ציון יצחק. צילום: אדי ישראל

פוטר על ידי פרג'ון ויתמודד מולו: ציון יצחק יתמודד לראשות מועצת חוף אשקלון

יצחק שכיהן עד כה כסגן ראש המועצה, קרא במכתב ליאיר פרג'ון שיודיע כי לא יתמודד שוב בבחירות הקרובות: "מי כמוך יודע שזה הדבר הנכון לעשות"

פורסם בתאריך: 19.11.17 17:26

סגן ראש המועצה האזורית חוף אשקלון, ציון יצחק, שלח הבוקר מכתב לראש המועצה, יאיר פרג'ון, בו הודיע לו על כוונתו להתמודד על ראשות המועצה בבחירות הקרובות. זאת לאחר שקיבל מפרג'ון בערב שבת הודעה על ביטול כל סמכויותיו.

יאיר פרג'ון

במכתב של פרג'ון ליצחק, כתב ראש המועצה כי הוא מרגיש נבגד על ידי סגנו זאת לאחר ששמע כי הוא מתכוון להתמודד מולו ותיאר את המפגש האחרון ביניהם: "הצגתי בפניך את כל המידע הידוע לי על הערכותיך להתמודד על רשות המועצה. בתחילה הכחשת שמועות אלו. כשעימתי אותך עם העובדות החלת מתפתל. הצעתי לך כי אני מוכן לפתוח דף חדש ולתת לך את אמוני מחדש כל שעליך לעשות: להוציא הודעה חד משמעית וברורה לכל חברי המליאה וכלל הציבור: א. המבטלת את השמועות בדבר יציאתך להתמודדות מולי ב. הצהרת נאמנות מוחלטת בי כראש מועצה. חזרת ואמרת כי אתה נאמן לי אך כשהתעקשתי לראות זאת בכתב. נכנסת לסחרחורת רגשית וגופנית כך שפגישתנו הופסקה… אני נוכח כי בסיס האמון בנינו הופר ונהרס על ידך לחלוטין. באופן ברור חד בוטה קשה וחמור . פעילותך וחתרנותך נגדי ומאחורי גבי במשך תקופה ארוכה מהווים מעילה קשה באימון שרחשתי כלפיך. במעשיך, בקעת ושיברת את הבסיס לכול מערכת היחסים בנינו. מעתה איני סומך עלייך לשמש כסגני… לאור העובדה כי נטלתי ממך את כל הסמכויות שהואצלו לך, הנך מתבקש לאלתר לא להופיע במשרד. ככל שיש לך דברים אישיים במשרד יש לתאם זאת ישירות מול קרן חדד מזכירת לשכה".

יצחק לא טמן ידו בצלחת והשיב לפרג'ון במכתב בו קרא לו שלא להתמודד שוב: "המכתב שלך מדבר בעד עצמו ומבליט לעיני כל התנהגות פראנואידית, שלא מוסיפה לך כל כבוד", כתב יצחק לפרג'ון. "למרות שקיבלתי מאות פניות שמפצירות בי להתמודד, התלבטתי בעניין, אולם מכתבך הוכיח לא רק שאני צריך להתמודד – אלא שאני חייב להתמודד, וזאת למען עתידה של המועצה ותושביה. למען המועצה ותושביה אני מצפה שתודיע על כוונתך שלא להתמודד בבחירות הבאות לראשות המועצה. מי כמוך יודע שזה הדבר הנכון לעשותו. אני קורא לך לא לפגוע בעובדי מועצה, ובעבודת המועצה השוטפת".

ציון יצחק. צילום אדי ישראל

חבר המליאה, דוד סעדון הגיב בחומרה לפיטורים של יצחק וכתב לפרג'ון "הנני מבקש להביע בתחילת דבריי את סלידתי ותחושת הקבס העולה מרגע קריאתי את המכתב שנשלח בבהילות בערב שבת על ידי ראש המועצה. בטרם אתייחס לתוכן המכתב אני חייב לציין שמקריאתי את תוכן  המכתב עולה בי השאלה המתבקשת: מה עובר במוחו של מי שאמור לנהל מועצה ומאבד את עשתונותיו פעם אחר פעם, אמרתי בעבר והיום ביתר שאת המלך הוא עירום ויש לוודא את כשירות המהלך!".

דוד סעדון

עוד הוסיף סעדון וכתב: "אתה מר פרג'ון רק מוכיח לי ולכל תושבי המועצה את אי כשירותך לנהל את המועצה והיה עדיף שתסיים את כהונתך כבר אמש. עשור של כישלונות מפוארים ירשמו על שמך לעד".

ציון יצחק, בן 56, תושב מבקיעים, נבחר בשנת 2008 למליאת המועצה האזורית חוף אשקלון וב-7 השנים האחרונות הוא משמש כסגן ראש המועצה. במסגרת תפקידו הוא ממונה על הוועדה לתכנון ובניה, על אגף איכות הסביבה, על מחלקת התחבורה והמתנ"ס. בנוסף מכהן ציון כדירקטור בחברה הכלכלית של המועצה וכיו"ר ועדת מכרזים.

באותו עניין:

בעבר שימש בין היתר כיו"ר האגודה במושבו מבקיעים, הוביל את מעבר תושבי פאת שדה למושב מבקיעים טרם ההתנתקות, שימש כחבר מליאת מועצת חוף עזה וכיו"ר אגודת מתיישבי פאת שדה ושירת כ-10 בצבא קבע בחיל האוויר.

הכרזת המועמדות של יצחק מצטרפת להכרזת המועמדות של דודי סעדה ועו"ד איתמר רביבו.


לחצו כאן להורדת האפליקציה של "כאן דרום אשקלון" באנדרואיד

לחצו כאן להורדת האפליקצייה של "כאן דרום אשקלון" באייפון


 

אולי יעניין אותך גם

תגובות

3 תגובות
 1. אבי

  ראש המועצה המכהן מר יאיר איבד את הזכות לעמוד בראשה של המועצה הן בשל התנהלותו לאורך השנים בניהול הכושל של המועצה ועובדיה, כישלונות מצטברים במגוון תחומים, אי קידום נושאי ליבה , חוסר שליטה בעובדי המועצה, מינויים הזויים ועוד, והן במעשהו הבזוי והבלתי ראוי מערב שבת האחרונה עת פיטר בבהילות את סגנו מר ציון יצחק שהינו איש ראוי ובעל ערכים, הוביל את תחומי אחריותו במועצה בסדר מופתי , איש ישר שהקפיד לאורך השנים להיות בקשר ישיר ובלתי אמצעי עם תושבי המועצה, שש תמיד לעזור ולסייע. מעשה אחרון זה הינו בבחינת חרב פיפיות ומר יאיר עוד יבין זאת ביום הפוקד.

 2. אנונימי

  מעניין שהוא מוכן לתת למר יצחק הזדמנות חדשה …..הרי אם נשבר האמון בינהם שהוא כך כך מדבר עליו ופגוע ממנו עד עמקי נשמתו איך באותה נשימה הוא מוכן לתת לו הזדמנות שנייה???? כנראה שהוא ממש זקוק לו כדי לנהל את המועצה….

 3. משתמש אנונימי (לא מזוהה)

  טוב זה הרי ידוע לכול מביני העיניין והפועלים בנושא שיאיר בלי ציון זה אבוד .
  ציון היה הבסיס להישארתו של יאיר עד עצם היום ובעצם הוצאתו של ציון יאיר חקק את גורלו.
  ציון היה חד משמעית האוזן הקשבת של כל תושב שרצה עזרה או שהיה לו בעיה רק ציון היה אוזן והיה החיבור בין המערכת לאזרח.
  עכשיו נותר רק לפנות לגברת אילנית מזכירתו הצמודה של יאיר שענן אפרורי עומד מעל ראשה ומעל ראשה של יאיר.

🔔

עדכונים חמים מ"כאן דרום אשקלון"

מעוניינים לקבל עדכונים על הידיעות החמות ביותר בעיר?
עליכם ללחוץ על הכפתור אפשר או Allow וסיימתם.
נגישות
הורידו את האפליקציה
לחוויה מהירה וטובה יותר
הורידו את האפליקציה
לחוויה מהירה וטובה יותר