יום רביעי, 13 אפריל 2022
יום רביעי, 06 אפריל 2022
יום ראשון, 03 אפריל 2022
יום שישי, 01 אפריל 2022
יום שלישי, 29 מרץ 2022
יום שישי, 25 מרץ 2022
יום שלישי, 22 מרץ 2022

קוקאין בגופה של בת 4: כתב אישום יוגש נגד הוריה

הצהרות תובע - הוגשה לפני זמן קצר נגד זוג הורים בחשד לעבירות של הדחת קטין לסמים מסוכנים.
חוקרי תחנת אשקלון פתחו בתאריך 8.3 בחקירת זוג הורים תושבי אשקלון (39, 46), בעקבות דיווח שהתקבל מבית החולים ברזילי אודות בתם הקטינה כבת ה-4, לאחר שבבדיקות שנערכו לה בבית החולים, התגלו שרידי סם מסוכן מסוג קוקאין ובעקבות כך אינה חשה בטוב.
מעצרם של החשודים הוארך מעת לעת בבימ"ש, בזמן שחוקרי המשטרה גיבשו את חומר הראיות וחוות הדעת הרפואיות, שלבסוף הובילו היום להגשת הצהרת התובע נגדם והארכת מעצרם עד לתאריך 24.3.22, בו צפוי נגדם כתב האישום.

כתב אישום יוגש נגד הורים מאשקלון על התעללות בבתם הפעוטה

הצהרות תובע - הוגשה לפני זמן קצר נגד זוג הורים בחשד לעבירות תקיפה והתעללות בקטין חסר ישע.
חוקרי תחנת אשקלון פתחו בתאריך 2.3 בחקירת זוג הורים תושבי אשקלון בשנות ה 30, בחשד לעבירות התעללות בקטין חסר ישע על ידי אחראי, זאת בעקבות דיווח שהתקבל במשטרה מבית החולים ברזילי, אודות בתם הפעוטה כבת ה-4 חודשים, שלאחר סדרת בדיקות עלה החשד לפגיעות של שברים ופגיעה בראשה בעקבות תקיפה שבוצעה ע"י החשודים.
מעצרם של החשודים הוארך מעת לעת בבימ"ש, בזמן שחוקרי המשטרה גיבשו את חומר הראיות וחוות הדעת הרפואיות, שלבסוף הובילו היום להגשת הצהרת התובע נגדם והארכת מעצרם עד לתאריך 25.3.22, בו צפוי נגדם כתב האישום.
יום שני, 21 מרץ 2022
יום חמישי, 17 מרץ 2022
יום שני, 14 מרץ 2022
יום חמישי, 10 מרץ 2022

היום בוצע תרגיל חדירת מחבלים לחוף אשקלון

כחלק מהיערכותו של המחוז הדרומי במשטרה על כלל מרחביו, לכיש, נגב ואילת, לתרחישי קיצון שונים, תרגל היום המחוז את כלל תחנות המשטרה והמרחבים, במטרה לשפר ולייעל את המוכנות המבצעית ומתן מענה מיטבי ומהיר ב'שעת המבחן' בה יתרחשו אירועי אמת.
בין התרחישים שתורגלו, חדירת חוליית מחבלים דרך הים לחוף אשקלון, חדירת כלי טייס בלתי מאויש עם מטעני חבלה באזור שער הנגב, הפרות סדר נרחבות באזור הנגב, שיגור ונפילת רקטות בתחומי העיר באר שבע וניסיון חדירת מחבל לתחומי העיר אילת.
בסיום התרגיל, מפקד המחוז הדרומי, ניצב פרץ עמר קיים הערכת מצב בה ציין, "במסגרת התרגיל, התמודדנו עם מספר אירועי פח״ע וסד"צ מורכבים שהצריכו התמודדות של שוטרי המחוז, שגילו נחישות וחתירה למגע עם מחבלים ואל מול הפורעים שהפרו סדר במספר מוקדים באזור הנגב. התרגול של התרחישים השונים בזמן שגרה, ללא ספק מכין אותנו בצורה הטובה ביותר לתת מענה מבצעי יעיל ומהיר בזמן אירועי חירום, והיום אחרי התרגיל המוצלח, נוכחנו לדעת שהמפקדים והשוטרים בשטח נחושים לפעול ככל שנידרש על מנת לדכא את המחאות, להשיב את הביטחון לאזרחים ולמצות את הדין עם מפירי החוק".
יום ראשון, 06 מרץ 2022
שבת, 05 מרץ 2022
יום רביעי, 23 פברואר 2022
🔔

עדכונים חמים מ"כאן דרום אשקלון"

מעוניינים לקבל עדכונים על הידיעות החמות ביותר בעיר?
עליכם ללחוץ על הכפתור אפשר או Allow וסיימתם.
נגישות
הורידו את האפליקציה
לחוויה מהירה וטובה יותר
הורידו את האפליקציה
לחוויה מהירה וטובה יותר