שמעוני ובוסקילה עם ח"כ ביטן
שמעוני ובוסקילה עם ח"כ ביטן

שמעוני ובוסקילה ממשיכים יחד: "החלטת הוועדה לא משפיעה"

לאחר שאתמול הודיעה הוועדה המוניציפלית של הליכוד כי המפלגה לא תתמוך במועמדות של איתמר שמעוני לראשות העיר, היום נמסר ממטה שמעוני כי השותפות עם בוסקילה ממשיכה למרות החלטת הוועדה

פורסם בתאריך: 17.9.18 14:14

במטה הבחירות של איתמר שמעוני, משדרים עסקים כרגיל, זאת למרות החלטת הוועדה המוניציפלית של הליכוד. על פי ההחלטה, המפלגה לא תתמוך בשום מועמד לראשות העירייה ובכך נדחתה הבקשה לתמוך בשמעוני לראשות העירייה.

אלא שלמרות ההחלטה, במטה שמעוני אומרים כי החלטת הוועדה לא ממש משפיעה על השותפות עם בוסקילה שתמשיך להתקיים, "אנו נמצאים בעיצומה של מערכת בחירות לקראת קו הסיום וערוכים ליום הבחירות עם אלפי פעילים שמחכים לקריאה להסתערות להבאת התומכים שאוהבים את אשקלון ובוחרים איתמר שמעוני. איתמר שמעוני חתם על הסכם עם מועמד מח"ל בעיר אשקלון מישל בוסקילה על ריצה משותפת לראשות העיר. מישל ביצע צעד אצילי ובמסגרת ההסכם ימונה לממלא מקום רה"ע וידחוף יחד עם אלפי התומכים את איתמר לראשות העיר, על ההסכם חתום גם ב"כ הסיעה ח"כ דוד ביטן".

השר כץ עם שמעוני ובוסקילה

השר כץ עם שמעוני ובוסקילה

עוד נמסר מהמטה: "אנו לא מתייחסים לרעשי רקע. במסע בחירות ישנם רעשים לכאן או לכאן. אנו דבוקים במטרה, ההסכם הוא עם מישל ויד ביד נצעד אל עבר הניצחון בסיבוב הראשון בעזרת ה'. היום הוועדה תחליט כך, מחר תחליט אחרת. זה לא מה שאמור להשפיע על הקמפיין שלנו אני ממשיכים באותה הדרך".

החלטת הוועדה מאתמול באה ימים ספורים לאחר שמטה שמעוני הודיע בחגיגיות על תמיכת הליכוד בראשות מישל בוסקילה במועמדות של שמעוני לראשות העיר.

רוצים להישאר מעודכנים?

הצטרפו לוואטסאפ של "כאן דרום אשקלון"

הצטרפו לטלגרם של "כאן דרום אשקלון"

חדש! "כאן דרום אשקלון" בטוויטר

אפליקציית "כאן דרום אשקלון" באנדרואיד או באייפון


הוועדה המוניציפלית שבראשה עומד חיים ביבס, יו"ר השלטון המקומי וחברים בה יחיאל זוהר, ראש עיריית נתיבות וג'קי לוי סגן שר השיכון, כתבה בדברי ההסבר לדחיית הבקשה כי "בהתאם לחוות דעתו של היועץ המשפטי של הליכוד, עו"ד אבי הלוי, הסכם זה לא נערך ונחתם בהתאם להנחיותיו ולחוות דעתו שפורסמו לפיהן , כל הסכם פוליטי שהליכוד צד לו ייערך וינוסח על ידו, ולאחר מכן יאושר, ייחתם וידווח לרשויות הנוגעות בדבר בהתאם לחוק, ‏בהתאם להנחיותיו ובהתאם לחוות דעתו. החלטת הוועדה בנוגע לבחירות באשקלון התקבלה ביום 22.4.2018 והיא קובעת כי הליכוד ‏יגיש רק רשימת מועמדים למועצת העיר – זאת שנבחרה על ידי מועצת סניף אשקלון, בהתאם לחוקת הליכוד. החלטה הוועדה מיום 22.4.2018 בעינה עומדת".

 

תגיות:

אולי יעניין אותך גם

תגובות

7 תגובות
 1. קובי מיכאל

  "דבוקים להסכם" נכתב כציטוט בגוף הכתבה, כנראה שלא מדובר בטעות סופר (יש לומר דבקים בהסכם) אלא בשיקוף של אמת מטרידה של מי שזורים חול בעיני הציבור, מנסים ללהטט במילותיהם ולהציג אינטרסים אישיים שלהם כאילו באמת טובת העיר ותושביה לעיניהם. השניים שלא מצמצו אפילו עת שיקרו במצח נחושה אודות תמיכת הליכוד וראש הממשלה נתניהו במהלך האיחוד ובאיתמר שמעוני כמועמדם לראשות העיר, לא מתבלבלים גם כאשר האמת המרה מוטחת בפניהם קבל עם ועולם. השקר, הכחש והולכת שולל הם לא מקרה חד-פעמי וייחודי לעניין זה ואף לא תוצאה של חוסר הבנה את המתרחש, כי אם דרך חיים והתנהלות. אלו שבשקר נאלח ניסו להוליך ציבור שלם בכחש, הם אלו ששיקרו בעבר בנוגע למקרים אחרים ואלו שימשיכו לשקר בעתיד. במובן זה, לומר על השניים "הלך הזרזיר אצל העורב", הוא בבחינת הוצאת דיבה ועלבון צורב לזרזיר ולעורב גם יחד.

 2. אלי

  אשקלון זקוקה לשר התחבורה ישראל כץ דחוף.תיראו מה הולך בברנע בבוקר בית משוגעים, בשביל לקחת את הילדים לבית ספר לוקח ארבעים דקות.ועוד בונים מרכז מסחרי,ועוד בלוקים.מי שיכול לעזור בתקצבים זהרק השר ישראל כץ.בזכות הקשרים שיש לאיתמר עים השר כץ אשקלון תרויח.האם תומר,עייש,אטיאס,יכולים להביא את ישראל כץ לאשקלון,

 3. שירה

  קובי מיכאל ממורמר אתה זה שמנגח את תומר גלם שפתח בית כנסת לתלמידי חכמים תתבייש לך יום הדין מחר

 4. קובי מיכאל

  ומה יאמרו כעת לאחר שהליכוד אמר את דברו סופית והסכם שיתוף החבירה מתנפץ לאלפי רסיסים? האם זו תהיה קריאת השכמה לתושבי אשקלון? מה עוד צריך לקרות כדי שנפנים כולנו במי ובמה דברים אמורים? קומו התנערו אשקלונים והפעם בחרו במה שבאמת ראוי לכם ואתם לו.

🔔

עדכונים חמים מ"כאן דרום אשקלון"

מעוניינים לקבל עדכונים על הידיעות החמות ביותר בעיר?
עליכם ללחוץ על הכפתור אפשר או Allow וסיימתם.
נגישות
הורידו את האפליקציה
לחוויה מהירה וטובה יותר
הורידו את האפליקציה
לחוויה מהירה וטובה יותר