גני ילדים פרטיים בבאר שבע שכדאי לכם להכיר צילום: Pixel-Shot, shutterstock
גני ילדים פרטיים בבאר שבע שכדאי לכם להכיר צילום: Pixel-Shot, shutterstock

גני ילדים פרטיים בבאר שבע שכדאי לכם להכיר

לילד שלכם מגיע את הטוב ביותר. לכן הכנו עבורכם רשימה של גני ילדים באזור באר שבע שיספקו לילדכם מענה מקיף ואישי

פורסם בתאריך: 11.2.20 13:05

גן שׁוּשׁ

בבית יפה ברחוב רבקה שוכן לו גן שוש המקסים, באווירה של בית חמים ונעים ממש כמו בקיבוץ. הגן מאובזר נקי ומסודר, והצוות עוטף את הקטנטנים בכמויות גדולות של חום ואהבה.

סיגל חסן היא הגננת המוסמכת בגן, בעלת תואר ראשון ושני M.ED, מנחת הורים ומאבחנת דידקטית בעלת וותק של 27 שנה. חסן מאמינה בכל ילד כפרט, ולכן בנתה את הגן מתוך מחשבה מלאה על טובת הילד ופיתוח עולמו ובכך מאפשרת לכם, ההורים, להעניק לילדיכם את הטוב ביותר כבר בתחילת דרכם וזאת באווירה חמה, תומכת, יציבה וקבועה. זהו סוד ההצלחה של גן שוש שטמון בחזון העומד בראשו.

בגן שוש לא רק סדר היום מאפשר עוגן ופיתוח ביטחון, גם צוות הגן המסור הינו קבוע ולא משתנה. כבר 27 שנים שצוות המטפלות והגננות מקפיד להעניק מעטפת חמה, איכותית, מחבקת ואוהבת על מנת לאפשר לכל ילד וילדה מקום טוב לגדול, לצמוח ולהתפתח בו.

הגן מאושר – הילד מאושר

כדי להיות בטוחים שילדכם מקבל את הטוב ביותר, כדאי שתדעו כי גן שוש עומד בתנאי התקן המחמירים של משרד החינוך, כיתת ט.טרום חובה ובכך מציע יתרונות של חינוך פרטי תוך עמידה במחויבות לתכנית הליבה של משרד החינוך. לכם ההורים יש את הביטחון שילדכם נמצא במקום בטוח ומוגן, היות וגן שרוצה לקבל אישור זה צריך לעמוד בדרישות בטיחות, כגון מרחב מוגן לשעת חירום ואמצעים לכיבוי אש. בנוסף, נערכת מעת לעת בדיקת רמת התברואה בגן וחדרי השירותים.

גן שוש קיבל את תעודת "הגן הבטוח" ממכון התקנים הישראלי, ואישור עיריית באר שבע לשימוש חורג בנכס המעניק לו את ההיתר החוקי לפעול במבנה. על כך מספרת סיגל חסן בחיוך: "היה חשוב לנו ליצור סביבה חינוכית המעוצבת בצורה אסתטית ונגישה. הגן תוכנן ואורגן במטרה לעודד כל ילד וילדה לחקור, ללמוד ולשחק באופן חופשי ובטוח".

אווירה של בית חמים ונעים. צילום: סיגל חסן

אווירה של בית חמים ונעים. צילום: סיגל חסן

בגן צוות חם, מקצועי, אוהב וערני אשר נותן דגש על התפתחותו התקינה, ביטחונו ודימויו העצמי של כל ילד וילדה בגן. כלל צוות הגן עבר הסמכה, בדיקת יושר, וקיבל תעודת התנהלות בטוחה על מנת לתת מענה מיטבי בכל עת. גם עבור עתות חירום, צוות הגן עבר קורס החייאת תינוקות וילדים וקורס עזרה ראשונה.

לגן שוש יש מספר אישור של התמ"ת והוא נמצא תחת פיקוח משרד החינוך ועיריית באר שבע.

הכי בבית שאפשר

בגן שוש ילדכם ירגישו באמת ובפשטות הכי קרוב לבית. זה מתחיל במיקום ובמבנה שכל כולו משדר אווירה של משפחה, בית ואהבה. זה ממשיך באווירה נעימה עם אוכל כשר, מזין, מגוון ובריא שמבושל כל יום, וכמובן – אהבה אינסופית. התפריט השבועי בגן שוש מכיל את כל אבות המזון ומשלב סוגי חלבון שונים: חלב, עוף, בקר לצד שלל ירקות חיים/ מבושלים. גם פחמימות מורכבות כמו קוסקוס הופכות למנה אהובה כשהן מבושלות בידיים הנכונות. הבנתם נכון, ילדי גן שוש זוכים לקבל את כלל המרכיבים התזונתיים החיוניים להם לאורך כל ימות השבוע.

על מנת שילדכם יקבל יחס מיטבי ותואם, גיל הגן מחולק לקבוצות קטנות, כך שכל ילד מקבל יחס אישי תוך שימת דגש לכל צרכיו במשך כל שעות שהותו בגן. החצר מאובזרת במגוון רחב של משחקים וכל קבוצת גיל נהנית ממרחב גדול המאפשר תנועה, חקר ולמידה בכיף ובהנאה.

גם על חוגים והעשרה לא מוותרים בגן שוש. בתחילת כל שנה בתהליך שקוף ושיתופי נבחרים החוגים מהם ייהנו ילדכם לאורך כל השנה. הודות לניסיון רב השנים ולמקצועיות של סיגל חסן כאשת חינוך וכמאבחנת דידקטית, ילדכם יזכה לתכנית שנתית איכותית הכוללת הקניית ערכים – קבלת השונה, סבלנות וסובלנות, התחשבות, אחריות, שיתוף פעולה – הפריה הדדית, עבודת צוות ודרכי עבודה מגוונות – יחידנית, קבוצות ומליאה. הודות לכך ילדכם יתפתחו חברתית, מוטורית, קוגניטיבית ורגשית.

סיגל חסן היא מנחת הורים מקצועית כך שגם הורי הילדים זוכים לליווי, לאוזן קשבת ובעיקר לכלים מקצועיים כמענה לאתגרי היום יום – הרגלי שינה, מזון, הצבת גבולות ועוד.

בבחירת גן ילדים, לכו על בטוח – גן שוש
כתובת: רבקה 34, באר שבע
טלפון: 052-424-4685
התרשמו מדף הפייסבוק
קישור למייל

גילאים: 0.3 עד 4 שנים מחולקים לקבוצות גיל בהתאם בפיקוח משרד החינוך והרשות המקומית

יחס אישי חום ואהבה, ממש כמו אצל אמא. צילום: סיגל חסן

יחס אישי חום ואהבה, ממש כמו אצל אמא. צילום: סיגל חסן


גן שלי

גרים בבאר שבע ומחפשים את גן החלומות? כדאי שתכירו את "גן שלי". הגן המוקם בשכונת רמות בעיר ומנוהל על ידי שלי דה-ולנסה, גננת מוסמכת בעלת ניסיון של 15 שנים, ובעלת תואר ראשון בחינוך עם תעודת הוראה. הגן של שלי הפך לשם דבר ויעידו על כך דורות של ילדים, עשרות המלצות ובעיקר מאות בקרים של חיוכים, שמחה וצחוק. הורי הילדים לא מכירים את המשפט "אני לא רוצה ללכת לגן שלי הבוקר", להפך, הם צריכים לשכנע אותם לחזור הביתה.

הסיבה לכך היא צוות הגן המורכב מנשים מוכשרות ומוסמכות שכמעט אפשר לחשוב שיש להן בתעודת הזהות את כמות הילדים בגן. היחס האימהי, הדאגה, החום והמסירות לעבודה מחוללים פלאים על כל מי שמגיע לממלכה הקסומה ברחוב מיכל אבן ארי. תוסיפו לזה חצר פתוחה עם מתקנים בטיחותיים, מבנה בטוח עם אישורי נגישות, בטיחות, כיבוי אש ומשרד הבריאות, והכי חשוב – חוויה חינוכית, משעשעת ויוצאת דופן לקטנטנים עם גן תיאטרון ראשון מסוגו, וקיבלתם את הגן שיגרום לילדכם לחייך כל בוקר מחדש.

חממה עוטפת, מקום בטוח ובעיקר - צוות מקצועי ומסור. צילום: ירדנה וחוויר וואסר - למון ארט

חממה עוטפת, מקום בטוח ובעיקר – צוות מקצועי ומסור. צילום: ירדנה וחוויר וואסר – למון ארט

מאחורי המקהלה עומדת המנצחת הגדולה. שלי דה-ולנסה עבדה עם ילדים בוגרים יותר בגיל 3-5 עוד לפני שפתחה את הגן. לאחר מספר שנים במערכת החינוך הבינה כי היא רוצה לצאת לדרך עצמאית ולחנך את הילדים בדרכה הייחודית. "הגעתי למקום הזה מתוך תחושה של שליחות", היא מספרת, "כבר בתור ילדה ידעתי, וכך גם כל הסביבה שלי, שאהיה גננת או מורה. זה היה החלום שלי, וכבר אז הייתי אוספת את כל ילדי השכונה, מלמדת אותם ושרה להם".

הערכים שמובילים את הגן מתבססים על הקניית תחושת בית לילדים בתוך הגן. מטבע הדברים, הילדים מבלים בגן שעות ארוכות ולכן הצוות במקום רואה עצמו כמשפחה. "אנחנו נותנים לילדים סביבה מגוננת. חשוב לנו מאוד להעניק חום, אהבה, תמיכה וביטחון לכל ילד בגן".

שלי מדגישה כי מבחינתה כל ילד הוא עולם ומלואו, כל אחד יחיד ומיוחד, ולכן היא מתייחסת לכל אחד כאינדיבידואל. כל ילד מקבל את הצרכים שלו בהתאם לקצב ההתפתחות שלו. הגן מהווה מסגרת חברתית המעניקה לילדים ערכים, ידע, משמעת, הרגלים וכישורים חברתיים התואמים את גילם.

הגן מתאים לילדים בגילאי חצי שנה ועד לגיל ארבע ומחולק לקבוצות קטנות בהתאם לגילם. הגן פועל בימי א-ה בין השעות 7:00 ועד 16:00 עם אופציה להארכה עד חמש, וביום ו' בין השעות 7:00 עד 11:45.

מעבר להכשרה שלה כגננת מוסמכת, למדה שלי שלוש שנים לימודי תיאטרון בובות אצל דבורה צפריר בתל אביב, וכך משתלב הידע שלה בגן. התיאטרון הוא חלק בלתי נפרד מתוכנית הלימודים. את הידע, הכישרון והאהבה היא מתרגמת למגוון פעילויות מעשירות עם הילדים. בנוסף, בגן יש קיר ענק שכולו מלא בבובות תיאטרון כאשר כל בוקר נפתח בפעילות שונה יחד עם הבובות.

גן תיאטרון ראשון מסוגו. צילום: ירדנה וחוויר וואסר - למון ארט

גן תיאטרון ראשון מסוגו. צילום: ירדנה וחוויר וואסר – למון ארט

שלי מסבירה כי בכדי להעביר תכנים משמעותיים בגילאים כה קטנים, יש צורך לעשות זאת בצורה מאוד מוחשית. "בעזרת הבובות וההצגות אני מעבירה את התכנים בצורה מהנה וחוויתית. אני מאמינה שחשוב מאוד שהילדים ייהנו מהתכנים שהם לומדים. בגילאים האלה הם כמו ספוג, הכל מחלחל פנימה גם אם זה לא נראה לנו".

שלי מסבירה כי בגילאים האלו משך הקשב הוא מאוד קצר, אך בזכות ההצגות והתיאטרון והעניין שזה יוצר אצלם, היא מצליחה להגיע לזמן קשב ארוך מהרגיל. "הילדים יכולים לשבת גם ארבעים דקות מהופנטים".

בנוסף לכל מה שמקבלים הילדים, גם אתכם, ההורים, לא שוכחים בגן. שלי עברה קורס הדרכת הורים, והיא מלווה הורים המתמודדים עם קשיים בגידול הילדים. את היכולות שרכשה בתחום היא מעבירה להורי הגן. "אני מייעצת להורים איך להתמודד עם בעיות שינה, עם מריבות בין אחים, עם סדר היום בבית, בהצבת גבולות וכדומה".

כדי שתהיו רגועים שילדכם נמצא לא רק בחממה עוטפת ואוהב אלא גם במקום בטוח, לגן יש את כל הרישיונות והאישורים הנדרשים. הגן עומד בכל התקנים, כולל ממ"ד, ואף נגיש לנכים. כל צוות הגן עבר קורס עזרה ראשונה וקורס בטיחות.

מעבר לתכנים המועברים בגן, מקבלים הילדים חוגי העשרה הכוללים סיפורי התורה וסיפורים מסביב לעולם, חוג אומנות וציור וריתמוזיקה. כלל החוגים מועברים על ידי אנשי מקצוע מהשורה הראשונה המקנים לילדים כישורים ומיומנויות רבים.

לילד שלך מגיע את הכי טוב- גן שלי 
כתובת: מיכאל אבן ארי 43, רמות, באר שבע 
טלפון: 052-8958044
קישור למייל
שעות פעילות : א'-ה':07:00 –  עם אופציה להארכה עד חמש16:00, ו':07:00 – 11:45
התרשמו מאיתנו בפייסבוק שלנו

תהיו בטוחים שילדכם נמצא בידיים הטובות ביותר. צילום: ירדנה וחוויר וואסר - למון ארט

תהיו בטוחים שילדכם נמצא בידיים הטובות ביותר. צילום: ירדנה וחוויר וואסר – למון ארט


כתבה שיווקית


 

אולי יעניין אותך גם

תגובות

🔔

עדכונים חמים מ"כאן דרום אשקלון"

מעוניינים לקבל עדכונים על הידיעות החמות ביותר בעיר?
עליכם ללחוץ על הכפתור אפשר או Allow וסיימתם.
נגישות
הורידו את האפליקציה
לחוויה מהירה וטובה יותר
הורידו את האפליקציה
לחוויה מהירה וטובה יותר