חב"ד תומכים בתומר גלאם לראשות העיר
חב"ד תומכים בתומר גלאם לראשות העיר

חב"ד אשקלון תומכים בתומר גלאם לראשות העיר

רבני חב״ד - הרב גרוזמן והרב פלס הגיעו למטה הבחירות של תומר גלאם, הודו לו על העשייה למען התושבים בקדנציה הנוכחית והודיעו לו על תמיכתם בו. תומר גלאם: "הבעת האמון שלכם מרגשת אותי וכפי שעשינו יחד, בלב אחד, כך נמשיך לעשות למען שימור המורשת היהודית"

פורסם בתאריך: 28.9.23 14:15

     

חב״ד אשקלון הודיעו כי הם מביעים את תמיכתם בהמשך כהונתו של ראש העיר תומר גלאם וברשימתו, אשקלון מאוחדת, למועצת העיר.

במכתב שכתב הרב מנחם מנדל ליברמן, בו הודיע על התמיכה בגלאם, הוא מפרט: ״כיהודים האמונים על דרכי התורה והמצוות אנו מצווים גם לערך של הכרת הטוב (ההדגש במקור) כפי שהתורה מלמדת אותנו. בתקופה האחרונה נוכחתי לדעת כי ראש העיר מר תומר גלאם הי"ו מבין את החשיבות של חינוך יהודי טהור. הדבר בא לידי ביטוי בפעילותו כראש העיר. למרות שלא תמכנו בו פוליטית ולמרות שלא הגענו עם כוח פוליטי התמסר מר גלאם לפיתוח, הרחבת והקמת מוסדות חינוך ובכללם מוסדות החינוך המונהגים על ידינו".

גלאם עם הרב ליברמן וגרוזמן. צילום: חב"ד אשקלון

״יתכן שמבחינה פוליטית היו לו דברים כדאיים יותר, אולם ראש העיר השקיע מאמצים רבים בבניית בתי כנסת, הקמת והרחבת מוסדות חינוך תורניים. ניתן לראות זאת גם בפריחה הנפלאה של מוסדות החינוך המונהגים על ידינו מגיל מעון ועד למכללה התורנית. מוסדות המשלבים לימוד תורה מתוך יראת שמים יחד עם לימודי תעודה ואפשרויות פרנסה בהרחבה"

״לאור זאת אני קורא לכל אחד ואחת מתושבי העיר להודות לראש העיר מר תומר שיחי‘ גלאם על מעשיו ולסייע לו להיבחר ולהמשיך בתפקידו החשוב והאחראי הן בראשות העירייה והן בסיעתו במועצת העיר״, סיכם.

גלאם והרב ליברמן. שיתוף פעולה מלא עם העירייה

ביום חמישי האחרון, הגיעו למטה הבחירות רבני חב״ד הרב גרוזמן והרב פלס והודו לראש העיר על העשייה למען הארגון ועל העשייה למען העיר בכלל.

תומר גלאם הודה על התמיכה: ״תודה לחב״ד אשקלון, לרב ליברמן היקר ולכל רבני הקהילה על התמיכה בי לראשות העיר ועל התמיכה ברשימת אשקלון מאוחדת למועצת העיר. הבעת האמון שלכם מרגשת אותי וכפי שעשינו יחד, בלב אחד, כך נמשיך לעשות למען שימור המורשת היהודית, המסורת, השמחה בלב ואהבת החינם כפי שהנחיל הרבי מליובאוויטש".


רוצים להישאר מעודכנים?
הורידו את אפליקציית "כאן דרום – אשקלון"
תגובות

אולי יעניין אותך גם

🔔

עדכונים חמים מ"כאן דרום אשקלון"

מעוניינים לקבל עדכונים על הידיעות החמות ביותר בעיר?
עליכם ללחוץ על הכפתור אפשר או Allow וסיימתם.
נגישות
הורידו את האפליקציה
לחוויה מהירה וטובה יותר
הורידו את האפליקציה
לחוויה מהירה וטובה יותר