חבר הכנסת מיקי זוהר
חבר הכנסת מיקי זוהר

"אני מוכן לשרוף אותך ואת ילדיך": תושב אשקלון מואשם כי איים על ח"כ מיקי זוהר

צרור האיומים מסמר השיער שכתב יבגני קמינר מאשקלון לחבר הכנסת מהליכוד, הביא למעצרו ולכתב אישום בגין איומים. "תוכן הדברים לטעמנו חוסה תחת חופש הביטוי", מסר סנגורו של קמינר

פורסם בתאריך: 19.7.20 16:48

חבר הכנסת מיקי זוהר עבר בשבועיים האחרונים טלטלה תקשורתית וזכה לביקורת רבה לאחר שהתראיין לכאן 11 והתבטא בצורה שהצליחה להתסיס את מתנגדיו הפוליטיים.

בראיון המדובר אמר זוהר למראיין ירון דקל: "יש שאומרים שאני אוהב כוח. תראה, אדם חכם לימד אותי שיש את שלושת הכ"פים: כוח, כבוד וכסף. בדרך כלל אדם לא יצליח להשיג את כל השלושה. לכן, אני מבין שלושת הכ"פים, עובד בעיקר על הכ"ף של הכוח ומקווה מאוד שבסוף היא תקנה לי גם את הכ"ף של הכבוד".

למחרת אותו שידור ספג כאמור זוהר ביקורת קשה על דבריו, אבל שרשור הודעות שהתקבלו בתיבת ההודעות שלו בפייסבוק מתושב אשקלון הצליח להוציא אותו משלוותו (השגיאות במקור): "כמה שאתה טיפש בבור ועם הארץ שלוחים מטומתם. ריקבון סירחון אני מאחל בתור אזרח מדינת ישראל שתידאג בתאונה אמן מאחל מחלות קשות לילדים שלך מוות ביסורים וכל משפחתך מקווה מאוד שתי רצח בדם קר כי אדם שפל" כתב קמינר והוסיף: "מוות אכזרי לי מיקי זוהר ומשפחתו. אני חושב מוות מתאים בשבילך זה להישרף חי. אני מוכן לשרוף אותך. ואת ילדיך מתחיל מהשיער עובר לגוף. מקווה שישימו לך מטען באוטו שתהיה עם הילדים שלך מתנה מושלמת".

הודעות שקיבל מיקי זוהר מהאשקלוני

הודעות האיומים שקיבל מיקי זוהר מהאשקלוני

זוהר הגיש לקצין הכנסת תלונה על האיומים ולאחר בירור עלה שמדובר ביבגני קמינר, תושב אשקלון בן 37 והחקירה הועברה למשטרת אשקלון.

קמינר נעצר, הובא לחקירה שבסופה הועבר חומר החקירה ללשכת התביעות של מרחב לכיש שהגישה כאמור כתב אישום על האיומים מסמרי השיער.

כתב האישום הוגש בבית משפט השלום באשקלון.

חוץ משוטרים שנבחרו כעדי תביעה, אם יתנהל המשפט יעלו להעיד גם חבר הכנסת מיקי זוהר בכבודו ובעצמו ודוברו כפיר סוויסה.

"מאוד הזדעזענו לקרוא את הדברים. אנחנו מבינים שפוליטיקה נבחרי ציבור נתקלים בדבר הזה וגם אנחנו בעצמנו. יש קוים אדומים שאותם לא עוברים בטח לא איומים על חיי המשפחה של נבחר ציבור, גם על הנבחר עצמו זה לא ראוי, אבל בטח לא על ילדיו", מסר היום ראש המטה של זוהר, כפיר סוויסה והוסיף: "אני מקווה שאותו בחור ילמד מזה ואולי מהפרסום גם אחרים שהיד שלהם קלה על המקלדת ילמדו מזה שבפוליטיקה אפשר להעביר ביקורת אבל יש דרך מסוימת לעשות את זה ויש קוים אדומים שאותם לא עוברים".


אולי יעניין אותך גם:


עו"ד יוסי דגה המייצג את קמינר מטעם הסנגוריה הציבורית מסר היום בתגובה: "המדובר בהודעת סרק אשר נשלחה באמצעות מערכת הפייסבוק לח"כ מיקי זוהר, תוכן הדברים לטעמנו חוסה תחת חופש הביטוי, אך הדברים יתבררו בהמשך ההליך המשפטי. כמו כן, בית משפט נעתר לבקשתנו והורה על שחרור מרשי כבר ביום הגשת כתב האישום נגדו בתנאים של הפקדה והתחייבות להתייצבות לדיונים".

 

תגיות:

אולי יעניין אותך גם

תגובות

22 תגובות
 1. יפעת

  זה חופש הביטוי? איומים משולחי רסן? מזעזע…יש גבול…פושע מקלדת זה פושע לכל דבר…איזה מילים…משטרת ישראל רציתי להודות לכם על טיפול מהיר בנושא…לא יאומן…גודל השנאה וההשתלחות

 2. צצ

  חתיכת דרק, תחזור למקום שממנו באתה, ניראה אותך מאיים שם על פוטין נמושה, שם השפתיים שלך לעולם לא היו נעות בנושא השילטון…. !!!! כאן קיבלתם אומץ , כי הישראלים פראיירים, אבל פראיירים עד גבול מסויים.
  עכשיו תבלה קצת במעצר ואחר יפתחו לך תיק ….תהיה על הכוונת של המשטרה .מצויין.
  הצעה לך תשוב לארץ המוצא שלך.

 3. משתמש אנונימי (לא מזוהה)

  איפה היה ביבי וחבר הליכוד כאשר רבין היה ראש ממשלה .מה אתה הסמרטוט של ביבי. רק להזכיר לך את. רבין רצח איש ימין את אמייל גרצויג רצח איש ימין את הילדה במצעד הגאווה בירושלים רצח איש. חרדי ימני. את רצח העובדים במחלף ראשון רצח. אברושמי.אל תפחד השמול. לעולם לא יעשה מעשה מסוג זה . הבעיה שהאמין רוצח את שלטון החוק בתי המשפט הפרקליטות. בחסות הגנב והנוכל והמושחת מבלפור.. ואתם הסמרטוטים. אומרים אמן

 4. אזרחית

  כן, ה כ' מאפיינים את המזרחיים. בפרט הכבוד… על זה הם מוכנים להרוג, אפילו את הבנות שלהם. אתה כנראה שייך לזן של בשביל כבוד צריך להרוג…במטפורה, כמובן

 5. כריס

  אוי אוי אוי אז איים על עוללים מסריחים אז מה בתכלס הבן אדם צודק ! אם ימותו יהיה יותר טוב , אתם גם ככה רגילים לאכול בעח מסכנים ואת התינוקות שלהם אז לפחות הכוללים של החרא הזה ימותו ובעח שהם אוכלים ינצלו.

 6. משתמש אנונימי (לא מזוהה)

  כך או כך מיקי זוהר הוא אסון מהלך ובושה לכנסת ישראל

 7. משתמש אנונימי (לא מזוהה)

  בין העליה הרוסית יש לא יהודים, חלק מהם מפריע השבת מפריע הדת היהודית הם רוצים מדינה כל אזרחיה, לפני. שיעשו בלגנים להחזיר אותם למולדת שלהם

 8. קובי

  חס וחלילה לא להרוג אותו אבל אדון כ-כ-כ הוא זבל אנושי שמייצג את צמרת הליכוד. זה כו

 9. שלמוקה

  ברוסיה אתון קמינר לא היית מקבל אפילו אוכל חתיכת אפס. ללא אפילו משפט היית יושב בסיביר ללא הגבלת זמן והיית מת כמו חזיר. באתם לארץ חשבת פה שזאת המדינה של אבא שלך אתה טועה פשוט המדינה שלנו דמוקרטית יותר מדי לצערנו וזבל כמוך יש פה הרבה. חיריה מלאה כבר. העונש פה לא כבד לצערנו.ואני מאחל לך שופט שיהיה בן זונה לפחות כמוך ויכניס לך עמוק.והאסירים שישבו אתך יטפלו בך יפה יפה כי אתה לא יהודי בן נעוות המרדות גוי ועבריין נאלח. מקוים שתרקב בכלא.

 10. בכור עמרן

  טמטום גם הכפים של מכלוף זה טמטום אז יש מטומטמים אין מה לעשות.

 11. משתמש אנונימי (לא מזוהה)

  מיקי זוהר החשוך . אחרי שיגמרו ללקק לביבי. והמסטר שלך לא יהיה כאן כי אם במקום אחר . סביר להניח שתצטרך למצוא לך עבודה במקום אחר. כי לכנסת בטוח לא תבחר.

 12. השפוי

  בתור אחד שממש לא אוהב את מיקי זהר חובה על כולנו לגנות בכל תוקף את האיומים ולעצור את המאיים דחוף זה מסוכן בלי קשר של ימין ושמאל

 13. דוק

  סתם לב כשמדובר בשמאל קוראים לזה חופש הביטוי או הדעה כאשר מדובר בימין זה תמיד הסתה

 14. אנונימי

  תחזור למדינות ערב מזרחים "מדובר בבורים שונאי יוצא רוסיה "

 15. אחת שיודעת

  לא בעד אלימות אבל מיקי זוהר חתיכת זבל שלוח מגעיל עלוקה מוצצת דם. כ כ כ כמו kkk.

 16. מודאג

  אנשים רוצים להגיב זה בסדר גמור,רק לא מבין למה להתייחס למוצא של כותב המכתב? אם שם משפחה של כותב המכתב היה מארצות ערב האים גם היו שולחים אותו לארץ מוצא נגיד אירן או מרוקו?

 17. אור

  מיקי סוהר אולי יש לו כסף וכח אבל כבוד חחחח פשוט איש דוחה🤮🤮🤮🤮

 18. צפוני

  אני לא מהאוהדים של מיקי זוהר לא אכתוב את דעתי על מיקי זוהר אבל הדברים הקשים והמסוכנים אינם במקומם גם ככה המצב נורא

 19. שארל ספאר

  כי אתה אפס קטן, וחוץ מלקלל אין באפשרותך לנהל שיח תרבותי , אז תמשיך לקלל אתה קטן מאוד! סוף סוף יו"ר קואליציה שאינו פוחד מאף אחד אומר את מה שהוא חושב,. הבנתה את זה קטנטן?

 20. שארל סאפר

  מה קרה הפכתם לזרוע של עיתון הארץ???? אל דאגה אדאג שיפורסם במקום אחר ואדאג שחבריי לא יפרסמו אצלכם

🔔

עדכונים חמים מ"כאן דרום אשקלון"

מעוניינים לקבל עדכונים על הידיעות החמות ביותר בעיר?
עליכם ללחוץ על הכפתור אפשר או Allow וסיימתם.
נגישות
הורידו את האפליקציה
לחוויה מהירה וטובה יותר
הורידו את האפליקציה
לחוויה מהירה וטובה יותר