מור ושמעוני בימים טובים יותר-דוד לוי
מור ושמעוני בימים טובים יותר. צילום: דוד לוי

אפי מור: לא פורש, אתמודד לראשות העירייה

אפי מור, מי שהיה עד לאחרונה ממלא מקום ראש העירייה ויד ימינו של איתמר שמעוני, סבור כי שמעוני היה צריך להתפטר מתפקידו, להוציא את אשקלון לבחירות ולא להיכנע "לסחטנות פוליטית"

פורסם בתאריך: 5.5.17 09:17

     

אל רשימת המתמודדים לראשות העירייה בשנת 2018 מצטרף מועמד נוסף – אפי מור. מור המאוכזב מהתנהלות שותפו לדרך כתב בדף הפייסבוק שלו, על אכזבתו מאיתמר שמעוני ומהביצה הפוליטית בעיר. "אצלי מילה היא מילה, אולם גיליתי לדאבוני שלא אצל כולם".

"בימים אלו אני מסיים את תפקידי כממלא מקום ראש העיר, תפקיד אותו מילאתי בשלוש וחצי השנים האחרונות, באהבה גדולה", כתב מור כשהוא פונה לעובדי העירייה. "זה לא סוד שהתקופה האחרונה, בדגש על השנה האחרונה, הייתה סוערת במיוחד עבורי, ואני מאמין שגם עבור רבים מכם. נקלענו לסערה שלא צפינו, העירייה היטלטלה משך חודשים ארוכים בלב הסערה ונדרש זמן רב על מנת לייצב את הספינה הזו ולהביא אותה שוב אל חוף מבטחים… רבים מכם בוודאי גם יודעים שעברתי בימים הללו תקופה אישית לא פשוטה בכלל, נדרשתי להיות לצד מיטת חוליה של רעייתי היקרה, יפה, בימים לא פשוטים, באותם ימים איבדנו את בננו הצעיר, רועי, בנסיבות טראגיות, ותחושה כוללת של חורבן אפפה אותנו. אבל מתוך הכאב העצום, והצער, על מה שקורה בבית ועל מה שקורה בעבודה, מצאתי בזכותכם את הכוחות לשוב לעשייה העירונית, לקחת לידיים את ההנהגה העירונית, לפעול ליציבות השלטון והרשות, ולהבטיח שהשירות לתושבים לא ייפגע אלא להיפך, רק ישתפר ויתעצם".

אפי מור ואיתמר שמעוני. צילום דוד לוי

מור ושמעוני. צילום דוד לוי

בשלב זה מור החל להסביר את הרקע לקרע שלו עם שמעוני וכתב כי שמעוני היה צריך להתפטר מתפקידו ולתת לציבור בעיר לבחור את מנהיגיו, "במהלך השבועות האחרונים נקלענו לסערה נוספת, עם קבלת הדרישה לכנס ישיבת מועצה ולבחור ממלא מקום חדש לראש העיר המושעה. קיוויתי בכל מאודי שאקבל את תמיכת חברי המועצה ואוכל להמשיך בתפקיד במסירות, יושר ונאמנות, כפי שעשיתי עד כה, אולם דרכיה של הפוליטיקה רחוקות מהדרך שבה אני הולך משך כל שנות חיי. אני יודע להעריך נאמנות, יושרה, אצלי מילה היא מילה, אולם גיליתי לדאבוני שלא אצל כולם. אני מאמין שנכון היה בעת הזו, לא להיכנע לסחטנות פוליטית, ולאפשר לציבור באשקלון לבחור את מנהיגיו, אולם ראש העיר המושעה קיבל את ההחלטה שלו, והיא הובילה לתוצאות שעלינו לכבד, כמי שחיים במדינה דמוקרטית", כתב מור.

בסיום הפוסט הארוך שאף נשלח כמכתב לעובדי העירייה, כתב מור כי הוא אינו מתכוון לפרוש מתפקידו כחבר מועצה וכי הוא מתכוון בעתיד לעמוד לבחירת הציבור, "אני רוצה לנצל את הבמה הזו כדי להודות לכם מקרב לב על שנים נפלאות של עשייה מבורכת למען תושבי העיר, על כל מה שעשיתם למעני ועל כל מה שעשיתם למען העירייה ולמען התושבים. אני מסיים אמנם את תפקידי כממלא מקום ראש העיר, אולם אין לי כל כוונה להיפרד מהשליחות הציבורית שנטלתי על עצמי, ולכן אמשיך לכהן כחבר מועצה מן המניין, אמצא את הדרך להמשיך ולשרת את הציבור שבחר בי, ואשוב בכוחות מחודשים להתמודד על אמון הציבור כשתגיע העת לכך".

תגיות:

תגובות

אולי יעניין אותך גם

🔔

עדכונים חמים מ"כאן דרום אשקלון"

מעוניינים לקבל עדכונים על הידיעות החמות ביותר בעיר?
עליכם ללחוץ על הכפתור אפשר או Allow וסיימתם.
נגישות
הורידו את האפליקציה
לחוויה מהירה וטובה יותר
הורידו את האפליקציה
לחוויה מהירה וטובה יותר