הרב יהודה בן דוד
הרב יהודה בן דוד

כתב אישום: הרב המקובל תקף מינית קטינות בבית כנסת

הרב יהודה בן דוד שהיה אחד הרבנים הידועים באשקלון מסתבך שוב והפעם במעשים מגונים בשלוש ילדות בנות משפחה מחסידיו. לפני מספר ימים הוגש נגדו כתב אישום. סנגורו: "הוא כופר באישומים"

פורסם בתאריך: 21.9.18 11:10

הלם בחצרו של אחד הרבנים הידועים באשקלון, הרב יהודה בן דוד המתגורר בעיר השכנה, אשדוד. הרב שנודע כמקובל עומד לכאורה במרכזה פרשיה חמורה של מעשים מגונים בקטינות. זאת, כשני עשורים לאחר שהורשע בביצוע מעשים מגונים בבת משפחה ואף נידון לחמישה חודשי מאסר.

הרב, שמוכר לוותיקים מתושבי העיר, היה רב מצליח מאוד עם מאות משפחות של מאמינים ששתו בצמא את דבריו והגיעו לשיעורי התורה הקבועים שמסר ברחבי העיר. בשנים האחרונות הוא נצפה שוב באשקלון בבתי תושבים כשהוא מוסר שיעורי תורה. אלא שכעת מאשימה אותו פרקליטות מחוז דרום בשורה של מעשים מגונים לכאורה בקטינות, בנות של בני זוג שנמנו על חסידיו.

הרב, בן ה-72 נעצר לפני כמעט מחודש ולפני מספר ימים הוגש נגדו כתב האישום. הורי שלוש הבנות, כאמור הם מחסידיו של הרב ונוהגים להיוועץ בו ולקבל את ברכתו בכל צעד ושעל בחייהם. ההערצה וההערכה של ההורים את הרב הקרינו גם על כל בני המשפחה. על פי כתב האישום, בעבר הרב המליץ לאישה להתגרש מבעלה ובפעם אחרת ייעץ להם למכור דירה שבבעלותם ולאחר שעשו זאת השכיר להם את דירת בנו.

כתב האישום שהדהים את הציבור החרדי והדתי באשדוד, מגולל את מעשיו לכאורה של הרב עם שלוש בנות המשפחה עת היו קטינות. בפעם אחת, לפני שמונה שנים, לקחה אחת מהבנות כשהיתה בת 8 את אחיה הקטן לבית הכנסת. כשהאח מתפלל שוחח הרב עם הילדה במשרדו ואז על פי כתב האישום, החל ללטף את רגלה, ולאחר מכן מישש את החזה שלה.

צילום אילוסטרציה: א.ס.א.פ קריאייטיב/imagine

צילום אילוסטרציה: א.ס.א.פ קריאייטיב/imagine

כשנתיים לאחר מכן, באה בת אחרת, אז בת 12, עם אחיה לקבל ברכה מהרב. הרב שלח את שני האחים לחדר אחר בבית הכנסת ואז, על פי כתב האישום, שאל אותה האם היא אוהבת אותו, נישק אותה בפה עד שנמלטה מהמקום.

לפני חצי שנה חזר הרב לסורו לכאורה והפעם ביתר שאת. הבת השלישית בת 14.5 הגיעה בשעת בוקר לבית הכנסת. הרב לקח אותה לחדר צדדי, הצמיד אותה לקיר ושאל אותה, כך על פי כתב האישום, האם היא רוצה שהוא יגע בה וישכב איתה. הנערה פחדה מהרב ומהסיטואציה וענתה לו בחיוב. הרב ליטף אותה והתחכך בה. הוא ביקש ממנה שלא לספר לאיש על מה שקרה והיא עזבה את המקום.

רוצים להישאר מעודכנים?

הצטרפו לוואטסאפ של "כאן דרום אשקלון"

הצטרפו לטלגרם של "כאן דרום אשקלון"

חדש! "כאן דרום אשקלון" בטוויטר

אפליקציית "כאן דרום אשקלון" באנדרואיד או באייפון


לאחר כמה ימים הגיעה האם וחברתה לרב כשגם הנערה איתן. שתי הנשים חיכו לרב במשרדו בזמן שהרב קורא לנערה לבוא איתו לחדר היין כדי שייתן לה בקבוק יין לשבת. הרב ניצל את הסיטואציה ועל פי כתב האישום הצמיד אותה לקיר שאל אותה האם היא מוכנה לשכב איתו והאם היא מוכנה להתפשט. הנערה המפוחדת ענתה שאסור כי זה בית כנסת, הרב כך על פי כתב האישום "אמר לה כי בית הכנסת נמצא למעלה וכאן זה מותר". או אז הוא ליטף את גופה והחל להתחכך בגופה במשך מספר דקות.

לאחר תקופה מסוימת, הגיעה הבת השלישית, למשרדו של הרב בבית הכנסת והוא ביקש ממנה לכתוב לו על פתק כמה היא אוהבת אותו ואז, שאל אם היא רוצה להתנשק איתו. עקב פחדה של הקטינה ממנו, ענתה כי היא לא יודעת. בהמשך, כך על פי כתב האישום, היה הרב בן דוד שולח לה הודעות לטלפון הנייד ובהן כתב לה כמה הוא אוהב אותה, ודברים דומים וביקש ממנה למחוק את כל ההודעות ממנו והיא עשתה כן.

במקרה אחר המוזכר בכתב האישום, הנערה נכנסה לחדר היין והרב הצמיד אותה לקיר וביקש ממנה לגעת באיבר מינו, עקב פחדה ממנו, היא נגעה בו מעל בגדיו.

אילוסטרציה: מוטי מילרוד

אילוסטרציה: מוטי מילרוד

מספר ימים בודדים, לפני חזרתה ללימודים ביום 22.8.18, הלכה הנערה יחד עם אחותה לבית הכנסת, כדי לקבל מהרב תלבושת לבית ספרה. לשם כך, נכנסה הנערה למשרדו של הנאשם, ואחותה חיכתה מחוץ למשרד. אז אמר הרב לנערה כי הוא לא רוצה איתה יותר כל קשר מאחר והגיעה למקום עם אחותה, הנערה עזבה את המקום. מאוחר יותר באותו היום, הוא שלח הודעה לנערה בה שאל אותה מדוע היא כועסת עליו.

"במעשים המתוארים לעיל, ביצע הנאשם בא', קטינה כבת 14.5, מספר מעשים מגונים שלא בהסכמתה החופשית, וכשהיא במצב בו נמנע ממנה לתת הסכמה חופשית, עקב הפחד, היראה והתלות שהנאשם יצר בא' ובמשפחתה" נכתב בכתב האישום שהוגש על ידי עורך דין יריב צרי.

בנוסף לכתב האישום, הגישה הפרקליטות בקשה לעצור את הרב עד תום ההליכים המשפטיים נגדו, בינתיים הוא עצור עד להחלטה אחרת.

סנגורו של הרב, עו"ד שלומי פצ'בסקי מסר בתגובה: "האיש כופר בהאשמות וינהל את משפטו".

העבר של הרב

לרב בן דוד, מי שהיה אחד הרבנים המשפיעים בעיר אשקלון שרבים מתושבי העיר שיחרו לפתחו כדי לקבל ברכה או עצה, זו כאמור, אינה הפעם הראשונה שהוא מסתבך בעבירות מין.

לפני כעשרים שנה, בשנת 99' הורשע הרב במעשים מגונים בבת משפחה לשעבר. על פי גזר הדין, הרב ואתה בת משפחה השתתפו במסיבת ראש חודש, שלאחריה הסיע אותה הרב לביתה והם עלו לדירתה כשהם לבדם. הרב, תוך שימוש בכוח נגע לה בחזה מספר פעמים, הרים את חצאיתה וליטף אותה.

הפרסום בעיתון "כאן דרום" בשנת 99'

הפרסום בעיתון "כאן דרום" בשנת 99'

המתלוננת  אמרה כי עד לאותו שלב התייחסה בכבוד רב ביותר לרב בן דוד, היא הגדירה אותו "כרב גדול, אפשר להגיד מתחת לקדוש ברוך הוא". עוד הסבירה שהיא הסכימה להצעתו לעלות אל ביתה "כי מרוב שהוא היה גדול מבחינה רוחניות בשבילי, אמרתי שאם הוא ישתה אצלי כוס קפה או כל דבר אחר, זה ברכה לבית בשבילי והסכמתי".

השופט שמואל חמדני שגזר על הרב את העונש כתב בגזר הדין: "המעשים חמורים ומכוערים… מן הראי שהעונש שיוטל על הנאשם, יהיה בו כד להרתיע את הנאשם ואחרים ובל יהינו לחשוק בגופם של אחרים בכפייה תוך רמיסת כבודם. אם בארזים נפלה שלהבת, מה יעשו אזובי הקיר".

השופט חמדני גזר על הרב בן דוד חמישה חודשי מאסר בפועל שרוצו בעבודות שירות וכן קנס כספי בגובה 10 אלף ש"ח. את קולת העונש הסביר השופט בכך שהתחשב בבושה ובמפלה שתלווה את הרב בהמשך דרכו. ערעור על ההרשעה של הרב נדחה בבית המשפט המחוזי.

 

תגיות:

אולי יעניין אותך גם

תגובות

73 תגובות
 1. אנונימית

  גועל נפש רב מקובל מתנהג כך.הורים תפסיקו להאמין ביכולות.זה הופך לניצול.הנזק שנגרם לאותם בנות.נזק בלתי הפיך.

 2. אשקלונית

  מדובר בן אדם שכועס על הרב הרבה הוא רב קדוש ויש לא רוח הקודש חלאססס

 3. משתמש אנונימי (לא מזוהה)

  אני מכיר את הרב אישית אנשים לא יודעים ולא מכירים זה רק שהוא קודש קודשים ומי שמנסה להפיל אותו זה משפחה שהרב עזר להם בדירה לגור ולא שילמו בכלל שכירות עד שמכרו את הדירה והם היו חייבים לפנות את הדירה אז עכשיו הם מחזירים לרב על כל מה שהוא עשה ה' יעזור לרב וישחרר אותו במהרה

 4. אנונימי

  חבל שלא כתבתם שגם אם המשפחה ניסתה לטעון כנגד הרב ונמצאה דוברת שקר!
  כנגד קטינים זה לוקח קצת יותר זמן ..
  אבל הרב שליח השם באשר הוא.
  ובקיצור : "פייק ניוז" ! חחח

 5. אנונמי

  אתם מבזים את כבודו של הרב!
  שהאמת תצא לאור ותבינו שהעלילו על כבוד הרב מעניין אם גם את זה תרשמו?!

 6. משתמש אנונימי (לא מזוהה)

  אין היום מקובלים .כל מי שרוצה התיעצות יפנה לרב בשכונה או במושב או בקיבוץ בקיצור לא לחפש.ללכת רק לרב שגר בקרבתכם ….אנשי אמונה אבדו

 7. דני

  המקובלים הם שליחים של השטן הם מלא שדים הם עושים עבודת אלילים! עובדים את השטן השדים שולטים בהם בגלל זה רוב הרבנים מקובלים אונסים ילדים.

 8. משתמש אנונימי (לא מזוהה)

  עצוב מאוד שרב מקובל מתנהג כך אין רבנים היום רק אלוהים מספיק עים עבודת האללים הזאת אני בשוק שאנשים מבינים עליו

 9. רונאל

  חחח מקובל…התכוונתם לומר מוגבל…כי אלה המוגבלים האמיתיים שמנצלים את כוחם ומרותם על נשים במצוקה קשה שפונות אליו, כי זה עולם הערכים שלהן, אז בנות ונשים שכאלה אם אתן קוראות תגובה זו כדאי לכם לפנות לצינורות המקובלים ולא ל"מקובל" שמצהיר שהוא צינור אלוהים, כמה כאלה יש והנשים לא מפנימות…גם מתעשר על חשבונכן וגם מקבל את סיפוקו המיני, עאלק מקובל…מה עוד שיש לו גם עבר…הרי הוא יותר גרוע מאנס רגיל כי הוא משתמש בשם ה' לעשות זאת, אז אין דבר כזה מקובל…מציעה למגזר החרדי לעשות בדק בית טוב טוב על מה שקורה בחדרי חדרים אצלכם ועוד בשם ה'….

 10. משתמש אנונימי (לא מזוהה)

  כנראה שהאמונה של האנשים מעבירה אותם על דעתם מטומטמים יש הודעות ווטספ ששלח הרב לילדות עלזה את לא מטמינים

 11. אופלגר שרלי

  מה בדיוק הבעיה?
  החסידים המאמינים העלו לו קרבן, נתנו לו מעשר. ככה זה בכל הכתות. המאמינים עיניים כהות מראות את האמת מול העיינייהם. הסבב הקודם לא עזר. עכשיו סיבוב שני.
  ומה בדיוק עם כל המורשעים האחרים פינטו שמינטו. אשר המועמדים עומדים בדלתם לבקש תמיכה והכרה, אחר כך יש מועד פרעון לתמיכה.

 12. 8

  תתחילו לחשוב לבד ותפסיקו לסגוד למקובלים/שרלטנים. כל אדם מספיק חכם בשביל לקבל החלטות על עצמו ומשפחתו. מקובלים מטרתם בצע כסף ושליטה באחרים

 13. דוד

  רק לפני שנה הייתה ילדה שהעלילה על הרב דוד אריסון שאנס אותה.

  המשטרה והתקשורת עשו לו לינץ' ועשו הכל כדי להאשים אותו. הוא היה בכלא שנה שלמה.

  בסוף התברר שהילדה שיקרה ותפרה לו תיק והוא שוחרר.

  מסקנה: אסור להאמין לאף ילדה /אישה ללא הוכחות חותכות.

 14. יעל

  הבן אדם סוטה ורודף נשים יעידו עליו גדולי הדור הצדיקים שהלך אליהם להתחנן על נפשו.גדול דור העיד כי מדובר ברודף שמלות בסוטה טיפש אשר בשם הדת עושה הכל.

 15. אין עוד מלבדו

  ממש לא נכון הכל שקרים אני מכיר את הרב באופן אישי הוא היה אצלי מספר פעמים בבית הכול שקר אחד גדול מדינה של שקרני תתבישו לכם על מה שאתם מדברים על רבנים בושה וחרפה

 16. אבישג

  זה רב צדיק והכל בגלל אינטרסים ומי שלא ראה שישתוק בושה וחרפה לעם ישראל היום כל מטומטמת יכולה להכניס כל אחד לכלא תפחדו מה' אוי ואבוי לכם מיום הדין לא מקנאה במי שיוצא על צדיקים ה' יפרע ממנו הביעה שהרב הזה מוחל על כבודו ומבקש לא לקלל אפילו את מי שפוגע בו אם היה מקפיד לא היו עוברים את החג אני מקווה שמשמיים לא ימחלו על כבודו

 17. אנונימית

  אתם צריכים להתבייש המפשחה עשתה לאורך כול השנים מה שהרב אמר אפילו יצאו כנגד ההורים
  שחזרו בתשובה כי הרב אמר ההורים נתנו מעשרות לרב כשעבעל יצא לפנסיה על סהכ 40000
  תבינו כמה אומץ הנערות ואמא עשו הם מגינות על כול מי שנפגע ואין לו אומץ וכדאי שעוד לא יפגעו
  יכול להיות שהוא צדיק אבל הוא פדופיל זה שני דברים נפרדים אנא תפסיקו לעשות עוול למשפחה

 18. אנונימי

  אולי כול אחד יבדוק בבית שלו עם הכול בסדר
  לא יכול להיות שזה פעם שניה שזה חוזר על עצמו

 19. אבישג

  דיי לשקרים דיי… כבר. כל אחת שרוצה נקמה אומרת שנגעו בה ועוד מערבת ילדות אפה היית 9 שנים הסכמת שייגעו לך בילדה ולא פחדת על השאר? המשכת לשלוח אליו עוד ילדות?אוי לך מיום הדין אמא טיפשה ושקרנית שמחפשת נקמה בדרך הכי בזוייה. אנחנו יודעים שגרת בדירה של הרב בחינם וכשרצו את הדירה החלטת להתנקם. הבעייה שהרב כזה צדיק שאומר לא להקפיד ולא לקלל . אבל הוא צריך כבר להקפיד קצת כי המשפחה שלו סובלת מאנשים שרק היטיב איתם שנים על גבי שנים. דואג לכולם נותן עזרה של מזון לנצרכים בחגים וגם בימות השנה . אנשים כפויי טובה וחצופים אני מקווה שהקדוש ברוך הוא לא ימחל לכם על כבודו.ת י ז ה ר ו!!!

 20. חיים

  אנונימית?? מאיפה את מכירה את המשפחה ישקרנית???? הם שילמו חצי מהסכום שמשלמים על דירה כזאת. ובשנה האחרונה הם לא שילמו שקל כל הצקים חזרו. אני במקרה מכיר את המתלוננים טוב טוב. והם גם הפילו את עצמם עם כמה אנשים שהם סיפרו להם שהם עשו את זה בשביל כסף. אז אני מציע לך ולכל האנשים האחרים שמדברים על הרב להזהר מאוד מאוד כי מי שמדבר על הבנאדם הזה נפגע ומהר ואתם יכולים לשמוע אנשים בחוץ שפגעו בו והתחננו על נפשם וביקשו סליחה כי הם לא הבינו מאיפה כל הצרות נוחתות עליהם. אז אם אתם מאמינים באלוהים תזהרו כי הוא לא מוותר הרב כן מוחל לכולם אבל אלוהים לא. אתם אנשים טיפשים ומושפעים שחיים מסיפורים של אנשים קנאים וכפויי טובה. איך אתם מסוגלים להחליט עם הרב עשה את זה או לא? אתם הייתם נוכחים במקום? אני מציע לכם להמתין עם התגובות כי אלוהים לא סולח למי שעושה כזה עוול לבנאדם כזה.. ואנשים שרוצים להפיל את הרב עומדים מאחורי המשפחה הזאת בעד בצע כסף שסגרו להם כמה חובות שהיה להם הם מכרו את הרב. אבל אל תדאגו עוד מעט האמת תצא לאור ואתם תראו איך גם הסיפור של לפני 20 שנה אנשים יראו מי עמד מאחרי העלילה הזאת עוד מעט חכו יעמדו לכם האוזניים לדעת איזה חרא מסתתר מאחרי רבנים קנאים ומסריחים מכסף וכבוד.. היום הגדול כבר יגיע תחכו.

 21. חיים

  נכון צודקת שכחתי שאת זאת שגרת בבית ושילמת. יאללה חלאס חארטות ולחיות מסיפורים ושקרים. גם בזה הם משקרים לאן הגענו יאללהה

 22. הצדיק שרוצה להיות רב מה יש גם לי מותר

  מה הבעיה יש פוליגרף, אם הוא לא שלח הודעות שיוציא תדפיס, אם הם לא שלמו שכירות, אז שידרוש צילום ציקם מהבנק או יוצאו תדפיסי חשבון שלא נימשך סכום דומה של ההורים מתקופה המדוברת

 23. משתמש אנונימי (לא מזוהה)

  תמצאו חשבונכם האמת עוד תצא לאור בע"ה אנשים הזויים שמחפשים להפיל את כבוד הרב בן דוד יש אחד למעלה שיעשה את המלאכה כראוי ואתם אנשים רעים עוד תצתערו על מישפט ומישפט שהוצאתם בדמותו.

 24. אנונימי

  אותו אדם שאתם מעריצים עובדה שהיה סיפור לפני הרבה שנים איתו ורואים שיש עוד אנשים שכותבים לגנותו חברה תבדקו בדק בית מה קורה אצלכם

 25. שלומית

  תפסיקו להגיד שהמישפחה קיבלה כסף זה שקר גדול
  אתם פוגים במישפחה שנישלחה בשליחות להגן על הרבה נשים שפגע ועל כאלה שימנה שיותר לא יפגעו אתם חיים בעולם של דמיון תבדקו אצלכם בבית מה קורה עם האישה והבנות

 26. הצדיק שרוצה להיות רב מה יש גם לי מותר

  כמה אומץ יש לי שאני מלכלך על משפחה קשה יום מאחורי המקלדת, אני הכתוב שאני מכיר את האמא והיא זבל של בת אדם, אני הכתוב הבנות כול הלילה ברחוב, ושאני מכיר את הרב והוא צדיק כאילו הייתי שם החדרי החדרים בבית הכנסת, וגם שהם גרו חינם אין כסף בדירה של הרב, אבל אני לא הכתוב שום דבר שיוכל לזהות אותי, שלא יתבעו אותי הוצאת דיבה כי אז יפתחו לי את השושנה

 27. ללללללל

  מספיק לנהל את העולם יש אחד יחד שמנהל רק ה יתברך הוא שופט אמת וצדק גם אותך הוא ישפוט אחרי 120 שנה פה זה עולם של שקר ואסתר פנים. ה ירחם על כול מי שמדבר על הרב הוא בכלל על עם ישראל לשון הרע זה העברה אחי גרוע בתודה שאין עליה כפרה כפרה זה מה כתוב בזוהר רבי שמעון בר יוחא זכותו תגן עלינו ועל הרב בקרוב

 28. הצדיק שרוצה להיות רב מה יש גם לי מותר

  כמה אומץ יש לי שאני מלכלך על משפחה קשה יום מאחורי המקלדת, אני הכתוב שאני מכיר את האמא והיא זבל של בת אדם, אני הכתוב הבנות כול היום ברחוב וכול הלילה, ואני מכיר את הרב והוא צדיק כאילו הייתי שם החדרי החדרים בבית הכנסת, והם גרו חינם אין כסף בדירה של הרב, אבל אני לא הכתוב שום דבר שיוכל לזהות אותי, שלא יתבעו אותי הוצאת דיבה כי אז יפתחו לי את השושנה,

 29. אילנית

  חברה את נמצאים בכת יותר גרוע מגואל רצון הוא היה עושה שטיפות מוח לאנשים ובכלל רב לא צריך לדבר עם אישה נשואה בטלפון ובכלל לא עם נשים לא נשואות לכו תסתכלו טוב טוב בבית שלכם מה קורה עם האישה שלכם ועם הבנות

 30. שארפ

  לא הבנתי, יש הרבה אנשים שכותבים , אנחנו מכירים את האמא את האבא את הבנות, הם קבלו כסף גרו חינם בדירה של הרב מעללים, הוא עשה בשבילם, הם כפוי טובה, במשטרה, הייתם להוציא הרב שלכם מכלא, או שאתם רק מילים

 31. אילנית

  כול מילה בסלע סוף סוף אנשים מתחילים להבין שהמשפחה היא זאת שעושים לה לינץ וצער

 32. אחד שמכיר

  חברה יש לי רק כמה מילים קצרות על הרב
  למי שמכיר/ה אותי ולמי שלא
  אחכ אם תרצו תשפטו אם תרצו תחכו למשפט ונראה מה יהיה
  ראשית אתם צריכים לראות את הרב איך הוא נראה בשבת
  כולו לבוש בלבן מכף רגל עד ראש ממש מלאך אלוקים קדוש ואי אפשר לפספס זאת
  במשך למעלה מ 53 שנה הבן אדם בתענית דיבור כל שבת רצוף עד אחרי חצות לילה של מוצש
  מי שרואה אותו הולך ברחוב יוכל בקלות להבחין באש שהולכת איתו וסביבו
  במשך למעלה מ60 שנה הוא טובל ב4 בבוקר לפני התפילה
  במשך למעלה מ 60 שנה הוא מתפלל נץ כל בוקר אין יום אחד שפיספס ואפי כשהיה אחרי ארוע לבבי הדבר היחיד שהציק לו זה המניין בנץ והמקווה של כל בוקר ותו לא
  הראשון שהתחיל תפילות נץ בערים אשדוד ואשקלון בתקופה שאנשים לא ידעו מזה נץ בכלל
  הראשון שהתחיל קבלת שבת מוקדם כשעתיים לפני שבת כשאנשים לא הבינו מה הוא עושה בכלל
  הראשון שהלך עם בגדי לבן בשבת במדינה הזו
  והיום כולם אבל כוווולם בכל מקום פתאום מתפללים נץ הולכים עם בגדי לבן בשבת רק כי הבינו מהי הדרך האמיתית
  מי שהיה בשיעורים שלו מיד יבין שמדובר באוהב ישראל אמיתי אחד כזה שהמושג רוע לא נמצא אצלו וסביבו
  אחד כזה שכל כולו זה איך לעזור לאחר
  יעידו על כך נשים רבות שזכו להיפקד לאחר יותר מ10 שנים מיד אחרי שהגיעו עם בעליהן אל הרב
  וכן למעלה מ3000 בריתות בהן היה סנדק כשהבינו שאותו ילד הגיע לעולם מברכת הרב
  יעידו על כך עשרות חולי סרטן שהרופאים נתנו להם 3 או 6 חודשים לחיות והן עדיין חיים חלקם כבר יותר מ25 שנה
  יעידו על כך אנשים שנפלו ברוחם ונפשם גברים נשים וילדים כאחד שהתרוממו מיד לאחר שהיו אצל הרב
  יעידו על כך מאות זוגות שהשלום שורר בביתם לאחר מלחמות קשות ביניהם
  גם אם אשב עוד שבוע לכתוב לא אספיק לספר לכם אתם נפלאותיו של הרב ועל כולם יכולים להעיד הנושעים מבירכתו
  ועכשיו אני רוצה לדעת
  האם רב כזה שלמעלה מ60 שנה מתנהג אותו הדבר בדיוק עם אותו סדר יום עם אותם תפילות עם אותו המקווה עם אותם השיעורים עם אותה אהבת ישראל
  האם יכול לפגוע באדם כלשהו
  תשפטו בעצמיכם

 33. שארפ

  לאחד שמכיר, קראתי בצמא כול מילה שכתבת, אני מבין שבשבילך פדופיל זה אחד שיושב במרתף של ההורים שלו בגיל חמישים מלא קעקועים ושותה אלכוהול ועשה סמים בלי חשבון, אם תמונות של ילדות קטנות בגן שעשועים או בים שצילם בלי שהסביבה לא רואה אותו שכחת לרשום כמה תוארים יש לך בקרימולוגיה או בפסיכולוגיה

 34. מאמין ברבי יהודה שליט"א

  בושה וחרפה
  תאמין לאף מילה
  מדובר הרב גדול צדיק וירא שמיים
  אהוב על כולם
  כנראה שיש בעלי אינטרסים קטנים שמחים לעשות לרב רע
  אין לי ספק שהאמת תצא לאור והרב בע"ה יזוכה

 35. לשארפ

  כניראה שלא קראת את מה שהוא רשם אם אתה מדבר ככה בסוף אז כניראה שלא הבנת אותו. הוא מסביר לך שאיך יתכן שבנאדם ש60 שנה יש לו את אותו סדר יום וסדר בחיים יכול לעשות כזה דבר? הרי כמה אפשר לחיות בהצגה? יום יומים חודש שנה שנתיים? מדובר פה על 60 שנה אין שום פדופיל שיכול להסתתר ולעשות כזאת הצגה 60 שנה.. אבל למה אנחנו מדברים יותר מדיי? אנחנו היינו במקום? אנחנו שופטים? אנחנו אלוהים? יש אחד שיושב למעלה והוא מנהל הכל ואנחנו נצטרך לשבת ולחכות בלי להביע דעה וניראה מה יקרה. כי אני מציע לכל אלה שמלכלכים על הרב להמתין בסבלנות. ואתם יכולים גם לשמוע סיפורים על כאלה שדיברו עליו ופגעו בו איך הם באו להתחנן על נפשם…
  ודרך אגב יש פה מישהו שאמר שיש הודעות. ניראה לך שאם היה הודעות לא היית רואה אותם בחוץ בכתבות? ניראה לך שהמשטרה לא היתה מפרסמת את זה? עזבו אותכם מקישקושים חברה אל תכשלו בלשון הרע ובטח שלא בהוצאת דיבה. תחכו בסלנות ואתם תראו איך האמת תצא לאור

 36. אילנית

  כולכם מדברים על המישפחה שהיא כך וכך והיא שקרנית
  אבל שכחתם דבר אחד מאוד חשטב את הפדופיל הזה תפסו כמה פעמים אז תעשו את החשבון לבד מה קורה וכול הכבוד למישפחה

 37. משתמש אנונימי (לא מזוהה)

  ההההה המשפחה שקרנים אבוה של שקרנים לפני כמה שנים האמא אמרה שהילדה שלה לא עלינו חולה במחלה סרטן ביקשה תרומות והעזרה כדי לקנות תרופות לא היה ולא נברא שקר שקרים זה אני יודע מקרוב

 38. משה

  אילנית את אשה שפלה וטיפשה על מה תפסו אותו בדיוק לפני כמה שנים? את מדברת על לפני 20 שנה שתפרו לו תיק עם כלתו שדרך אגב גם היא מודה היום שלא היה ולא נברא שום דבר מעולם והיא מאויימת ברצח אם היא תדבר. אז תחליטו הוא פדופיל או שהוא הולך עם נשים מבוגרות? אני יענה לך תשובה פשוטה. לפני 20 שנה תפרו לו תיק כדי להשחיר את השם שלו וה5 חודשי עבודות שרות שנגזרו על הרב הראו כמה הכל חארטה. אבל היום רצו שהוא ישב בכלא אז הלכו על קטינות. חכי עוד מעט יעמדו לך האוזניים שיתחיל להתנהל המשפט ואת וכולם ידעו את האמת. אלא אם את מסתתרת מאחרי המקלדת בשם אילנית ואת מאלה שמנסים להכפיש ולהפיל את הרב. אתם לא מבינים שלא יעזור שום דבר הרב הזה לעולם לא ייפול יש לו סיעתא דשמיא שאין לשום בנאדם בעולם וסיעתא דשמיא כזאת יש רק לבנאדם שלא פוגם בברית וזה רבי יהודה בן דוד ה' ישמור לנו אותו עד 120

 39. יגאל

  לכול האנשים שהם מלכלכים תיתנו את הדין ותגידו בסוף איזה עוול עשינו מעניין כולם מכירים אותם מעלילים עליהם שלקחו כספים יש לכם הוכחה כתובה עם לא אז יאלה שקט אחלס

 40. אברהם ביטון

  פשוט אנשים מדברים מתוך בורות אין שום קשר לכמה שנים הולך בבגדי לבן או קם לנץ חכמנו נתנו לנו כלל אין אפוטרופוס לעריות וככל שהאדם גדול יותר יצרו גדל יותר הגמרא מספרת על רב עמרם חסידא שכמעט וחטא עם נערה שהציל אותה משבי ומרוב התאווה הרים סולם לחדר שבו שהתהה שבוקשי יכולים להזיז אותו מספר אנשים עד שצעק אש אש בבית עמרם באו השכנים ואמר להם צעקתי להנצל מהאש של היצר ולא חטא .לכן כל התיאורים על צבע הבגד או מתי הוא קם זה לא רלוונטי.צדיק אמיתי נמנע מלהפגש עם נשים ואם כן רק בנוכחות הבעל שלהן כמו כן יש דיני יחוד כל זאת לעשות גדר ולא ליפול חלילה .בנוסף לעברה הגדולה של חילול השם שאין לה כפרה רק ביסורין ומיתה אז חכמים היזהרו בדברכם מאחל שאכן יצא זכא ויתקדש שם השם יתברך והקבה יצלינו מניסיון ומיביזיון

 41. אחד שיודע יותר טוב ממך

  כאחד שביקר את הילדה במרכז שניידר בתקופה הקשה, בושה וחרפה לך, ניראה שהרב שלך לא לימד אותך מה זה לשון הרע עכשיו ניראה אותך גבר ומתנצל

 42. דדדדד

  קודם כל הרב לא דיבר מעולם לשון הרע על מישהו אתה כנראה עדיין לא יודע באיזה רב מדובר בעזרת השם רק בעזרתו בקרוב נדע כולם מי זה רבי יהודה בן דוד ויוסף שנית אם זה לא נכון אני כן מתנצל ואין לי בכלל בעיה אנחנו למדנו לברך אנשים ולא חס ושלום ההפך אני אשמח תשלח את שם הילדה והאמא נברך אותה בלי נדר בפתיחת ההיכל אבל אתם ולכם יש בעיה גדולה עם לשון הרע והוצאת דיבה שאין לזה כפרה לא בעולם הזה ולא בעולם הבא

 43. משה

  גב במקרה הקודם עם הכלה כל מי שדיבר על הרב חלה בסרטן אז שאף אחד לא יגיד משהו שהוא לא יודע

 44. אילנית

  אולי מספיק עם השקרים וההפחדות תביא הוכחות שאנשים חלו עם לא אז די פשוט אתם סתם מפחיגים נשים שרוצות לקום ונגיע הזמן עצוב שככה אתה מדבר "משה"

 45. שארפ

  אז בהתחלה אמרו שהאמא ממציאה סיפורים ועכשיו זה נכון היא מדברת על הרב שלכם טוב לדעת איזה סוג אנשים הולכים אחרי רב כזה משה היקר מאחל בריאות כי יהודי אתה לא

 46. אסי

  אילנית מה לך ולתפילות יטיפשה ישפלה קחי מילה שלי ואת לא מסיימת את השנה שלך. ואם תסיימי אותה את תסיימי אותה עם סרטן שיתפשט לך בכל הגוף את וכל אלה שמדברים על הרב. אל תתפלאו אם פתאום הילדים שלכם או אתם תתחילו ליהות חולים ולהתרוצץ בין בתי חולים. ואת אילנית שדיברת ככה אני מאןד מרחם עלייך ועל הכימו שאת הולכת לעבור

 47. שארפ

  אסי ההתנהגות שלך אמרה בעצם הכול על הרב שלך אני מאחל לך ולמשפחה שלך רק בריאות, אילנית צאי מזה אחותי את יותר טובה מזה בוא לא נעמוד במקום שלהם

 48. אנונימית

  חברה תלמידים אתם יודעים את האמת שהוא עשה את זה פשוט אתם מהופנטים

 49. לכל חלושי השכל

  מסופר על הרב אלישיב כמדומני שהיו לו מתנגדים באותה תקופה ובאחד הימים התקיימה הפגנה תחת ביתו והיה שם אדם אחד שהיה רועש יותר מדי ועשה הרבה מהומות נגד הרב אלישיב ולאחר תקופה הגיע אביו של אותו אדם לרב וביקש ממנו שימחל לבנו על מה שיצא נגדו כי הוא חולה במחלה קשה מאוד וסובל מאוד אמר לו הרב אלישיב ותקשיבו טוב למה שהוא אמר לו ותתחרטו על דבריכם מהר מאוד לפני שיהיה מאוחר מידי וזה מה שאמר לו הרב:"אני מוחל אבל כתוב בגמרא בפסחים שכל מי שמדבר על צדיקים אין ארוכה{רפואה} למכתו" אז אני מציע לכל השפלים שמעיזים בכלל לפצות את פיהם נגד הרב שליט"א הזהרו בגחלתן של צדיקים אנחנו מכירים את כבוד הרב ויודעים אני מדגיש יודעים שאין עוול בכפיו ויודעים מי היו אביו וסבו וסבא סבו וכן הלאה שהיו קדושי עליון ויש לו זכות אבות ויגנו בעדו שיצא האמת הטהורה לאור ויגנו בעד כל ישראל אמן ואמן

 50. אילנית

  אולי מספיק עם זה אבא שלו היה צדיק אז זה לא אומר כלום זה כמו שהיה לדוד המלך שהיה צדיק ילדים שמרדו ועשו מעשים לא טובים ותפסיקו לקלל עם באמת אתם תלמידים כי זה הרי מה שהוא לימד אז מה שנוח אתם לוקחים שבו בשקט יש הרבה נשים שיש להם שקט נפשי כול אותו תקופה עכשיו רק לצערינו הם לא קמות

 51. דוד

  שקר!
  הרב עזר למשפחה הזו בדירה שהיתה לו נתן להם במחיר סימלי, ואחרי שביקש שיפנו את הדירה המשפחה מתנכלת ברב, ודבר מאד מוזר איך אותה ילדה שלכאורה נאנסה הייתם שולחים אותה לבית הרב עם צ'ק ע"מ לשלם שכר דירה הרי הוא איש מסוכן שפגע בה מינית

 52. אילנית

  הדירה שייכת לבן שלו והם שלמו במזומן ולא בצקים פשוט אתם דוחים שאתם מגינים על פידופיל שהורשע בעבר על מעשה בכלה שלו תעשו חשבון נפש

 53. שארפ

  עכשיו אפשר להגיד פדופיל מורשע וגם לא היה ולא יהיה מעולם רב, בסך הכול רואה חשבון סוטה ונוכל,אמרתי לכם

 54. משתמש אנונימי (לא מזוהה)

  אנחנו אוהבית את כבוד הרב ממשפחת מכלוף ששון ובתיה היזהרו מגחלתן של צדיקים הקדוש ברוך יוצי את האמת לאור מהאנשים כפוי טובה כבר בעלילה הראשונה לפני 20 שנה הרב קידש אותנו והשקרנית העלילה על הרב והרב היה באולם איך יכול להיות אויבאבוי למישרק יעז לדבר על הרב כולו קודש קודשים זצדיקהכי אמיתי

 55. משתמש אנונימי (לא מזוהה)

  אין על רבי יהודהשליטה אוהבים אותך משפחת מכלוף אשקלון תזהרו הרב מלו צדיקים ניסתרים כדאי ומהר למי שמנסה לשים רגל לרב שיתחרט ויודה שזה עלילת שו

🔔

עדכונים חמים מ"כאן דרום אשקלון"

מעוניינים לקבל עדכונים על הידיעות החמות ביותר בעיר?
עליכם ללחוץ על הכפתור אפשר או Allow וסיימתם.
נגישות
הורידו את האפליקציה
לחוויה מהירה וטובה יותר
הורידו את האפליקציה
לחוויה מהירה וטובה יותר