אילוסטרציה: א.ס.א.פי קריאייטיב INGIMAGE
אילוסטרציה: א.ס.א.פ קריאייטיב INGIMAGE

האונס באילת: "עדות הנערה מהימנה; התקיפה נמשכה פרק זמן ארוך"

חומרי החקירה שאסף צוות החקירה המיוחד בפרשה, מחזק את עדותה של הנערה. "היא עומדת בגבורה", אמר גורם במשטרה

פורסם בתאריך: 23.8.20 17:32

עדכון אחרון: 23.8.20 20:39

צוות החקירה המיוחד שהוקם במרחב לכיש לצורך חקירת האונס הקבוצתי באילת, ממשיך גם ברגעים אלה לאתר חשודים נוספים שהשתתפו באירוע החמור.

גורם במשטרה אמר היום כי החקירה נסמכה בראש ובראשונה על עדות הקטינה שנאנסה, בת ה-16 מאשקלון, אשר "עומדת בגבורה ומוסרת עדות. ככל שעוברים הימים אנחנו מוצאים שהעדות שלה מהימנה ודבריה מחוזקים מחומרי החקירה שבידינו. זאת עדות משמעותית אל מול התקיפה החמורה שעברה", כך לדברי הגורם.

מלון הים האדום באילת

מלון הים האדום באילת

עוד הוסיף הגורם כי "פרק הזמן שנמשכה התקיפה הוא ארוך. בתקיפה בכלל ובתקיפה מינית בכלל, כל רגע הוא נצח ובטח כאשר מדובר בהרבה יותר מזה".

עוד הוסיף הגורם כי מספר החשודים הוא דו ספרתי אך לא פירט כמה. חשוב לזכור שהמספר 30 זה מספר שננקב על ידי החשוד, איסי רפאילוב שטען שלא יכול היה למנוע את המעשים כי היו 30 איש בחדר.

איסי רפאילוב (במגבת לראשו) מובא להארכת מעצר. צילום: אסף פוזיילוב

הבוקר, נעצרו עוד 7 קטינים, תושבי חבל לכיש, בחשד לאונס והם יובאו מחר להארכת מעצרם בבית המשפט. זאת בנוסף לשני קטינים ושני בגירים שכבר נעצרו מיום רביעי ועד סוף השבוע. חלק מהעצורים הם בני משפחה.היום הוארך מעצרו של רפאילוב בחמישה ימים נוספים, הוארך מעצרו של אחד הקטינים בשלושה ימים וקטין אחר שוחרר על ידי בית המשפט, אך בכוונת המשטרה להגיש ערעור על כך.

מחוץ למשטרת אשקלון: נערים ונערות בהפגנת תמיכה

אחד העצורים הקטינים הכחיש את החשדות נגדו ואמר לחוקרי המשטרה כי לא היה נוכח באירוע, "לא הייתי בחדר, היינו שיכורים, אני הלכתי לישון, לא ידעתי בכלל מהמקרה הזה" והוסיף כי חברתה של הנערה שנאנסה, מחזקת את עדותו.

כמו כן, נעצרה היום לחקירה עובדת במלון "הים האדום" וזאת בחשד לשיבוש הליכי חקירה ואי מניעת פשע, מחר תבקש המשטרה להאריך את מעצרה. במשטרה טוענים כי היא לא אמרה אמת בעדותה.

רוצים להישאר מעודכנים?

הצטרפו לוואטסאפ של "כאן דרום אשקלון"

הצטרפו לטלגרם של "כאן דרום אשקלון"

חדש! "כאן דרום אשקלון" בטוויטר

אפליקציית "כאן דרום אשקלון" באנדרואיד או באייפון


נצ"מ רונן אבניאלי, מפקד מרחב לכיש

מפקד מרחב לכיש, נצ"מ רונן אבניאלי אמר היום בהקשר לחקירתה של הצעירה שביקשה סרטונים מהאירוע, כי במשטרה רואים בחומרה הפצה של חומרים אסורים באינטרנט וכי צפויים בהמשך מעצרים נוספים בפרשה.

 

תגיות:

אולי יעניין אותך גם

תגובות

27 תגובות
 1. דינה

  אם כל אישה נערה וילדה ישמרו על עצמם … תאמינו לי שלא יהיה שום אונס … ומי שאשם באונס .. זו הנאנסת ולא האונס .. נקודה

 2. יוכבד

  סליחה .. סליחה .. הגבר לא אשם בפסיק קטן באונס .. מי שאשם זו הנאנסת … כי היא הזמינה את האונס .. בעלמה … ושכל המפגינים .. שיפתחו את העניים …

 3. נועה

  כל מי שאומר שזו עשית הנאנסת, המטומטם! כל אחת תתלבש איך שהיא רוצה!! ולאף אחד אין זכות לאנוס אותה!! מי שאשם הוא רק האונס!! וכל מי שחושב אחרת צריך טיפול!!

 4. חיים

  יוכבדת ודינה כנראה נדפק לכם השכל אולי יש לכם בנות בדקו מה הם עושות כי לפי הדיבור שלכם הם גם יהיו אשמות אם דבר כזה יקרה להם

 5. דינה

  מי שאומר שהנאנסת לא אשמה .. אין לו שכל בראש .. יש לו קש בראש .. שיפתחו את העניים כולם ויחשבו טוב טוב .. איך הנשים והבנותמתלבשות מזעזע .. והן האשמות .. נקודה .. ולא הגבר ..

 6. אורן

  נראה שיש למגיבים פה הרבה מאוד מן המשותף עם פחי האשפה של העולם כדוגמת אפגניסטן, פקיסטן, עזה וסוריה. למרבה האירוניה הם הכי שונאים ערבים. אין ספק שאשקלון זה פח אשפה לא פחות.

 7. משתמש אנונימי (לא מזוהה)

  מעניין גברת דינה אם אותך היו אונסים והיו אומרים שזה באשמתך איך היית מגיבה לתגובה שלך 🤔🤐
  שתיקה יפה לחכמים

 8. M1

  גם בעבר בשנות הביניים נשים היו מתלבשות כראוי ולא חושפני והיו נאנסות
  האונס בגלל החארות הזה והנאנסת אף פעם לא אשמה בזה לא משנה בת כמה היא לא משנה מה היא לבשה ולא משנה כלום אני מכירה מישהי שנאנסה בגיל 8 ולא כי היא לבשה משהו כי האנס חרא ולא נתנו לה צדק

 9. תשובה לדינה

  דינה, או שאת גבר בשם של אישה?
  או שאלוהים יעזור לך!!!
  מה הקשר איך היא לבושה?
  גם אם תעמוד במרכז העיר ערומה לאף בן של זונה אין זכות לגעת בה.
  ואת גברת, באמת שאלוהים יעזור לך כי היחידה עם קש בראש זאת את!

 10. דינה ויוכבד

  דינה ויוכבד הן אותה גברת בשינוי מפגרת…חחחח
  בטח מדובר באישה מסכנה שיושבת בבית ומקנאה לנשים צעירות ויפות!

 11. משתמש אנונימי (לא מזוהה)

  . מטומטמים להגיד דבר כזה בטוח שאין לה
  ילדים או שהיא שיכורה נראה לך אמיתי להצדיק את הגברים פוסטמה אחת

 12. ביניימין

  בטח משפחות של החלטות אדם האלה יוכבד דודה יקרה אנסים ילדים מופרעים משפחות של אוכלי אדם הגיע הביתה זמן לשים סוף למשפחת פח הזאת

 13. משתמש אנונימי (לא מזוהה)

  דינה חסרת לב ושכל. אולי ביום שתאנזי בברוטליות על ידי עשרות גברים תלמדי משהו!

 14. משתמש אנונימי (לא מזוהה)

  האנשים שכותבים לרעת הילדה.אתם טפשים חסרי לב. בעקבות אנשים כמוכם יש לגיטימציה להתנהגות ברברית והפשע חוגג! אתם שותפים לפשע בתמיכתכם וצריכים להענש בחומרה

 15. משתמש אנונימי (לא מזוהה)

  דינה ויוכבד אולי אחד האנסים הוא הילד שלך?
  אם לא אני לא מבינה איך בכלל יכולת להעלות בדעתך לומר את מה שאמרת!!! טיפשה וחסרת הערכה עצמית!!!

 16. מזועזע

  בחברה החרדית, הצנועה שלא חושפת מאום, אין אונסים???? זה לא קשור לאיך מתלבשים. זה קשור לחלאות אדם שלא יודעים להבדיל בין טוב לרע.

 17. לומר אמת בפרצוף !!!

  בטח אנסו אותך גברת דינה יא מכוערת נפש של שטן יש לך נבלה או שיש לך כמה בנים מפלצות ששילמת לעורכי דין להוציא אותם מהכלא והם אנסו ואת יד לפשע יש גם נשים שמתעלמות ונהנות מהצד לשמוע שאחרות נאנסו כי אתן נאנסתן באכזריות גברת דינה המפלצת דוחה לכי לטיפול פסיכיאטרי את לא בת אדם איבדת צלם אנוש בטח את מריחה גם מרחוק סירחון רצוי שתקחי כמה פסיכיאטרים נשים כמוך רעות צריכות להיכחד יא מסריחה

 18. תגובה לנבלות שיש במדינה הזאת!

  איתן יא הן שרמוטה מי שאשם פה זה אנשים כמו דינה וכמוך שאם גבר היה נאנס כולם היו באים לקרתו והולכים מכות שלא יאנס עמוק בתחת נכון יא בן של שרמוטה כל ה17 אנסים אכזרים אין קשר ללבוש כי גם בחורי ישיבות נאנסים ומשתיקים כי זה גברים שנאנסו באכזריות ובושה לומר את זה שגבר נהפך לחלש ונאנס האנסים אנסו כל השאר עדי ראייה למה לא התלוננו ישבו מחאו כפיים כמו בסרט פורנו כנראה אתה גם פדופיל או אח של אחד מהסוטים האכזרים דינכם להיאנס באכזריות גם ר שתדעו שאריתראים אונסים גם זקנים וזקנות וגברים לא משנה להם נשים או גברים גם אישה בת 80אנסו וילדה בת 7אנסו אז לא קשור לאלכוהול ולבוש איך התלבשו יא נבלות הראש שלכם מסריח מאוד ולכו זה התוצאה שהילדים שלכם אנסים או האחים המסריחים שלכםתפרסמו את הנכתב כאו זה חשוב להעביר מסר האשמים וחובב חוק סירוס במידיות לאנסים ולעדי ראיה שהתעלמו וכולם שם אנסו גם באי נאפה שיחדו שוטרים שם ולקחו עורכי דין להוציא אותם בשקט מהכלא שבפועל הם אנסו באכזריות מסריחים כמו קופים כמו שמתנהגים באלימות בבית מלון בבריכות מרביצים כמו קופים שוברים כיסאות מפלסטיק ושולחנות ופוצעים באכזריות ככה ,סוגי החארות האלו גם אונסים ללא לב ורגש ועוד מביאים איתם חמולות שתמחקו מצורעים ומי שבעד כל זה ומאשים את הקורבנות דינכם להיאנס גם אחד אחד ממכם נבלות סרוחות

🔔

עדכונים חמים מ"כאן דרום אשקלון"

מעוניינים לקבל עדכונים על הידיעות החמות ביותר בעיר?
עליכם ללחוץ על הכפתור אפשר או Allow וסיימתם.
נגישות
הורידו את האפליקציה
לחוויה מהירה וטובה יותר
הורידו את האפליקציה
לחוויה מהירה וטובה יותר