השר כץ עם שמעוני ובוסקילה
השר כץ עם שמעוני ובוסקילה

מטה שמעוני: "הליכוד תומך באיתמר"; הליכוד: "לא תומכים באף מועמד"

בהודעה שנשלחה ממטה הבחירות של איתמר שמעוני נמסר כי הליכוד באשקלון בגיבוי של נתניהו תומכים בשמעוני לראשות העירייה. אלא שראש הוועדה המוניציפלית של הליכוד, חיים ביבס טוען כי הליכוד כרגע אינו תומך באף מועמד לראשות עיריית אשקלון

פורסם בתאריך: 13.9.18 17:26

     

"רשימת 'הליכוד' בראשות מישל בוסקילה ובגיבוי ראש הממשלה מר בנימין נתניהו בהודעה: תומכים באיתמר שמעוני לראשות עיריית אשקלון", כך נמסר ממטה הבחירות של איתמר שמעוני. זאת לאחר שנחתם הסכם בין בוסקילה לבין שמעוני במסגרתו הסיר בוסקילה את מועמדותו והביע תמיכה בשמעוני.

חיים ביבס ובנימין נתניהו. צילום תומר אפלבאום

יו"ר הוועדה המוניציפלית, חיים ביבס עם רה"מ בנימין נתניהו. צילום תומר אפלבאום

אלא שמנגד, הגוף שאמור לאשר את תמיכת המפלגה במועמד לראשות העירייה, היא הוועדה המוניציפלית של הליכוד בראשותו של חיים ביבס, יו"ר מרכז השלטון המקומי. בשיחה עם "כאן דרום" אמר ביבס כי אכן הוגשה בקשה מצד שר התחבורה ישראל כץ לתמוך בשמעוני, אלא שנכון לעכשיו לא התקבלה כל החלטה בעניין: "תתקיים ועדה בעוד שבוע, הוועדה תתכנס, תדון ותקבל החלטות בהתאם אחרי שתשמע את הסניף. כרגע, לא תומכים באף מועמד לראשות עיריית אשקלון".

שמעון אסולין

"עוד לא החלטנו". שמעון אסולין

נכון לעכשיו גם בסניף הליכוד עצמו לא ממהרים להביע תמיכה בשמעוני, "עוד לא החלטנו ואנחנו נסכם את הדברים מול הוועדה המוניציפלית. ההסכם לא סגור ולמיטב ידיעתי ביבי נתניהו לא מעורב בזה", מסר יו"ר מועצת סניף הליכוד באשקלון, שמעון אסולין.


באותו עניין:


נכון לעכשיו כבר ישנו הסכם בין בוסקילה לשמעוני, הסכם עליו חתן גם ח"כ דוד ביטן, לפיו אם שמעוני ייבחר והליכוד באשקלון יקבל רק מנדט אחד, בוסקילה עצמו יכהן כממלא מקום ראש העירייה בשכר.

ממטה הבחירות של איתמר שמעוני נמסר: "נחתם הסכם עם הליכוד באשקלון בראשות מישל בוסקילה, ההסכם קיבל את הגיבוי של רוה״מ מר בנימין נתניהו, שר התחבורה, המודיעין ויו״ר מזכירות הליכוד מר ישראל כץ, ח״כ מר דוד ביטן בא כח סיעת הליכוד, שרי וחברי התנועה. רשימת ״הליכוד״ בראשות מישל בוסקילה בחנה את הנושא ממספר זוויות והגיע למסקנה כי האחדות והחיבור זהו הדבר הנכון לעיר ובכך החליטה לתמוך באיתמר שמעוני לראשות העיר. בעקבות בחינת פני השטח ורצון טובת העיר מישל בוסקילה עשה ויתור לאומי והחליט לאחד כוחות עם שמעוני לטובת הנהגת העיר וכדי לנהל ולהוביל את העיר אשקלון למקומות הראויים לה".

שמעוני ובוסקילה עם ח"כ ביטן

שמעוני ובוסקילה עם ח"כ ביטן

מטעמו של מישל בוסקילה נמסר: "לאחר בחינת הדברים עם צוות הליכוד בראשות ראש ממשלת ישראל מר בנימין נתניהו הגענו להחלטה שטובת העיר הינה לחבר ולאחד את עוצמת מפלגת השלטון בכך שנתמוך באיתמר שמעוני לראשות עיריית אשקלון. אין לי ספק שבעזרת ה׳ המערכה הפוליטית תינעל בסיבוב הראשון בניצחון סוחף של איתמר שמעוני ותנועת הליכוד תחזור להנהיג ולהוביל את העיר להישגים חסרי תקדים. כידוע לכם, העיר אשקלון נמצאת בפרשת דרכים ולקראת ביצוע פרוייקטים לאומיים ואין לי ספק שחיבור מבורך זה וקבלת העוצמה בדמות תמיכה של מפלגת השלטון תוביל ליישום התוכניות על הצד הטוב ביותר וכל זאת לרווחת הציבור. אין זה סוד שאיתמר הוא חבר קרוב איתו אנו עוברים כברת דרך ארוכה ומשמעותית. אני מאמין בלב שלם כי איתמר הוא האדם הנכון להוביל ולהצעיד את העיר למחוזות הראויים לה וכן אני סמוך ובטוח שאיתמר יצא מנצח בסביבו הראשון ואשקלון תחזור לשגשג ולהוביל כעיר מרכזית, מפותחת ומודרנית".

מטעמו של איתמר שמעוני נמסר: "אני נרגש מתמיכתה של מפלגת השלטון בראשות ראש ממשלת ישראל מר בנימין נתניהו בהתמודדותי לראשות עיריית אשקלון. הסחף והתמיכה הגואה לה אני זוכה מהציבור ומהמפלגות השונות מכל הקשת הפוליטית מחממת את ליבי ובעזרת ה׳ תוביל אותנו לניצחון בסיבוב הראשון. חברי מישל בוסקילה הינו איש של עשייה וערכים. אני משוכנע שמישל יביא איתו את הידע, הניסיון והקשרים החשובים עם הנהגת המדינה ויהיה חלק בלתי נפרד מהנהגת העיר. הוא קיבל החלטה אמיצה ונבונה בכך שהחליט להסיר את מועמדותו לראשות העיר ולהצעיד יחד איתי את העיר לשגשוג, הצלחה ולמימוש הפוטנציאל העצום של העיר שלנו. כמו כן, ברצוני להודות לשר התחבורה, המודיעין ויו״ר מזכירות הליכוד מר ישראל כץ, ח״כ מר דוד ביטן בא כח סיעת הליכוד ושרי וחברי התנועה על התמיכה והאמונה בעיר אשקלון. החיבור הזה חשוב ומבורך עבורינו ובימים הקרובים נדווח ונעדכן על חיבורים משמעותיים נוספים".

תגיות:

תגובות

אולי יעניין אותך גם

🔔

עדכונים חמים מ"כאן דרום אשקלון"

מעוניינים לקבל עדכונים על הידיעות החמות ביותר בעיר?
עליכם ללחוץ על הכפתור אפשר או Allow וסיימתם.
נגישות
הורידו את האפליקציה
לחוויה מהירה וטובה יותר
הורידו את האפליקציה
לחוויה מהירה וטובה יותר