אריאל ברג מתוך הסרטון שצילם לפייסבוק
אריאל ברג מתוך הסרטון שצילם לפייסבוק

"קונספירציה חסרת בסיס": איגוד ערים לאיכות סביבה נגד סרטון ה-5G

בימים האחרונים מופץ בעיר אשקלון סרטון ולפיו באשקלון נפרסו עשרות אנטנות G5 אשר עשויות להרוג את התושבים. איגוד ערים לאיכות סביבה מגיב לסרטון ודוחה את כל הטענות

פורסם בתאריך: 4.5.20 15:57

אריאל ברג, אשר עוסק בתקשור צילם לאחרונה סרטון באשקלון בוא הוא נוסע ברחבי העיר אשקלון וטוען כי כל אשקלון מרושתת ברשת סלולר דור חמישי (5G) וכי אנטנות מותקנות בעמודי התאורה החדשים.

הוא טוען כי הטכנולוגיה הזאת מסרטנת והורגת. "מסתבר שגם אשקלון מרושתת באופן מלא", אומר ברג בתחילת הסרטון, "תסתכלו על הפנסים למעלה יש להם מן ראשים למעלה. אלו לא פנסים רגילים של פנסי רחוב, ככה נראים פנסים 5G הם פנסים רוצחים… כל אשקלון מרושתת בטכנולוגיה של 5G… הטכנולוגיה הזאת מסוגלת לפלוט קרינה שהורגת בני אדם, בירושלים מתו מספר אנשים אחרי שהתקינו 5G… הקרינה הזאת גורמת לכם להיות אנטנות והדבר מוסכן ברמה שהוא מסרטן והורג, זה רוצח. זה רוצח שקט. ברגע שיפעילו את זה לא תרגישו, זה הורג לאט לאט".

הסרטון שהופץ ברשת:

אשקלון מוצפת ב5g שתפו עם אשקלונים. כל השכונות מלאות ב5gwww.arielberg.co.il/5gcor.html

Publiée par Ariel Reuven Berg sur Jeudi 30 avril 2020

הסרטון של ברג רץ מהר ברשתות כאש בשדה קוצים ותושבים רבים החלו להביע דאגה. לאור זאת החליטו באיגוד ערים לאיכות סביבה להגיב לבהלה שעורר הסרטון בעיר ושם מבהירים כי מדובר בסרטון קונספירציה חסר בסיס.

מיטל אמיתי. באדיבות איגוד ערים לאיכות הסביבה נפת אשקלון

באיגוד ערים ביקשו להדגיש מספר נקודות:

1. טכנולוגיית הדור החמישי (5G) אינה מיושמת באשקלון.

2. מבדיקה שבוצעה בעמודי התאורה באשקלון, ע"י מנהל מחלקת קרינה באיגוד ערים לאיכות הסביבה נפת אשקלון ביחד עם מחלקת חשמל של העירייה נמצא כי הקרינה הבלתי מייננת הינה נמוכה מערכי הסף המומלצים על ידי המשרד להגנת הסביבה.

3. בבדיקת המפרטים הטכניים ובבדיקה פיזית של גוף התאורה באופן מדגמי התברר שהם ללא משדר וללא רכיבים בתחום הסלולר ואין בכוונת העירייה להתקין רכיבים כאלה.

"מבחינתו של איגוד הערים בריאות הציבור היא מעל לכל", אמרה מיטל אמיתי, מנכ"לית איגוד ערים לאיכות הסביבה נפת אשקלון, "החששות שהובאו בפנינו לפיהם בתוך גופי התאורה הותקנו משדרים של טכנולוגיית 5G נשללים לחלוטין. בדיקת המפרטים הטכניים עם מחלקת החשמל בעירייה, מצביעה על כך שהם לא כוללים משדרים אלחוטיים כלל".


רוצים להישאר מעודכנים?

הצטרפו לוואטסאפ של "כאן דרום אשקלון"

הצטרפו לטלגרם של "כאן דרום אשקלון"

הורידו את "כאן דרום אשקלון" באנדרואיד

הורידו את "כאן דרום אשקלון" באייפון


את תאורת הלד החדשה התקינה חברת החשמל וזו חוות דעתה: "חברת החשמל מבצעת פרויקט התייעלות אנרגטית נרחב ביותר בעיר אשקלון בתחום תאורת הרחובות. לאחרונה, מתנהל קמפיין טועה ומטעה, בעיקר ברשתות החברתיות, כנגד הפרויקט בעיר, אשר כפי הנראה, נובע מחוסר ידע והבנה של מהות הפרויקט ותועלותיו ומנצל אי ידיעה בקרב ציבור תושבי העיר ועולה כדי מסע הפחדה חסר אחריות. כל אמירה אחרת אודות הפרויקט, הרי היא בגדר אי אמירת אמת, העולה לכדי הכפשה. חברת החשמל לא תתפשר על שמה הטוב כספק שירותים מוביל לעיריית אשקלון וכן תפעל לאפשר לתושבי העיר להמשיך וליהנות מפירותיו של פרויקט חשוב ומועיל זה – הן כלכלית והן סביבתית".

אולי יעניין אותך גם

תגובות

14 תגובות
 1. אנה

  כולנו יודעים שזה מסכןמוהממשלה והמוסדות משקרים. הסדר עולם חדש לא יעבוד חלק. אנחנו לא כבשים.

 2. משתמש אנונימי (לא מזוהה)

  ברור שלא תמצאו את הדברים שאמר (גם אם מוצאים הייתם מכחישים) למה?
  אז ככה:
  1) האחראים ל5G ידעו שיתעורר רעש כאשר אנשים בעלי ידע יכתבו וינסו בכל כוחם להתריע ובשל כך שעוד לא הפעילו את ה5G מעלימים מהשטח את הקשור בכך עד לשעותם הקטנות של הלילה, כאשר באותו בוקר יחל לפעול בכל הארץ 5G יבואו ויתקינו את הפריטים החסרים והתוכנית תצא לפועל,
  בכדי להסיר חשד מה 5G יתחילו למכור לנו שלצערם הם צדקו ויש התפרצות שניה, סקר הפחדות נוספות וכו' ולכן עלינו להסתגר בבתים בשנית כי הגל השני יהיה קשה יותר מהגל הראשון ויאמרו שהקורונה עברה מוטציה שגרמה לתסמינים להתעצם, שגרמה לכך שהקורונה קטלנית יותר (חפשו תגובה נוספת שלי פה הקשורה לבדיחה ששמה קורונה, חפשו את הכינוי _*קרן אור*_) הגיע הזמן להתעורר ולהביט לאמת בעיניים.
  עבדו עלינו בשביל תוכנית גדולה יותר אשר מתחילה בהתקנת ה5G (שמשום מה בשיא שיאו של הסגר דווקא אז התקינו בכל הארץ ולא רק באשקלון את מה שהבחור מתאר בסרטון בנוגע ל5G ולעוד פרטים הקשורים
  ל5G חפשו בפייסבוק את קבוצת המתנגדים.

 3. _*קרן אור*_

  אני מלאת תקווה שאת התגובה הקודמת שלי שכן קשורה לסרטון, שבגללה רשמתי את התגובה הזו תאושר, ככה תבינו את הרקע לתגובה הזו שלכאורה אינה קשורה לסרטון זה (למעט התמיהה מדוע היה להם כול כך דחוף לבדוק זאת ולהכחיש זאת)
  סליחה על האורך מבקשת שתקראו עד הסוף גם אם אתם לא מאמינים בדברים
  אתחיל את דבריי באומרי שאני לא מאמינה שהקורונה אמיתית, מוכנה לשבת בין שתי "חולי קורונה" לתעד זאת ולהוכיח,שלמרות שלי אין מערכת חיסונית בכלל?ולמרות ששהיתי, התחבקתי (אם יסכימו) ? אני לא אדבק! ולמה? כי מה שקורה כרגע אינו קשור לקורונה אלא לדילול אוכלוסין, עוקביי (2000+ בפייסבוק ועוקבים רבים ברשתות אחרות שראו הסכימו שוכנעו וכו') קראו בטרם מחקתי לחלוטין והסכימו איתי.
  (איך עוקב שאל ואם כן תדבקי ותהיי במצב קשה? אז אמרתי לו שאתעד והשארתי לילדיי ובכל מקום הוראה לצלם אותי בכל שלבי המחלה לחלוטין ולפרסם!! וכולנו צחקנו, כי שוב כולנו הבנו שהקורונה היא חרטא) ואלי האחראים? יודעים בדיוק איך להוכיח לי אחרת (בייחוד שכתוב כאן זאת שחור על גבי אפור)

 4. אחד שמאמין

  מסכים איתכם כנ"ל לא מאמין במה שנקרה קורונה.
  ההורים שלי גרים בצפון ורואים שיש אנטנות ליד הבית, חברות התקשורת עיריות המשטרה
  הגורמים שינסו להסתיר להשתיק לעלים.
  כדאי שתעבירו ותיידעו עוד אנשים שבאמת
  סכנה לכול אדם.

 5. אבי

  אל תאמינו לא לזה ולא לזה. קל בימינו לחקור וללמוד, למען השקט הנפשי והבריאות חפשו בגוגל וביוטיוב מה אומרים אנשי מקצוע, מחקרים – לא כתבות ודעות, אלא מחקרים וחוקרים שונים בעד ונגד, ותחליטו לבד!!

 6. הוא צודק בכל מילה מה לעשות.הפעם לא יעבוד לכם שקרנים רוצחים

  לצערי הוא צודק

 7. ביולוג

  איזה גבר על.
  בן אדם עצר את החיים שלו בשביל לנסות להציל חיים ויושב לו כתב במשרד ממוזג וכותב תעמולה נגדו.
  מי האיש הרע בסיפור?

  אני ביולוג, אני לומד את הנושא מעל לשנה את הנושא מכל מיני כיוונים, גם מהכיוון האקדמאי והדברים שהוא אומר ברובם מבוססים על מחקר איכותי.

  הגיע הזמן להבין שאין לנו כמעט מדיה עצמאית, משבר ה5g והתעמולה האומללה של רוב גופי התקשורת מוכיחים לנו את זה.

 8. יש לי לאגים.

  מנורה עושה קצת יותר אור וכולם בטוחים שהגידול שכבר יש להם במוח גדל.
  אין לנו אינטרנט נורמלי בעיר, איך אנשים חושבים שאנחנו אפילו קרובים ל-5G?

 9. עובד איכות הסביבה בדימוס

  המערכת הזאת היא חדירה לפרטיות ,פוגעת באנשים .והופכת אותם לציידים ואותנו לניצודים , אפילו מאחורי ביטון בתוך הביית שלך אין לך פרטיות . שלא ירמו אותכם , האנשים האילו מחפשים שליטה וכוח באנושות .

 10. אנונימי

  5g הזה יהרוג אותנו גם הסרטן גם מהמדינה שתעקוב אחריי נו אסור לתת לזה לקרוא

 11. ליאור

  מעולם לא ראיתי כל כך הרבה הזויים במקבץ תגובות אחד.. כמה חוסר ידע כמה איוולות..
  מהמשפט הראשון של ההזוי בסרטון מבינים כי הבחור ראה יותר מדי סרטים..

🔔

עדכונים חמים מ"כאן דרום אשקלון"

מעוניינים לקבל עדכונים על הידיעות החמות ביותר בעיר?
עליכם ללחוץ על הכפתור אפשר או Allow וסיימתם.
נגישות
הורידו את האפליקציה
לחוויה מהירה וטובה יותר
הורידו את האפליקציה
לחוויה מהירה וטובה יותר