אוהבת להראות, והכלים האלה כמו פייסבוק מאפשרים לך להראות את זה בסרטון שהופך לוויראלי ורץ אחרי זה בקבוצות וואטסאפ, ואנשים אוהבים להעביר אותו וגם מסר מרתיע שאם לא תלכו להצביע, אז תקבלו את יאיר לפיד ראש ממשלה”.

היה משהו מכוון בזה שהעדפתם פחות לומר גנץ לפיד ויותר לפיד גנץ?
“הקמפיין הזה לא התרכז רק בלפיד או רק בגנץ, אלא בכל הרביעייה, אבל כשאתה מסתכל על הצמד הזה, שכל אחד היה מועמד לראשות ממשלה ברוטציה, כאילו לחלק את המדינה למשמרות, כאילו זה בית קפה, זה הזוי. אתה מסתכל על לפיד, ורואה את חוסר הניסיון ושהוא עצמו הודה בפני ראש הממשלה שהוא לא מבין כלום בכלכלה עוד כשהוא היה פרזנטור. ואתה רואה את גנץ שגם הוא הודה שתקופת הבחירות היא התקופה הכי קשה בחייו. אני אגיד לך משהו, התפקיד של ראש ממשלה הוא הרבה יותר קשה מלנהל קמפיין, ואם בזה ראינו שגנץ נפל תחת הלחץ, אז זה משהו שהוא מרתיע. ואתה צריך להגיד את זה לציבור”.


רוצים להישאר מעודכנים?
הורידו את אפליקציית "כאן דרום – אשקלון"


זה הופיע כקמפיין, אבל האם בזמן אמת אתה האמנת באופן אישי שהחודש הכי קשה של הרמטכ”ל של מדינת ישראל זה הקמפיין או שאמרת לעצמך: "נפלט לו משפט ואנחנו נרוץ איתו"?
“ברגע שבן אדם מציב את עצמו כמועמד לראשות הממשלה, והוא רוצה לקחת את התפקיד הכי קשה באזור ואולי אחד הכי קשים בעולם, הוא מציג את עצמו כמועמד, אתה צריך להסתכל על זה כמשהו שהוא גדול יותר מכל תפקיד אחר. רמטכ”ל זה תפקיד מוערך, חשוב וקריטי והכול בסדר. העניין הוא שאתה צריך להציג לציבור שהוא תחת קמפיין נפל תחת העומס. אם הוא היה רוצה להיכנס למערכת הפוליטית בתפקיד שר ראשון ולהתחיל בשרשרת מסוימת של התפתחות כדי להבין את העולם הזה – כדי להיות איש ציבור זה שונה מאיש צבא, ולא משנה כמה את בכיר, אתה צריך לעבור מסלול – ואם הוא מציג את עצמו, הוא צריך לעמוד תחת הלחץ”.

טופז לוק בפעולה. צילום: תומר אפלבאום

“גנץ לא מאמין בטקסטים שהוא קורא”

אחד הדברים שהיו בולטים בקמפיין של נתניהו היה מהירות התגובה. זאת לעומת הקמפיין של כחול לבן, שלפעמים לקח להם יממה וחצי להגיב לאירועים או דיווחים חדשותיים. אצל נתניהו זה עבד מהר ולפעמים מהר מאוד. אם גנץ היה נכשל בלשונו, אם הייתה ללפיד פליטת פה, עוד לפני תום הריאיון שלהם הצוות של נתניהו כבר העלה סרטון שעשה בזה שימוש או סרטון תגובה. זכור היטב סרטון הגמגומים של גנץ (“יו יו יונית”), “זה היה ויראלי בלי שנתמוך בזה, אנשים שמו לב לזה בלי שאנחנו היינו צריכים להפנות את האצבע. למרות שבאמת היה לזה אצלנו הבלטה די מהר. הם הלכו באסטרטגיה שלהם, איך שאני ראיתי, בקמפיין שהוא פיין, סרטוני איכות, הכול אצלם היה מאוד הפקתי ומאוד מהונדס. וזה גם ההבדל בין יאיר לפיד ובני גנץ לראש הממשלה בנימין נתניהו, הוא לא צריך פרומפטר, יש לו זיכרון פנומנלי, הוא מדבר מהלב. אבל כשהוא (גנץ), כל מילה שהוא אמר, אתה מרגיש שיועץ תקשורת יושב עליו ואומר לו מה להגיד. אתה יכול לראות את זה בחלק מהנאומים שלו, שהוא הקריא את זה בצורה שהוא עצמו לא מאמין בטקסט. כשאתה רואה את ראש הממשלה מדבר ורואה אותו נואם ומדבר לציבור, אתה רואה שהוא מדבר ממקום אמיתי, ואתה רואה שזה בא לו מהלב”.

בני גנץ. צילום: שריה דיאמנט

זה לא בא לו מהלב. בני גנץ. צילום: שריה דיאמנט

אבל גם ראש הממשלה אם הוא אומר הצהרה שאחרים כתבו לו, אני מאמין שיש לו כותב נאומים, אבל יש לו את הכישרון להראות שזה אותנטי.
“בוא נעשה את ההבדל. מדובר כן בראש ממשלה, שהוא איש ציבור הרבה שנים, שעשה המון עוד לפני שהוא נכנס למערכת הפוליטית. הוא היה שגריר ויש לו המון זכויות. זה בן אדם שעבר תהליך עד שהוא הגיע למקום הזה. בכל מקרה, אתה רואה שהוא מדבר ממקום אמיתי, יש לו ערכים שהוא מדבר עליהם, הוא יו”ר הליכוד, מפלגה עם ערכים, מפלגה עם מורשת, ואתה לא צריך להסביר לציבור מה זה הליכוד. בני גנץ ויאיר לפיד, כשהם באים עם הדבר הזה, עם הייצור כלאיים הזה, הם צריכים לשכנע כמה שיותר בוחרים להצביע להם, אז הם משתמשים בתכסיסים ולוקשים כדי למכור לציבור שיצביעו להם ולא למפלגות אחרות. הרי הם בעצמם אנשי שמאל, ואתה רואה לפי ההצהרות שלהם, ואתה רואה את ההתנהלות שלהם כשמאל, והם ניסו להסוות את זה כדי להביא אליהם מצביעי ימין-מרכז. ראש הממשלה נתניהו לא מנסה להסוות מה הוא חושב, אנשים יודעים במה הוא מאמין, אין תכסיסים, ובגלל זה הוא אומר את האמת שלו. הם אומרים את מה שהיועצים שלהם אומרים שזה הדבר הכי נכון. וזה כל ההבדל”.

טופז עם חברי הליכוד. צילום: אוליבייה פיטוסי

בסיכומו של קמפיין יש משהו שאתה מצטער שעשית אותו?
“בכל קמפיין יש טעויות, אין קמפיין שהוא 100% ללא טעויות, ובסך הכול הוא קמפיין מאוד מוצלח, שעבדו בו אנשים מאוד מוכשרים, אם זה עופר גולן ויונתן אוריך, ואנשים מהשורה הראשונה שהם אנשים צנועים שעושים את העבודה, צוות מנצח עם המון אנשים שהיו חלק מהצוות הזה. הקמפיין הזה יש בו הרבה ממה להתגאות”.

“לא הצגנו את גנץ כמעורער בנפשו”

גם לאוזניו של לוק הגיעו הטענות שהקמפיין של הליכוד היה פוגעני מדי ואולי מפלג בתור כזה שסימן את השמאלנים. “בשונה ממה שניסו לצייר את הקמפיין, הם קראו לראש הממשלה בוגד, שהוא קרוב לבגידה. זה דבר שמטורף להגיד אותו, ואז להפנות אצבע מאשימה שהוא כביכול מפלג והוא מסית. זה הזוי וזה שקר”.

בוא, אתם הכנסתם כמו שצריך לגנץ.
“התקשורת נתנה לו גיבוי אדיר, והם הסתירו כל דבר שהוא אמר ועשו כל דבר כדי לגמד ולהקטין. בן אדם שאומר והוא הוקלט, שומעים את זה שראש הממשלה אם הוא היה יכול, הוא היה שולח מתנקשים, והוא גם לא חזר בו. ראיינו אותו, והוא אפילו לא חזר בו מהדבר הזה. זה דבר שצריך להציג לציבור. הוא אומר שיש סיכוי שראש הממשלה שלח עליו מרגלים רוסים לעקוב אחריו. זה דברים שבן אדם שאומר את זה הוא מנותק מהמציאות והוא גם לא חוזר בו מהדברים האלה. זה דבר שאתה צריך להראות אותו לציבור. הבחירה פה הייתה פשוטה: לבחור בין ערכים ודרך של הצלחה ועשור של הישגים כבירים, גם בנושאים המדיניים וגם בנושאים הכלכליים. אתה רואה את הירידה באבטלה ובאי שוויון. יש הרבה מה לעשות, אבל אנשים בחרו בדרך ולא בדברים שאסטרטגים הלבישו לגנץ ולפיד מה להגיד. הם בחרו בראש ממשלה שעובד מהלב ופועל ועושה. כמובן שיש דברים לשפר ולעשות, ואני יודע שהוא יידע לעשות את זה”.

היה גם העניין שגנץ הוצג כמעורער בנפשו.
“אף אחד לא הציג אותו כמעורער בנפשו. פשוט מאוד הצגנו דברים שהוא אמר וככה הצגנו את זה”.

היה סרטון עם הכותרת “יציב לחלוטין”.
“’יציב לחלוטין’ – הוא אמר את זה בריאיון בערוץ 13. הוא אמר את המשפט ‘אני יציב לחלוטין’, וכל שפת הגוף מראה שהבן אדם לא עומד תחת הלחץ”.

אוהב לבלות באשקלון

לוק גדל בשכונת ברנע, למד בית הספר היסודי נוף ים א’ ובתיכון בכפר סילבר. לאחר הצבא עבר לגור בפתח תקווה. אימו היא עקרת בית ובעברה רואת חשבון אביו אשר ז”ל, איש עסקים מוכר, נפטר לפני כחצי שנה. “דמות מאוד מוכרת בעולם העסקי של אשקלון, איש של ערכים, איש מוכר ואהוב”, הוא מספר.

אף שכבר כמה שנים שהוא אינו מתגורר באשקלון, חבריו הקרובים עדיין מתגוררים בה. הוא עצמו אוהב לבוא ולבלות בעיר, אם זה בפאב הנשיא, שבמרכז אפרידר, ואם זה בג’ק או ארצ’י שבחוף דלילה.

איך הגיבו ההורים והחברים כשהתקבלת לעבוד עם ראש הממשלה?
“ההורים שלי היו גאים, גאווה גדולה”.

היום, יום אחרי הקמפיין שהסתיים בניצחון סוחף, איך ההרגשה?
“התוצאה מדברת בעד עצמה, ההרגשה היא טובה. הציבור בחר להמשיך בדרך של ההישגים של ראש הממשלה נתניהו, והם סומכים על ראש הממשלה נתניהו ובצדק, ואני שמח על כך. הטובים ניצחו”.

“היה מצב סביר שנפסיד”

יום הבחירות הוצף במה שכונה בתקשורת “קמפיין הגעוואלד”, שבו נתניהו זעק באמצעות סרטונים כי שלטון הימין בסכנה, ולכן חייבים לצאת מהבתים ולהצביע רק מחל. רבים טענו כי מדובר היה בניסיון שלו לשתות קולות למפלגות הימין האחרות, מה שבדיעבד הצליח. לוק טוען כי זה לא היה תרגיל בחירות, “היה חשש אמיתי”, הוא אומר, “הניסיון לצייר את זה כ'קמפיין געוואלד' זה היה ניסיון להרדים את בוחרי הימין. היה באמת מצב סביר שנפסיד את הבחירות אם אנשים לא היו יוצאים מהבית ולא היו הולכים להצביע. ואנשים הלכו להצביע, יותר ממיליון איש בחרו לשים פתק מחל בקלפי”.

מעל מיליון איש גם שמו פתק לגנץ.
“אבל אתה רואה את גוש הימין, ואתה רואה אנשים מאמינים בדרך. אנשים הצביעו למפלגות אחרות בימין כדי לחזק את ראש הממשלה מבחינת הקואליציה. הציבור הישראלי הוא ציבור ימני, הוא ציבור שברובו סומך על ראש הממשלה נתניהו, ואין עדות טובה יותר מאשר התוצאה בבחירות. יש לנו ראש ממשלה מוכשר. אני אומר, דמות היסטורית שמובילה אותנו להמון הישגים, מובילה אותנו לכבוד גדול בבימת העולם”.

טופז לוק עם בנימין נתניהו

"נתניהו מוביל אותנו לכבוד גדול בבימת העולם". לוק ונתניהו בהתייעצות לצד קנצלרית גרמניה

“מירי רגב אוהבת את תושבי אשקלון”

לוק, כאמור, נולד וגדל באשקלון, וכזכור, פליטת הפה המרעישה בנוגע לעיר אשקלון הייתה של השרה מירי רגב שהתבטאה בריאיון: “אז מה אם ירו על אשקלון?” מפלגת העבודה אף הציבה בעיר שלט עם הציטוט הזה. לוק סבור שנעשה לה עוול, “זה עיוות של הדברים שלה, היא ניסתה להסביר שירי לכל מקום במדינת ישראל הוא שווה ערך, ושאנחנו מגיבים בעוצמה לכל ירי. אז זה שלקחו וערכו, זה גם תכסיס של קמפיין, אז חתכו קטע כדי להראות שהיא מזלזלת בתושבי אשקלון, זה שקר. אני מכיר את מירי רגב, ואני יודע כמה היא אוהבת את תושבי הדרום ואת אשקלון בפרט, וזה היה פשוט ניסיון לעשות ספין, והספין הזה לא עבד. את רואה את התוצאה של בבחירות באשקלון”.

אתה לא אומר לפעמים לראש הממשלה: יורים על הבית של המשפחה שלי, תיכנס בהם בכל הכוח? מדם לבך, אתה לא זועק את זעקת העיר?
“אני יודע שהוא פועל באחריות ועושה מהלכים. הוא פעל בעוצמה מול עזה, צה”ל חיסל מעל 300 טרוריסטים שניסו לחצות את הגדר. צה”ל חיסל אותם ולא נתן להם לעשות את הפעולות שהם ניסו לעשות, לחדור ולהניח מטענים. ראש הממשלה יודע להפעיל את מערכת הביטחון בצורה אחראית וגם תקיפה מאוד, ואני סומך עליו במיליון אחוז. הוא לא היה נכנס לשום מערכה מיותרת ולא מסכן חיי לחיילים, וזה משהו שראוי להערכה שהוא פועל באחריות ובתקיפות”.

תגיות:

תגובות

אולי יעניין אותך גם

🔔

עדכונים חמים מ"כאן דרום אשקלון"

מעוניינים לקבל עדכונים על הידיעות החמות ביותר בעיר?
עליכם ללחוץ על הכפתור אפשר או Allow וסיימתם.
נגישות
הורידו את האפליקציה
לחוויה מהירה וטובה יותר
הורידו את האפליקציה
לחוויה מהירה וטובה יותר