אווה טוטאי. צילום: שגיא נסים
אווה טוטאי. צילום: שגיא נסים

אווה טוטאי: מספר 2 ברשימה של איתי סהר

אשת החינוך הוותיקה, אווה אבגי-טוטאי, מונתה למספר 2 ברשימת "מופת" בראשות איתי סהר למועצת העיר אשקלון. "אני רואה באיתי את דמות המנהיג שיציב יעדים ויחתור להשגתם", אמרה

פורסם בתאריך: 25.9.18 17:37

התאריך האחרון להגשת הרשימות למועצת העיר מתקרב והרשימות מתחילות להיסגר. מי שהודיע היום על מספר 2 ברשימה שלו הוא איתי סהר, המועמד לראשות העירייה ומי שעומד בראש רשימת "מופת" למועצת העיר – אשת החינוך האשקלונית הוותיקה והמוערכת אווה אבגי-טוטאי.

"החלטתי להעמיד בראש הרשימה אשת חינוך ומעשה", מסר סהר. "החינוך הוא עמוד תווך מרכזי בחזון שלנו לאשקלון. אנשי מקצוע ברמתה של אווה הכרחיים ליעד שלנו – להפוך את מערכת החינוך באשקלון לדוגמא ומופת ברמה ארצית בתוך חמש שנים. מגיל 0 ועד לאקדמיה – מערכת החינוך תהיה אחראית, בטוחה, ערה לרוח הזמן ולצרכים המתפתחים. אני מאמין במצוינות שנובעת מערכים. בכך שאסור לנו להיכשל באיתור ובפיתוח הפוטנציאל הגלום בכל ילד. אווה מכירה היטב את צרכי המנהלים והצוותים החינוכיים, את צרכי הלומדים ואת צרכי ההורים – שאנו רואים בהם שותפים מלאים למערכת ולהצלחתה. אנשי המקצוע, הרפואה, היזמים, בעלי המוסכים, הסוחרים, הספורטאים, המהנדסים, האמנים וראשי העיר הבאים של אשקלון נמצאים היום בגני הילדים שלה. החינוך קובע את פני החברה שנבנה  אסור לנו להיכשל שם. הנבחרת של רשימת מופת היא הנבחרת שאשקלון צריכה".

איתי סהר

איתי סהר

אבגי-טוטאי נולדה וגדלה בשכונת שמשון ג', חיה כל חייה באשקלון, עסקה 31 שנה בחינוך וניהלה שלושה בתי ספר. תחילה שימשה כמורה מחנכת בביה"ס לחינוך מיוחד "מעיין שרה", ואף ניהלה אותו 11 שנים. בפרק זמן זה הקימה וניהלה את "כיתות בית החולים" בתחנה לנער ולמתבגר בבית החולים ברזילי, מה שנקרא כיום בית ספר "שקד". ניהלה את בי"ס "דקל" , ובשבע השנים האחרונות ניהלה את בית ספר "אילנות" באשדוד לילדים ולבני נוער בעלי יכולות תקינות המתמודדים עם הפרעות בהתנהגות. אווה בעלת השכלה רחבה מאוד, בין היתר, היא גם בעלת תואר ראשון ושני במשפטים, ועו"ד שהתמחתה בתיקי נוער. היא אם לארבעה ילדים, הצעירה ביניהם לומדת בכיתה י"ב.

סהר מוסיף: "הרקע האישי והמקצועי של אווה קשור גם בהיכרות עמוקה עם המערכות: מהמכון להתפתחות הילד, תמיכה במורכבות עבודת העובדים הסוציאליים, שילוב התלמידים בעלי הצרכים המיוחדים וקידום החינוך המשלים ממרכזים קהילתיים ועד תנועות הנוער בכל שכונות העיר".

רוצים להישאר מעודכנים?

הצטרפו לוואטסאפ של "כאן דרום אשקלון"

הצטרפו לטלגרם של "כאן דרום אשקלון"

חדש! "כאן דרום אשקלון" בטוויטר

אפליקציית "כאן דרום אשקלון" באנדרואיד או באייפון


לדברי אבגי-טוטאי "לילדים, לבני הנוער ולצעירים באשקלון מגיעות הזדמנויות טובות יותר – כדי שילדינו יגיעו להישגים משמעותיים ואיכותיים עיריית אשקלון אחראית לספק למערכת החינוך שלה מענים וכלים משמעותיים ואיכותיים, בהם, בראש ובראשונה, באגף החינוך, אנשים שהחינוך הוא המקצוע שלהם, שהחינוך בנפשם. על מערכת החינוך העירונית לספק תשתיות וסביבות למידה מתקדמות, חדשניות, בטוחות, תומכות ומכבדות. כדי שאנשי החינוך יפעלו באופן מיטבי, יש לתת בהם אמון – אני מאמינה באנשי החינוך שלנו, אני מאמינה בדוגמא האישית, אני יודעת שכשם שפני בית הספר כפני מנהל בית הספר, כך פני העיר שלנו כפני המנהיג שלה – כאשת חינוך וכאמא, אני רואה באיתי סהר את הדוגמא האישית אליה נרצה שילדינו ישאפו. באישיותו הבלתי מתפשרת, בידע הרחב, באמונה ובעשייה שמביא עמו, כמשתקף בקורות חייו בכלל, ומהמגזר העסקי בפרט, אני רואה את דמות המנהיג, שיציב יעדים ויחתור להשגתם, שיצהיר פחות ויעשה הרבה יותר, יחשוב בגדול וישנה בגדול – אין לי ספק, איתי סהר זה מה שאשקלון צריכה".


במתחם הבחירות של "כאן דרום" כבר ביקרתם?
לחצו כאן לכל החדשות וכל העדכונים הכי חמים!


 

 

אולי יעניין אותך גם

תגובות

17 תגובות
 1. יהודה עמי

  המסעדן הזה רוצה להיות ראש עיר מה ניסגר מה??! רק תומר גלם מנצח

 2. אבי בן שלום

  מסעדן? בוא נתחיל בזה שהוא הקים בעיר עסקים שהחזיקו ומחזיקים שנים! דבר שלא קל בעיר הזו, בכלל לא. נמשיך בזה שה"מסעדן" הזה יוצא סיירת מגלן, בעל תואר בעריכת דין ויזם מצליח. אתה אומר מסעדן בזלזול, אבל אתה יודע טוב מאוד שהמסעדן הזה הוא אלטרנטיבה לשלטון הנוכחי וזה מלחיץ אנשים כמוך.
  שנמשיך? למסעדן הזה יש אחלה רשימה, כזו שיש לה אידיאולוגיה וחזון וכזו שבאמת מאמינה בעיר הזו ולא מוכרת אותה לשום חצר. יש את אווה שמוזכרת בכתבה, אשת חינוך מהשורה הראשונה, כזו שתאכלס היית מאוד רוצה שתהיה מעורבת בחינוך של ילדייך, יש אנשי ביטחון ואנשי הייטק, שגם עשו דבר או שניים בחיים… גלאם מוכר את העיר לכל מי שיציע לו קולות, מנהל כאן כלכלת בחירות על חשבון החוב העירוני!אנשים כאלו רק מזיקים לעיר, הגיע הזמן לשינוי, והוא קורה ממש עכשיו, ואתה יודע מה? מוביל אותו מסעדן!

 3. אסף גרניט

  איתי סהר הוא דמות של מנהיג אמיתי, אדם שלוקח את תפקיד ניהול העיר עם ניסיון מוכח מהשטח. בן אדם ביצועיסט שבא לתת את העבודה הטובה ביותר. מה שנסגר זה שנמאס לנו מראשי עיר מושחתים וכאלה שמגיעים בקומבינה לתפקיד וגונבים את כולנו מאחורי הצגות של בנינו כיכר והבאנו לכם עומר אדם. חלאס עם הקיבעון הזה של אשקלון, מגיע לנו להתקדם מהפריפריה שהפכו אותנו

 4. רמי טל

  הבעיה העיקרית בבחירות האלו היא הרבנים שמכתיבים למועמדים מה יהיה אחרי שתבחרו אשקלון להיתעורר לפני שיהיה מאוחר. חברים רק איתי סהר. סהההההר.

 5. אבי בן עטר

  אשקלונים תיזהרו מאטיאס. גלאם ושימעוני שלושתם אוהבים להישטתח על רבנים.

 6. סימה אוזן

  אווה ואיתי צוות מנצח, התושבים והתושבות בעיר צריכים רק להתפלל לקבל אותה כי אין עוד אנשים כמו אווה!! רק היא מסוגלת לעשות שינויי אמיתי!! היא האדם הכי מתאים ומי שעדיין לא הכיר אותה זה פיספוס!! כדאי לו מאוד לפגוש אותה!

 7. מיכאל

  יש לי הרגשה שפוחדים מאיתי סהר ובצדק כי רק איתי וצוות כזה מעולה שלא ניראה באשקלון 40 שנה ינצחו ולא יעזור כל עבודת האלילים של שאר המועמדים ניגמר התקופת הפחד.

 8. אבנר

  הייתי בחוג בית שלכם ושכנעתם אותי שאתם באתם לשנות את העיר הזאת. מחכה לראות מה תעשו כבר במגדל ובדרום העיר! הקול שלי אצלכם!

 9. דניאל כהן

  איתי סהר ואווה טוטאי הם צוות מנצח בכל קנה מידה פולטי . הסקרים מראים התחזקות של איתי סהר ואפילו אם מנטרלים את הפולשטיק שהסקרים האלה מראים נצחון לשמעוני הסקר מראה נצחון לאיתי סהר .
  חברים יקרים זה הזמן להצביע למנהיג שיסחוף את העיר לעתיד טוב יותר חכם יהיה להצביע לסהר .

 10. כפיר כץ

  איתי סהר נו באמת? אותו אדם שמגיב פה בחייך תפסיק להחליף שמות.רק תומר גלם מנצח בסיבוב ראשון

 11. משתמש אנונימי (לא מזוהה)

  אווה אישיות מיוחדת במינה. מאז ועד היום מובילה תהליכים משמעותיים וחשובים בחינוך בעיר בכלל ובחינוך המיוחד בפרט. אין ספק שאווה ראויה יותר מכול להיות זו שתשפיע על הדור הבא בעירנו . בהצלחה יקירה.

 12. מיכל גל

  אם אתם רוצים סוף סוף שינוי.
  אם אתם רוצים מישהו שמתכוון למה שאומר
  שיכול לעשות את מה שאומר
  שבאמת יקשיב לכם ויהיה לו אכפת מכם
  והכול באנושיות מדהימה הומור ואהבה – זו אווה טוטאי.
  שבע שנים יצא לי לעבוד כיועצת תחתיה .
  אווה יכולה להזיז הרים ממקומם!!!
  מאחלת לכל תושבי אשקלון שיזכו לזכייתה בהובלת איתי.
  חבל שאת לא מועמדת באשדוד אווה יקרה
  שיהיה בהצלחה ושנה טןבה לכולם

🔔

עדכונים חמים מ"כאן דרום אשקלון"

מעוניינים לקבל עדכונים על הידיעות החמות ביותר בעיר?
עליכם ללחוץ על הכפתור אפשר או Allow וסיימתם.
נגישות
הורידו את האפליקציה
לחוויה מהירה וטובה יותר
הורידו את האפליקציה
לחוויה מהירה וטובה יותר