תינוק מאושפז. צילום: אוליבייה פיטוסי. למצולם אין קשר לכתבה
תינוק מאושפז. צילום: אוליבייה פיטוסי. למצולם אין קשר לכתבה

דימומים בראש וחבלות בגוף: אישום נגד הורים מאשקלון על התעללות בתינוק

נולד לתוך מסכת של התעללות: על פי כתב האישום שהוגש היום, מאז שנולד התינוק בעודו בן ימים ספורים, הוא החל לחוות התעללויות מצד אביו ובהמשך גם מצד האם. מדובר במכות חזקות שגרמו לדימומים רבים בראש ובעין ולחבלות בגוף. הרופאים שבדקו את התינוק קבעו כי הוא "קורבן להתעללות"

פורסם בתאריך: 5.8.20 14:13

זוג הורים מאשקלון בני 28 מואשמים כי התעללו בבנם התינוק בן השלושה חודשים מאז שהוא נולד. למרות שנגרמו לתינוק דימומים רבים וההורים כבר נעצרו פעם אחת, הם לא חדלו מלתקוף את התינוק ונעצרו גם פעם שנייה.

התינוק הקורבן נולד בתאריך 25.4.20 ויש לו עוד שלושה אחים. לאחר לידתו התקינה של התינוק בבית החולים "ברזילי" באשקלון, שבה האם עם התינוק לבית המשפחה באשקלון. על פי כתב האישום שהוגש על ידי עו"ד טל אדיר כהן, ראש שלוחת לכיש בפרקליטות מחוז דרום, ממועד זה תקף האב את התינוק וגרם לו לחבלות חמורות בראשו ובפניו. בין היתר גרם לו: לשבר בעצם הלחי, דימומים תוך גולגולתיים במספר מקומות בראש, דימומים בתוך ארובת העין, דימום ברקמות הצוואר, דימום בחוט השדרה, פצע בשפה העליונה ופצע קרע בפנים הפה, פצעי שפשוף בזרועות ועוד.

ההתעללות לכאורה, התגלתה לראשונה לאחר שבעודו בן חמישה ימים בלבד, לאחר שנבדק התינוק ב"טיפת חלב" הוא הופנה לבית החולים ברזילי באשקלון, שם הבחין הצוות הרפואי בחבלות על פני גופו של התינוק. בשל כך בוצעו לתינוק בדיקות מקיפות שכללו CT ראש ובדיקת MRI, אשר חשפו את חבלת הראש החמורה.

המרכז הרפואי ברזילי. צילום: אורי קריספין

המרכז הרפואי ברזילי. צילום: אורי קריספין

התינוק אושפז במחלקת טיפול נמרץ ילדים בבית החולים סורוקה בבאר-שבע, ובהמשך אושפז במחלקת ילדים בבית החולים ברזילי. עקב חבלת הראש החמורה התפתחו אצל התינוק אירועי פרכוסים והוא טופל תרופתית. הוא שוחרר מבית החולים ביום 17.5.20.

האב והאם נעצרו ונחקרו על כך. האב בחקירותיו מסר כמה וכמה גרסאות בניסיון להסביר כיצד נגרמו חבלות כה קשות לתינוק. בין השאר תיאר שחריף שאכל נכנס בשגגה לפיו של התינוק, שקית עם בגדים שהזיז נפלה על התינוק בשגגה, "עד שלבסוף טען שהתינוק החליק מידו ונפל לתוך מיטתו כשהרים אותו. לטענתו חשש ולכן לא סיפר על כך לאיש עד כה. אלא שגם גרסה זו בה דבק, נשללת מפורשות ע"י הרופאים ואינה מתיישבת עם חבלת הראש הקשה שנגרמה לתינוק", נכתב בבקשה להארכת מעצרם של ההורים.

האם בחקירתה אז תיארה מספר אירועים בהם האב טיפל בתינוק, האכיל אותו, הרים אותו, הרדים אותו וכו', כשהיא שהתה בחדר אחר, והיא שמעה שהתינוק בוכה והאב אינו מצליח להרגיעו. עוד העידה כי באחד מהמקרים הללו שמעה רעש שתיארה כ"בום" שלאחריו התינוק בכה, אך האב הרגיעה וטען שלא קרה דבר לתינוק.

תינוק. אילוסטרציה: א.ס.א.פ קריאייטיב/ingimage

תינוק. אילוסטרציה: א.ס.א.פ קריאייטיב/ingimage

חוות דעת של ד"ר מיכל מימון שבדקה את התינוק לאחר האירועים הללו קובעת כי החבלות החמורות בראשו ובפניו של התינוק אינן תאונתיות – וזאת בניגוד לגרסאות של ההורים – אלא שהן מתיישבות עם חבלה עוצמתית בפנים "בדומה לעוצמה הנגרמת בתאונת דרכים חזיתית קשה", נכתב בבקשה למעצר עד תום ההליכים של ההורים.

עוד עולה מהבקשה כי יום לפני הגעת התינוק לבית החולים ובעודו בן 4 ימים בלבד, התארחו בני משפחתם של הזוג בביתם לרגל יום העצמאות והם העידו במשטרה כי כבר אז הם הבחינו בחבלות על פניו ועל גופו של התינוק, חבלות אשר עוררו את תמיהתם.

על פי כתב האישום, האב, בהיותו אחראי על התינוק חסר ישע, "עשה בו מעשה התעללות גופנית, תקף אותו וגרם לו לחבלות חמורות", כך נכתב.

ההורים נעצרו פעמיים. אילוסטרציה. צילום: משטרת ישראל

בעקבות המקרה הזה, ההורים כאמור נעצרו, נחקרו באזהרה מספר פעמים ושוחררו בתנאים מגבילים. אלא שלמרות זאת, הם המשיכו "להתעלל בבנם התינוק אשר עקב כך, חודשיים בלבד מאז שוחרר מבית החולים, אושפז בשנית עם חבלות חדשות", נכתב בבקשה.

במקרה השני שהביא שוב למעצרם הם שוב התעללו בתינוק. על פי האישום השני, מאז שחזר התינוק לביתם של ההורים בתאריך 24 במאי ועד לתאריך 22 ביולי, אז הוא אושפז בשנית, תקפו ההורים את התינוק וגרמו לו לחבלת ראש.

רוצים להישאר מעודכנים?

הצטרפו לוואטסאפ של "כאן דרום אשקלון"

הצטרפו לטלגרם של "כאן דרום אשקלון"

חדש! "כאן דרום אשקלון" בטוויטר

אפליקציית "כאן דרום אשקלון" באנדרואיד או באייפון


ביום 22 ביולי, הביאה האם את התינוק לבית החולים ברזילי בשל דלקת בשתן ממנה סבל. הצוות הרפואי הבחין בחבלות על פני גופו של התינוק, חבלה עגולה בעכוזו וחבלה עגולה נוספת במפשעה מעל לאיבר המין. בשל כך בוצעו לתינוק בדיקות מקיפות שכללו CT ראש, במהלכו נחשפה חבלת ראש חדשה שמצאה את ביטויה בדימומים תוך מוחיים וחשד לשבר בגולגולת. התינוק אושפז ושוחרר מבית החולים ביום 27.7.20.

ההורים כאמור נעצרו שוב ובחקירתם טענו שניהם כי החבלה בישבנו של התינוק נגרמה "כנראה" כשהחליק מידיהם בעת ששניהם רחצו אותו יחד באמבטיה, אף כי לטענתם לא ראו באותה עת שנחבל. הם לא ידעו לספק הסבר להיווצרות החבלה במפשעה של התינוק.

גרסאות ההורים, כך על פי הבקשה להארכת מעצרם, "רצופות סתירות הן בפני עצמן והן האחת בהשוואה לשנייה, ביחס לאותו אירוע שהתרחש לכאורה באמבטיה. השניים לא סיפקו כל הסבר לחבלת הראש החדשה שהתגלתה בבית החולים", כך נכתב.

דוקטור חן קוגל. צילום: אמיל סלמן

"התינוק קורבן להתעללות". דוקטור חן קוגל. צילום: אמיל סלמן

חוות הדעת של הרופאים שבדקו את התינוק באשפוזו האחרון קבעו כי מדובר בסימנים ובחבלות שהן תוצר של התעללות ולא של תאונה כזאת או אחרת.

גם ראש המכון לרפואה משפטית ד"ר חן קוגל אשר בדק את התינוק כתב חוות דעת מקיפה שלפיה מכלול הממצאים והחבלות בגופו ובראשו של התינוק מתיישבים עם היותו קורבן התעללות.

ההורים בהיותם אחראים על התינוק חסר הישע, "עשו בו מעשה התעללות גופנית, תקפו אותו וגרמו לו לחבלות חמורות", נכתב בכתב האישום.

בפרקליטות דרשו כי ההורים יהיו במעצר עד תום ההליכים המשפטיים נגדם, זאת מאחר והם מסוכנים לאור מה שגרמו לתינוק וכן בגלל החשש כי אם ישוחררו ינסו לשבש הליכי משפט ולהשפיע על עדים. "חשש זה נלמד מחומר החקירה החושף ניסיונות של שני המשיבים להשפיע על ילדיהם הקטינים למסור בחקירתם גרסאות שונות שיטיבו עמם, ואף לייחס (לילדים) עצמם אשמה לגרימת חבלות שנתגלו בגופו של התינוק", כך נכתב.

 

אולי יעניין אותך גם

תגובות

61 תגובות
 1. אתי

  מזעזע ברמות!!!
  מהפעם הראשונה שהיה בבית חולים היו צריכים לבדוק את ההורים ולא להחזיר אותו לבית
  פושעים מסוכנים

 2. משתמש אנונימי (לא מזוהה)

  שלום רב
  ממש מחדל היכן העובדות הסוציאליות.
  ארגונים להגנה על זכויות הילד.
  אחר הכל עוד משחררים אותו הבייתה מה קורא כאן!!!!

 3. רחל

  איזה עצוב 😥 בני נשוי כשנתיים וחצי ומצפה בכליון עיניים לתינוק ואלה מקבלים מתנת חינם ולא מעריכים וגרוע מכך מתעללים בתינוקם. זה זועק לשמיים!!!!!!!!

 4. סמדר

  איך אפשר להיתעלל בתינוק חסר ישע מה הוא עשה מיסכן ה" ירחם איך מביאים ילדים לעולם עם כזה רוע איך

 5. אני

  הלב צורח. לוקחת את התינוק שלי ומחבקת חזק. הלוואי ויכולתי לאמץ אץ התינוק המדובר. את ההורים צריכים לשלוח לכלא. ואני באמת לא יודעת איך אפשר לשלוח מפלצות כאלה עם הילד הביתה ואיך לא כל נים בגוף נזעק לשמור על חסר הישע הזה

 6. אל

  אני חושבת שבית המישפט צריך למצות עים ההורים את הדין ולא לשחרר אותם היתעללות קשה כזאתבתינוק חסר ישע זה מיקרה שאסור לעבור לסדר היום
  זהלא הורים ואני תוהה עים ילדיהם האחרים סבלו גם הם מהיתעללות יש לעצור אותם

 7. משתמש אנונימי (לא מזוהה)

  איזה מדינה מטומטומת ..החוקר ששיחרר את ההורים לביתם הוא זה ששותף לדבר העבירההבחסר ישע ..ההורים התעללו והמשטרה תמכה אין משהו אחר ..אני מתביישת !

 8. משתמש אנונימי (לא מזוהה)

  הורים כאלה עדיף כאלה טליה מזה מי שלא מסוגל לגדל ילדים שלא יביא ילדים לעולם וצריך לעצור אותם לתת להם עונש טליה שאנשים יראו דיי לאלימות לא מספיק המתפלות גננות גזר דין מוות מי שמיתעלל בחסרי ישע בתינוקות או בכול ילד בושה אימא כזו או אבא כזה ההיתי אורגת אותם

 9. לאה לוי

  הורים כאלה עדיף כאלה טליה מזה מי שלא מסוגל לגדל ילדים שלא יביא ילדים לעולם וצריך לעצור אותם לתת להם עונש טליה שאנשים יראו דיי לאלימות לא מספיק המתפלות גננות גזר דין מוות מי שמיתעלל בחסרי ישע בתינוקות או בכול ילד בושה אימא כזו או אבא כזה ההיתי אורגת אותם פשוט מזעזע איפה רווחה אסור לתת להורים כאלה ילדים לגדל אותם בושה טפו טפו אל הורים משוגעים כאלה ישר לבית משוגעים מזרע

 10. מזועזעת

  שימותווןוו שיישרפו באש הגיהנום ושלא יזכו לראותת אף אחד מילדיהם יותר. איךךלך איך אפשר ריבונו של עולם הלב נשרף

 11. משתמש אנונימי (לא מזוהה)

  להכניס אותם מאסר עולם ולהתעלל בהם כל יום עד זוב דם

 12. משתמש אנונימי (לא מזוהה)

  מזה שנים הפסיקו למסור תינוקות לאימוץ בשל הרעש התקשורתי נגד עובדות סוציאליות.זה מקרה מובהק של תינוק שהיה צריך להוציאו מהבית ולבדוק אפשרות מסירתו לאימוץ.

 13. דנה

  אלוהים ישמור.
  איך איך זה יכול להיות שמשחררים הורים כאלה פעם שלישית.?איפה המשטרה?אה מחלקת דוחות לחולי קורונה
  תינוק חסר ישע נולד לעולם כזה אכזר.עונש מוות זה הפתרון לכל הורה כזה.

 14. צביה

  הדם של התינוק על הרשויות.
  כיצד התירו את החזרתו של חסר הישע לחיק הוריו הנבזיים??
  מן הסתם,טיפוסים כאלה עם תואנות הזויות,קל לזהות ו או לעקוב אחריהם.

  חובה למסור את התינוק ויתר האחים למשפחה חומלת וראויה.
  חובה לשלול מ" ההורים" כל כל זכות וכל קצבה.
  אסור לשקם אנשים נבלות כאלה.
  האכזריות שלהם רק תרים ראש
  שיחםשו מדינה אחרת..
  בחמס ישמחו לקלוט אותם.
  כשל של כל הגורמים המעורבים.
  מסכן התינוק שבודאי לא עשה כל רע .אסור ואין מקום לרחמים על אכזריים.

 15. מודאגת

  מזעזע 😔 מה קורה עם שאר הילדים של בני הזוג המתעללים????? מעניין האם גם הן חוו התעללות????

 16. אני

  אחרי ההתעללות הראשונה היה צריך להוציא את התינוק מהבית לאומנה

 17. משתמש אנונימי (לא מזוהה)

  ממש חוסר אחריות של המישטרה ששיחררה אותם מהפעם הראשונה. יש זוגות שצמאים לילד לא רוצים תתנו אותו עצוב וכואב מחריד רק לחשוב על זה

 18. גילי

  איך איך איך אין לכם לב? תינוק חסר ישע טהורים חולי נפש לתת להם את העונש הכי גבוה הקבוע בחוק. ולתינוק המתוק מאחלת לו רפואה שלמה ובריאות איתנה ושאלוהים ישמור עליך מכל רע אמן

 19. מירה

  לתבוע את כל הרשויות ששלחו. תינוק כזה חזרה הביתה. כולם שותפים לפשע

 20. משתמש אנונימי (לא מזוהה)

  כל אחד מהם צריך לקבל פצצה לגרון ולדרוך להם על הראש הם צריכים לעבור עיקור וסירוס לא מגיע להם ילדים

 21. שופטים מטומטמים

  השופט/ת ששיחררה אותם בפעם הראשונה שתישבר גם להם הגולגולת! כמה אכזרי צריך להיות בית המשפט כדי להתעלות על זו של ההורים? לשחרר אותם ולהשאיר אצלם את 4 הילדים חלילה. מזעזע כ'כ שחייבים להאמין שבגילגול קודם התינוק ודאי היה המתעלל, כי אחרת, איך אפשר להסביר מה זה מחבל דאעש???!!!

 22. ספיר

  למהההההההה לא הוצאתם אותו מייד!!!!!!!!!!! ממשפחת השטנים הזאת!????? וגם את הילדים האחרים של חלאות האנושות האלה!?!!!

 23. ריקי

  לאחר התעללות הראשונה היה אסור להחזיר את הפעוט חסר הישע לידיים המסוכנות ביותר למה לחכות למקרה תקיפה נוסף איזה שיקולים נכונים יכולים להיות אם הורים יכולים לגרום לתינוק שלהם מעשה אלימות קשה לא צריך לחכות לפעם השניה סיפור כל כך עצוב מקווה שיחלים בעזרת השם ויועבר לידיים המתאימות וההורים יקבלו את העונש המגיע להם ואף שהמשטרה תחקור לשאר ילדיהם הנוספים איך הם גדלים

 24. נוקמת ברעים

  עונש מוות לא מספיק. הגיע הזמן להמית אנשים כאלה ביסורים ועינויים קשים.

 25. משתמש אנונימי (לא מזוהה)

  הורים חולי נפש!!! זה מה שהם! קוראת ובוכה! ואיפה אחריות הרופאים והמשטרה?? איך מחזירים כזה מסכן להורים כאלה?? איך?? ומה עם האחים? בטח גם סובלים מההורים החולי נפש!!

 26. למה אין עונש מוות לפוגעים בתינוקות וילדים?

  אל תאשימו את הרווחה או את עובדות הסוציאליות. להזכירכם סגר קורונה,עובדות סוציאליות הרווחה לא עובדות חיוניות, הפסקת הזרמת תקציב לרווחה עוד מלפני הקורונה, ובעקבות כך הפסקת הפעילות הסוציאלית ברווחה בתקופות מסויימות עוד לפני שדרסו את הרווחה בסגר והרבה לפני השביתה של העובדים הסוציאליים . צריכים להבין כדי שמדינת ישראל תהיה מדינת רווחה צריך להיות מערך גדול בהרבה של עובדים סוציאליים, עובדים נוספים ברווחה, פעילויות שונות למתנדבים.
  בכל אופן מי שלא מכיר את חוקי מדינת ישראל, רק צו בית משפט יכול להרחיק ילד מהוריו. ועובדת סוציאלית רשאית להמליץ לבית משפט להרחיק ילד מהוריו ולהוציאו מביתו. עובדות סוציאליות אינן פוסקות דין. וברגע שאין עובדות סוציאליות הרווחה גם אין מי שידאג לספק מקום חלופי לתינוק.
  לא יודעת מה הסיבה שלא בחרו בינתיים להשאיר את התינוק בכותלי הבית חולים עד שיצא פתרון לבית אחר עבורו.
  אבל הרווחה ועובדים סוציאליים לא קשורים לכך. אפשר להאשים גם את קרובי המשפחה שלא נשארו לעזור להם כשהם ראו את הפציעות. אפשר להאשים את השכנים שלא התערבו כששמעו את התינוק. אפשר גם להאשים את הילדים האחרים בבית שלא הזעיקו עזרה בזמן שזה קרה, אפשר להאשים את בית החולים שלא מצא דרך יצירתית למנוע את חזרתו של התינוק הביתה. אפשר להאשים את כל העולם. אבל מי שצריך לקחת כאן אחריות זו הממשלה שמעדיפה כך הזמן הזה להתיש את השוטרים ומגב בלעצור אנשים ללא מסכות מעל לכל! ושמה את הבריאות ,המוכנות, והרווחה של האזרחים בסוף סדר העדיפויות.
  ובית הדין שאיפשר את חזרתו של התינוק המיסכן הביתה שוב ושוב ושוב.

 27. Nil

  זוועות, איפה מערכת המשפט?????, לא עושים שום דבר במדינה הזו שירתיע חלאות כאלה, אמן וייפול לי לידים אדם כזה ואז הייתי מראה לו מה זה התעללות ביסוריים יום יום, שעה שעה.
  אמן וימותו שניהם ועוד המון כאלה ביסוריים ולאט לאט…….
  כולי עצבנית….. !!!!!!!!

 28. קרן

  צריך לחתוך להם את הידיים והרגליים שיראו מה זה להעות חסרי ישע!!!! הורים שטן!!!! לא נתפס, פשוט לא נתפס!!!! למסור את הילד לאימוץ להורים שמחכים לילד שלפחות יהיו לו חיים טובים יותר.

 29. מישהי שמזועזעתתתת

  לא יתכן שכולם יודעים שההורים מתעוללים בתינוק ועדיין נותנים להורים להמשיך לטפל בו.
  צריכים לקחת את התינוק למשפחה אומנה דחוף לפני שיהיה אסון.
  כנראה שההורים לא נורמלים

 30. מזעזע את הלב

  זוועה נוראית ,לקרוא ולבכות בלי הפסקה …
  רק לחשוב על הסבל שלו וכנראה גם של שטר הילדים ..זה נורא !!!
  הלוואי שירגיש טוב הקטנציק ושימצאו לו משפחה טובה וחמה שתדאג לו🙏

 31. משתמש אנונימי (לא מזוהה)

  לא הגיוני הדבר שהמקרה לא מטופל ברוב החומרה.
  הילד חיב להילקח למקום בטוח ומהם.
  כואב הלב. ממש.
  כואב לי מאוד.

 32. שגית

  עוד כשל של ביה"ח ומחלקת הרווחה מזעזע מישהו מהבכירים צריך לתת את הדין על כך

 33. דנה

  למה כבר אחרי המקרה הראשון הילד לא הוצא מבית הוריו. הרצון להשאיר את הילד אצל ההורים הביולוגים לא תמיד עולה בכנה אחד עם טובת הילד. מחדל גדול בעיני

 34. לימור

  שימותווןןו אמןןןןןןןןן חראות למה הם לא בכלא???? ומה עם הילדים השניים??? איך אפשר איך? הלב בוכה עם התחנוק 😔😔😔😔😔

 35. שני

  וואוו כמה זמן התינוק סובל שבר בגולגולת ? במפשעה מה עשו איתו????? מהזה שק חבטות???? בשר בלי נשמה כואב הלב נקרע לגזרים ונשרף חנק בגרון בלוע כל הגוף שלו רחמים !!! ושוב ושוב ושוב למ משחרריםמאותו שוב לאותם ידים מתעללות ומ עם הילדים מתעלללים גם בהם חייב חקירה יסודית
  ועוד מפילים את התתעללות של התינוק על הילדים חורמה !

 36. משתמש אנונימי (לא מזוהה)

  לא נראה שמישהו ניסה לעזור לתינוק הזהולשאר הילדים.
  או להושיט להורים עזרה ולדאוג שיהיו הורים טובים. או לקחת להם את התינוק. מה עם שאר הילגים. איזו הזנחה. ילדים לא מוגנים.
  איפה העובדותהסוציאליות?

 37. גוני

  לא נראה שמישהו ניסה לעזור לתינוק הזהולשאר הילדים.
  או להושיט להורים עזרה ולדאוג שיהיו הורים טובים. או לקחת להם את התינוק. מה עם שאר הילגים. איזו הזנחה. ילדים לא מוגנים.
  איפה העובדותהסוציאליות?

 38. ליבי

  אלוהים ישמור אותנו מזבל כזה , למה תינוק בן יומו צריך לסבול כאבים כאלה , רשעים שלא ראויים לחיות.

  באהבה אשמח לאמץ אותו …

 39. דור

  בןשה וחרפה וחוסר אחריות לכל מי שהייה במהלך הסיפור הזה טיפת חלב.בית חולים.רווחה ומשטרה צה נסגר איתכם מספיק שפעם אחץ היה התעללות זה נגמר לקחת מהם מהר את הילדים לאלמשפחה אחרת.
  לא הבנתי למה החזירו להם אותו מטומטמייייםםםם שכמותם מזל שלא הביאו אותו מת ואז אולי מישהו החה מתעורר בושה לעיריית אשקלון וכל מי שהיה עסוק בסיפור.

 40. מירב

  אמן שההורים האלה ישבו בכלא ויקחו להם את הילדים נישבר לי הלב ליראות את התמונה של התינוק המתוק הזה פצוע כלכך מסכן נולד בריא ונפל לזוג מיפלצות זה לא הורים בכלל בטח גם שאר הילדים עברו התעלחות מי יודע מסכן כלכך דחוף לקחת אותו משם ולהביא למישפחה טובה שתאהב אותו ותגדל אטתו ושיברעא ולא יזכור את כל הסהל הזה שעבר אצל המיפלצות

 41. משתמש אנונימי (לא מזוהה)

  מזעזע! לא נושמת! שלא יחזירו שוב את המתוק המסכן לידיים האכזריות האלו. איך נתנו לזה להמשך? כבר בפעם הראשונה אסור היה להחזיר להם אותו. נורא!!!!

 42. 😁

  מזעזע! לא נושמת! שלא יחזירו שוב את המתוק המסכן לידיים האכזריות האלו. איך נתנו לזה להמשך? כבר בפעם הראשונה אסור היה להחזיר להם אותו. נורא!!!!

 43. משתמש אנונימי (לא מזוהה)

  מאסר עולם במיידי.לשני חלאות אדם האלה.ןאת התינוק יש לקחת משם מידהםהמגואלות בדם .ממש.ושלא יזכו
  לגעת בו יותר ולא לראותו יותר.גם לא בתמונה.
  איך לא עוצרים אותם מיד המשטרה.מאסר עלם ל2 הזבל האלה שעדיין קוראים לעצמם הןרים.גם את שאר הילדים לדאוג להרחיק מידם שך הפושעים האלה שדינם
  מוות.שישרפו בגהינום.אמן.חייבים לקחת להם את התינו ולדאוג לרווחתו בריאותו ולעטוף אותו באהבה
  רבה על כל מסכת ההתעלליות שחווה ולא היה מישהו
  להגן עליו מיידית.חייבים לקחת אותו אל מקום מבטחים.והבטיח את עתידו ובריאותו.ולמען יראו
  בנוסף עוד חלאות אדם כמוהם שמסוגלים לפגוע כך
  בחסר ישע.תינוק בן יומו.ולמה.כואב עצוב ומאכזב
  שעוד לא עצרו אותם ולא כולאים פושעים כאלה שאין להם כל זכות לפגוע באף אדם וכיום אין להם כל זכות קיום אם בכלל.גם לא לקחת חזרה את כל הילדים
  הנותרים ובמיוחד את התינוק המדובר.איפה המשטרה
  ועובדות סוציאליות .שידאגו להרחיקו לקן הצרעות
  הזה בבית מרצחים.

 44. ארחית ותיקה

  במילה אחת גזר גין מאסר עולם אם אין גזר דין מוות להורים ועןנש כבדלעובדים הסוסיאלי או לה שהחזירו את התינוק בין 4 ימים להוריו אחרי כל מה שעשולו תפתחו עניים אנשי החוק אל תתעלמו ממקרים כאלו מזעע ,רט אימה אם ההורים לא רוצים אותו יש בטוח הרבה שירצו לאמץ

 45. חבצלת

  לא יכולתי לקרוא את כל הכתבה בכיתי נורא כאב הלב תינוק חסר ישע שלא יכול לגונן הם קיבלו ישר ילד לא היתאמצו בכלל יש כאלה שמתים ליד ויש הורים כמו התינוק לא מעריכים מ אלוהים נתן להם הייתי נותנת להם גזר דין מוות חלאות מין אנושי
  שאלוהים יסלח לי צריכים לקחת את שאר הילדים ממנם

 46. משתמש אנונימי (לא מזוהה)

  איזה שופטים יש במדינה, הדלת מסתובבת והחלאות משתחררות , אנסים שודדים אלימים ואי אפשר , זוועה לחיות במדינה הזאת

 47. אלוהיו

  מחכה לכתבה שבה הם ״שכחו״ את הילד באוטו חחחחח.
  לא כל הילדים צריכים לחיות ולא כל אדם צריך להיות הורה

 48. שרה אילו

  יקח אותם האל אלו לא נקראים הורים בושה אחת גדולה מסכן אותו תינוק שנולד להורים כאלו אדיוטים רחמים מקווה שלא יחזור לההוריםם האלו מאחלת לאותו תינוק בריאות הגוף והנפש שיזכה לגדול למשפחה אחרת ואוהבת כל כך קשה לקרוא מעשים כאלו ולהביין באיזו מציאות עגומה אנחנו חייםם איפה האנושיות לא מסוגלים לגדל ולטפל במסירות נפש אל תביאו ילדים או שתשלחו לאימוץ אם הבאתם למה לתת לתינוק לחיות חיים של התעללות זה לא בנאדם זה חייה מתנהגת ככה

 49. נועה

  אשמת השופטת ששלחה תינוק בן 5 ימים לעוד 3 חודשים של התעללות מסכן קטן הלב נקרע. הייתי יורה בהם ובשופטת יחד באמת שאסור לתת להם לחיות. הם מרביצים בטח גם לילדים האחרים.

🔔

עדכונים חמים מ"כאן דרום אשקלון"

מעוניינים לקבל עדכונים על הידיעות החמות ביותר בעיר?
עליכם ללחוץ על הכפתור אפשר או Allow וסיימתם.
נגישות
הורידו את האפליקציה
לחוויה מהירה וטובה יותר
הורידו את האפליקציה
לחוויה מהירה וטובה יותר