דהרי בישיבת המועצה
דהרי בישיבת המועצה

חי דהרי: "אמשיך בפעילות ציבורית"

המשנה לראש העירייה, חי דהרי נפרד מכסאו במועצת העיר במכתב סיכום ומצהיר כי ימשיך בפעילות ציבורית ובכך רומז כי הוא עשוי להמשיך במסגרת פוליטית אחרת

פורסם בתאריך: 6.11.17 16:48

     

ביום רביעי שעבר, הניח המשנה לראש העירייה חי דהרי,  מכתב ההתפטרות שלו מתפקידו ומכהונתו במועצת העיר.

כפי שפורסם לראשונה ב"כאן דרום", הדבר נעשה בעקבות ביקורת בתוך סיעתו לאחר שבנו נרשם לבית ספר של ש"ס ולא לבית ספר המזוהה עם סיעת "אחדות בתכלית".

היום פרסם דהרי מכתב לציבור ובו סיכם את עשייתו והצהיר כי ימשיך בפעילות ציבורית, מה שמרמז אולי גי נראה אותו במפלגה אחרת.

"תושבים יקרים, במשך שלוש וחצי שנים, הייתה לי הזכות הגדולה לשרת אתכם ממועצת העיר", פתח דהרי את מכתבו. "במהלך כהונתי הקדשתי שעות רבות למענכם הציבור, ללא קבלת תמורה אלא רק מתוך שליחות אמיתית ורצון לראות שינוי.

דהרי. צילום: מישל ביטון

"במסגרת התפקידים והסמכויות אשר הואצלו לי, תמיד עמדה בראש מעייני הדאגה לנוער הנושר ולכן דאגתי לתקציבים עבור פרויקטים לצורך צמצום תופעה זו, קידמתי תוכניות וכתתי את רגליי בין משרד המשלה בכדי להביא תקציבים אשר יסייעו למנוע מעוד בני נוער לנשור מבתי הספר.

 

"בנוסף, המסגרת היותי ממונה על התרבות התורנית, דאגתי להעלאת הרף בכל מופעי התרבות התורנית ושמתי את אשקלון על המפה הארצית בתחום זה.

באותו עניין

"כמי שעמד בראשן של הוועדות החשובות בעירייה כמו ועדת בניין ערים, ועדת הכספים וועדת המכרזים, זכיתי להכיר את אנשי המקצוע המלווים את הוועדות הללו אשר סייעו רבות בניהול הועדות בצורה מקצועית, בסדר מופתי ובשקיפות.

דהרי ואלי ישי. צילום: דוד לוי

"תושבים רבים פנו אליי בבקשות כאלו ואחרות, וכל תושב באשר הוא זכה בלשכתי לאוזן קשבת ולעזרה צמודה מול הרשות בכל נושא. המוטו שלי לאורך הכהונה היה עשייה ולא הצהרות, וזה בדיוק מה שהשתדלתי לתת במהלך הכהונה, עשייה".

בסיום המכתב מדגיש דהרי: "חשוב לי לציין כי אמנם התפטרתי ממועצת העיר, אך לא התפטרתי מהעשייה הציבורית. עוד נכונה לי דרך ארוכה בתחום זה ואני אעשה אותה.  לא אשיב ריקם את האהבה הרבה אותה אני מקבל מכם ואת האמירה החד משמעית המלווה אותי בימים האחרונים – "אל תעצור, תמשיך"

"לסיום, אני רוצה להודות לכל מי שעזר ותמך בי במשך כל התקופה: הורי רחמים ולאה, אשתי תהילה ושלושת ילדי שירה, עילאי יוסף ונועם הי"ו. בנוסף לכל חברי הקרובים והרחוקים, חברי למועצת העיר וחברי סיעתי, ובראשם ראש העיר, תומר גלאם ולנשיא התנועה הרה"ג יצחק ברדא שליט"א.

"ה' יהיה בעזרי ואמשיך לפעול מכל מקום שאהיה למענכם, ציבור יקר על מנת להפוך את אשקלון למקום טוב יותר לחיות בו".

תגיות:

תגובות

אולי יעניין אותך גם

🔔

עדכונים חמים מ"כאן דרום אשקלון"

מעוניינים לקבל עדכונים על הידיעות החמות ביותר בעיר?
עליכם ללחוץ על הכפתור אפשר או Allow וסיימתם.
נגישות
הורידו את האפליקציה
לחוויה מהירה וטובה יותר
הורידו את האפליקציה
לחוויה מהירה וטובה יותר